Булькаю• 23 февраля 2025
Була в окуліста. Сказали що я універсальна жінка
1 оком бачу в даль, іншим вблиз. Тим оком що в даль не бачить - я бачу тільки 2 верхні стрічки на таблиці.
Питання. Чи робили ви з подібним лазерну корекцію? Лікар сказала не робити, бо надійну окуляри для читання. Мені вже 43.
Але пізніше може бути операція по заміні хрусталика...
Причина - ослабли м´язи після пологів (3 р народжувала кожний раз трохи падав зір)
Застряла• 23 февраля 2025
Лучше одни окуляры для читання, чем десять пар разных окуляров - для читання, для компа, для дали, для близи и т.п.
Хвильоватиша• 23 февраля 2025
У меня такие же глаза. Сейчас мне 50 и зрение сильно просело несмотря на упражнения которые я делаю для зрения постоянно. Так что вам скажу это удобно один глаз хорошо видит в зале а второй глаз хорошо видит близко)) в среднем Не идеально но справляюсь без очков пока
Хвильоватиша• 23 февраля 2025
А у меня только коррекционные очки которые делала Ещё лет восемь назад)) там ещё и астигматизм. Иногда одеваю если их не носить совсем никогда то голова болит
Булькаю
• 23 февраля 2025
Ответ дляЗастряла
Сейчас мне не нужны никакие окуляры. Я нормально вижу. Но если закрываю правый глаз - в кабинете у окулиста вижу только две верхние строчки. А хочу видеть все))
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Навіщо?
Після 40 не радять вже робити лазерну корекцію. Запізно.
Булькаю
• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Навіщо?
До 45.
Я боюсь що років через 5-10 все одно скажуть міняй хрусталік
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
До 45.
А вам 43. Навіщо вам лазерна корекція?
Булькаю
• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
А вам 43. Навіщо вам лазерна корекція?
Щоб бачити лівим оком)
Вся така шо куди там• 23 февраля 2025
Ответ дляБулькаю
Щоб бачити лівим оком)
Ви ж нормально бачите вцілому. Будь-яка операція, несе ризики. В вашому випадку ці ризики не виправдані.
Булькаю
• 23 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Не знаю чи нормально. 20 відс хіба це ок? І в мене зліва виходить є якась сліпа зона? Що з керуванням авто? Я вчусь як раз. Мені здається що є над чим помислити