Телячі ніжноСті• 24 февраля 2025
Вонь жахлива
Я не можу зрозуміти чому так воняє в Київі і саме вночі. В новинах пишуть що пил, але ж ніколи взимку такого не було. Як ви думаєте чому так воняє?
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Мусорозжигающие заводы на Отрадном и Харьковском
а на Отрадном уже построили мусоросжигающий?
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ну, это и понятно - прилёты, обломки, из-за них пожары + ППО тоже чадит. Это, по-моему, логичное объяснение, ИМХО.
теж думаю, що від цього. Плюс газ незакачаний в сховища, і котельні топлять хз чим. Дуже хімічним, на запах мазуту схоже.
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Котельні палять скати, економлять газ
в грудні- січні при плюсовій - топили , що дурні. А тепер раптом паливо закінчилось. Ідіоти.
Галябалована• 24 февраля 2025
Я в Киеве живу с 1993 года. Никогда не было такой вони. Она появилась лет 10 назад и поначалу была редко и не сильно вонючей.
Марфа Українівна• 24 февраля 2025
Я утра смог стоит, открыла окно, гарь невыносимая. Еще такого небыло. Даже когда торфяники тлели. Ужас.
Ку ка ку ка ку• 24 февраля 2025
У нас в передмісті Києва, південніше, теж тхне так, що вікна не відкриєш, бо то важко назвати провітрюванням - наче палять опале листя, дуже схожий запах.
Джем Шакіри• 24 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
С моей стороны возле вокзала воняет чем-то токсичным(
Скіфська пектораль• 24 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
При чем в других странах нет ни вони, ни пыли. Только в Украину она телепортируется.
Скорее всего просто добивают людей всеми способами, чтоб новые хозяева ресурсы добывали без перешкод
Вы в Польше зимой были?)
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
IQ 80• 24 февраля 2025
Кто на высоком этаже живёт посмотрите сейчас в окно
Это жесть(((
Город черный
Это жесть(((
Город черный
Анонимба• 24 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Чесно, памʼятаю тільки що в кінці літа та осінню воняло, але ж то торфяники
завжди воняло і взимку, особливо в мороз. Щось палять, щоб було у вас в квартирі тепло.
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
*зараз*??? не смешите тапки! их никогда и никто не контролировал. снимите уже розовые очки...
Такой вони зимой в Києва не было, значит каких-то норм придерживались.
Телячі ніжноСті
• 24 февраля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
В ІФ таке вже біля року, і щодня.
От зараз показник 164
Як вам, Київ?
От зараз показник 164
Як вам, Київ?
Ви помірятися вирішили?
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ви помірятися вирішили?
Повідомити, що так не тільки в Києві і не тільки зараз
Не рахую, а вважаю• 24 февраля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Это по всей территории Украины (кроме ТОТ) и части Европы. С 2020 года.
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
ок
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Что вы здесь видите на карте? Внимательно смотрим😄
Київ на шостому місці в світі по забрудненості, все ж таки не як у всіх.
Нісенітниця• 24 февраля 2025
Все більше людей відмовляються від газу та переходять на твердопаливні котли. Не лише приватні будинки, а різні підтриємства, будують малі котельні. І палять різне вонюче сміття. Під час таких морозів палят буржуйкі в усяких гаражах. Плюс автомобілі.
А зараз повний штиль, жодного вітерця, це весь вихлоп все стоїть в повітрі і не рухається.
ТаЕщеОптимистка• 24 февраля 2025
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Подивились, Київ найбрудніший.
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНісенітниця
Які гаражі, які буржуйки, ії потрібно десятками тисяч затопити. ТЕЦ спалюють резинові відходи звідси і запах, подивіться як димлять труби.
Счастье_же_вот_оно• 24 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Я народилася у Києві. Ця вонь дійсно зʼявилася з 2015 року. Кажуть, що це спалюють сміття на ТЕЦ. Раніше і листя спалювали люди і машин було багато, але ніякого «смогу» і близько не було. КМДА явно знає, від чого таке забруднення, але мовчать і всім брешуть. Я неодноразово зверталася в на гарячу лінію і в МЧС дзвонила; коли на вулиці ліхтарів від диму не було видно. Усі типу «не знають» і нічого не бачать.
Мой_ужин• 24 февраля 2025
Ответ дляЧесно брешу
Кстати, о воде.
Родственники живут в пригороде Киева, правый берег. Живут там всю жизнь. Где-то с полгода как, что-то случилось с водой, у всех жителей начали желтеть волосы. И у тех, у кого центральный водопровод, и у тех, у кого скважины. Поменялся состав воды?
підтвердую аода сиала грязна жовта постійно(
Счастье_же_вот_оно• 24 февраля 2025
Ответ дляНісенітниця
Нісенітниці не пишіть! Дим зʼявляється моментально, протягом 20-15 хвилин починає затягувати весь проспект Григоренко. Починається ближче до 23.00. Які буржуйки? Який штиль? Не смішіть просто! Ви ще про багато машин і теплу без вітряну погоду напишіть.
Нісенітниця• 24 февраля 2025
Ответ дляХата на мати
Труби ТЕЦ димлять завжди