Мотористка• 23 февраля в 19:53
Закон сохранения энергии, что думаете? Ну или квантовая теория
Думаете энергия не уходит в никуда? Мы - энергия? Просто поразмышлять.
Чтооооооооооо?• 23 февраля в 19:59
Най простіший приклад то вода....розкладаєте воду на водень і кисень...спалюєте .... отримуєте анергію для руху + для розчаплення наступної дози води ... і на виході знов маєте воду
Тобто заливши літр/тону води в бак отримуєте нескінченне паливо для міжзоряних польотів
Чтооооооооооо?• 23 февраля в 20:03
Або ще таке
Зараз модно боротисяз вугликислим газом, хоча ВСІ рослини це по суті вугликислий газ....і навіть офіційна наука говорить що без вугликислого газу життя тут неможливе
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 февраля в 20:12
у вас в голове какой-то генератор случайных чисел. да- мы энергия. Сбор энергии называется жатвой. Да- нас жнут.