Кидаю курити• 23 февраля 2025

Выезд за границу многодетных

Задавала тут вопрос месяц назад, выпускают ли многодетных, какие документы нужны. Тут мне 4 страницы писали не выпускают, не ехать и тп.
Так вот, все по закону. Удостоверение многодетных, отсрочка Резерв + в телефоне и все ок.
Xвостокрутелка• 23 февраля 2025
Тю, а чого мало не випускати?
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Тю, а чого мало не випускати?
Не знаю) Писали що багатодітних не випускають, до ТЦК в Україні пакують, 2 міс роблять доки на виїзд та інший брєд...
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Ссылку дайте на прошлую тему
Кринжова баба• 23 февраля 2025
А подзвонити в державну прикордонну службу нє? Чи форум це єдине джерело інформації?
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляКринжова баба
Я дзвонила)
Пишу каліграфічно• 23 февраля 2025
Тока свідоцтво багатодітних? Треба ж ще свідоцтва про народження всіх і т.д.
Кукусики• 23 февраля 2025
Так, все по закону. У вас були сумніви? Ви ще вірити всьому, шо тут пишуть?
Кринжова баба• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Я дзвонила)
Ну так навіщо на форумі питати. Я виїхала з сином інвалідом 3 групи, на форумі внятної відповіді чи треба робити відстрочку ніхто не дав. Всю актуальну інформацію отримала на гарячій лінії.
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2025
Покажіть вашу тему і ми порахуємо, скільки говорили, що випускають
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Що ітд? Дітям і без батька треба свідоцтва.
Мова тільки про чоловіка.
Яжемать Мне можно• 23 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Не обовʼязково, можуть і в дії дивитися. Але якщо їхати з дітьми, то у дитини має бути як свідоцтво, так і закордонний паспорт
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Ліньки шукати)
Чупокабра• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ліньки шукати)
от брехуха.
Кукусики• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ліньки шукати)
Свою тему? У вас їх сотні?
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ліньки шукати)
В свой профиль зайдите, дело одной секунды
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
У нас не дивились взагалі свідоцтва сьогодні. Але звісно що мають бути.
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Мне тут писали что я не смогу выпить три литра пивасика, а я смогла
Лень тему искать))
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ліньки шукати)
Або вам більшість написали, що випустять, і пару людей, що ні.
Ванна Тазиковна• 23 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Лень тему искать))
А мені писали, що я зможу скинути 10 кг, одні брехуни.
Я супер-пупер• 23 февраля 2025
Випускали з перших днів війни і випускають далі.Сусід щотижня ганяє по товар з 3-ма посвідченнями,перевізник.
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЧупокабра
от брехуха.
Тримайте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3664116
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Мені писали що в 24 новий закон і не випускають без ТЦК
Яжемать Мне можно• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Взагалі свідоцтва мають дивитися, щоб пересвідчитися, що це ваші діти, а не ви вивозите чужих дітей.
Я колись іде до війни забула свідоцтва дитячі і згадала перед останнім мостом на підʼїзді в Бориспіль, то довелося гнати додому за свідоцтвами
Щодо перетину, то ми з чоловіком їздили забирати дітей з табору в Болгарії, то їхали з однією дитиною. Дивилися у нас тільки її свідоцтво, на інших дітей попросили показати саме в дії
Поторописька• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Вы сегодня выехали?
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
Паспорти дивилися закордонні. Український кордон теж. Але звісно що мають бути і мають дивитися.
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПоторописька
Вы сегодня выехали?
Да, на 3 недели ездили в Харьков.
Я супер-пупер• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Ні,як дані оновили,то все,випускають.Резерв є.Що ще?
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Тримайте
Нашли слава Богу, там 2 страницы всего))
автор Кидаю курити • 23 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Это моя последняя, ещё искать?
Пузата Хата• 23 февраля 2025
Ответ дляКидаю курити
Это моя последняя, ещё искать?
Давайте