Зупка_цем• 23 февраля 2025
Пролапс мітрального клапану і аритмія
Добрий вечір, підкажіть будь ласка, можливо, хтось в курсі чи є якась підтримуюча терапія при пролапсі мітрального клапану 3 ступеня також збої ритму серця(миготлива аритмія) Можливо, приймали якісь ліки для серця і були покращення з клапаном?
Просто красавица• 23 февраля 2025
Звичайно, є терапія. Але, дози і лікування, тільки до лікаря. Зверніться, онлайн.
Пишна молодиця• 23 февраля 2025
У меня пролапс , многим ставят этот диагноз. Плюс тахикардия была, сказали невроз, пила успокоительные и витамины для сердца. Вам лечение должен назначить кардиолог
60 метрів сметани• 23 февраля 2025
В чоловіка миготлива аритмія була, робили операцію, крім операції нічого не пропонували
Маурита• 23 февраля 2025
Если есть пролапс, то скорее всего у вас дисплазия соединительной ткани. Нужно изучать эту тему. А так, кушать красное мясо, молочко, слив масло, хорошо спать
Зупка_цем
• 23 февраля 2025
Кардіологи спочатку радили робити радіочастотну абляцію, щоб не зривався ритм, але по відгуках операція малоефективна. Тепер припускають, що можливо, причиною аритмії є пролапс клапану, пропонують операцію по протезуванні клапану або лікування. Тому запитую, можливо в когось був позитивний досвід в лікувальній терапії клапану
Просто Фіфа• 23 февраля 2025
Ответ дляЗупка_цем
А що за регуртацію написали? І взагалі то, на ритм клапани не впливають. Пролапс мітрального клапану - ледь не у кожного другого.
Злюка бобер• 23 февраля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Пророк С. Ю. аритмолог-кардіохірург
Спитайте у лікаря.
я чула про цього лікаря, що він гарний спеціаліст по лікуванню аритмії
Клин_Кляйн• 23 февраля 2025
Ответ дляМаурита
А что,эта дисплазия опасна?
Элька-Карамелька• 23 февраля 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Так.