Кидаю курити• 23 февраля 2025

Выезд за границу многодетных

Задавала тут вопрос месяц назад, выпускают ли многодетных, какие документы нужны. Тут мне 4 страницы писали не выпускают, не ехать и тп.
Так вот, все по закону. Удостоверение многодетных, отсрочка Резерв + в телефоне и все ок.
Пишу каліграфічно• 23 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не обовʼязково, можуть і в дії дивитися. Але якщо їхати з дітьми, то у дитини має бути як свідоцтво, так і закордонний паспорт
Так, але якщо без дітей, то не «тільки свідоцтво багатодітних».
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Давайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3645735
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
А шо ще? В Резерв + відстрочка?)
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Еще есть?
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Еще есть?
Больше не буду искать 💯 Надоело
Пишу каліграфічно• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
А шо ще? В Резерв + відстрочка?)
🤦‍♀️
Я супер-пупер• 23 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Взагалі свідоцтва мають дивитися, щоб пересвідчитися, що це ваші діти, а не ви вивозите чужих дітей.
Я колись іде до війни забула свідоцтва дитячі і згадала перед останнім мостом на підʼїзді в Бориспіль, то довелося гнати додому за свідоцтвами
Щодо перетину, то ми з чоловіком їздили забирати дітей з табору в Болгарії, то їхали з однією дитиною. Дивилися у нас тільки її свідоцтво, на інших дітей попросили показати саме в дії
І без дітей випускають,з одними свідоцтвами.При тому сусід іздить з витягами з цнапу.
Вимагаю спілкування• 23 февраля 2025
Знайшли де питати. Тут багатодітних готові розірвати. Тому й не дивно, що вам таке понаписували
Я_не_аноним_100%• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
А шо ще? В Резерв + відстрочка?)
влк проходив7
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
влк проходив7
Ні. В воєнкоматі не був. В Харкові взагалі не зупинили жодного разу.
Хома з пастою• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Не знаю) Писали що багатодітних не випускають, до ТЦК в Україні пакують, 2 міс роблять доки на виїзд та інший брєд...
Пакуют еще как
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляХома з пастою
Пакуют еще как
С резервом и доками в порядке?
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
влк проходив7
Резерв ще в Польщі встановив, одразу як з´явився
Така бойова Я• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Так вам писали ті, хто мав досвід виїзду до відстрочок в Резерв+
Я_не_аноним_100%• 24 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
я зрозуміла, чула, що до нього ще має бути влк
автор Кидаю курити • 24 февраля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ні. Може ВЛК це для інвалідів. Для багатодітних не потрібно
Я_не_аноним_100%• 24 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
дякую