За ким я буду?• 23 февраля в 22:52
Як ці віруси вже задовбали
Пів життя проходить в хворобах -то дитина хворіє, то сам хворієш. То очухуєшся від хвороби.
ФсеСама• 23 февраля в 22:54
Розумію вас. Сама вже тиждень як хворію, дихати носом не можу, нежить жахливий. Температура 4 дні була висока. Зараз немає сил
За ким я буду?
• 23 февраля в 22:57
Ответ дляMs. Откровенность
А мене шлюхеди. Кожен вечір канонада
Так, і особливо шахеди (або ракети), коли хворієш, або хтось хворіє. Комбо. Але є надія, що війна скінчиться, а віруси не скінчаться ніколи. Думаю, людство вимре від тих вірусів врешті решт.
Мафиозная• 23 февраля в 23:07
Ответ дляЗа ким я буду?
Я раньше редко болела. А когда переболела ковидом,(не легко), стала часто болеть, пару раз в год точно, а раньше болела , раз в 5 лет
Бюст Березуцкого• 23 февраля в 23:09
Ответ дляМафиозная
,точно такая же проблема. До ковида лет 15:нечем не болела совсем, а после него как прорвало, 2-3 раза в год и очень тяжело.
За ким я буду?
• 23 февраля в 23:12
Ответ дляМафиозная
Аналогічно. Раніше дуже рідко на ГРВІ хворіла, на грип -раз на 10 років.
Мафиозная• 23 февраля в 23:14
Ответ дляЗа ким я буду?
Я вообще за всю жизнь ни разу не болела грипом , а вот ковидом как заболела это был треш, как мне было плохо, ну хоть не умерла. Отец мой в 50 лет умер из-за коронавируса, не смог справиться, к сожалению
Щепотка_совести• 23 февраля в 23:17
Заболела, чуть не вмэрла. Очухалась.
Через неделю заболела совсем другим вирусом. Иммунитет не сработал
За ким я буду?
• 23 февраля в 23:20
Ответ дляЩепотка_совести
Заболела, чуть не вмэрла. Очухалась.
Бо як він спрацює, якщо віруси весь час схрещуються з іншими вірусами і мутують. На все це різноманіття неможливо мати імунітет.
Ms. Откровенность• 23 февраля в 23:24
Ответ дляЗа ким я буду?
Від вірусів хоч якось можна вберегтись. Вітаміни, я лимони їм.
А ці падли кожен вечір шляються. Тільки що збили , якийсь чел уламок поволік🤪