Телячі ніжноСті• 24 февраля 2025

Вонь жахлива

Я не можу зрозуміти чому так воняє в Київі і саме вночі. В новинах пишуть що пил, але ж ніколи взимку такого не було. Як ви думаєте чому так воняє?
Задираю носа• 24 февраля 2025
Палят людей в крематории ,уже давно все об этом говорят
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Мусорозжигающие заводы на Отрадном и Харьковском
а на Отрадном уже построили мусоросжигающий?
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ну, это и понятно - прилёты, обломки, из-за них пожары + ППО тоже чадит. Это, по-моему, логичное объяснение, ИМХО.
теж думаю, що від цього. Плюс газ незакачаний в сховища, і котельні топлять хз чим. Дуже хімічним, на запах мазуту схоже.
Бджолина королева• 24 февраля 2025
Може вугіллям та сміттям вже опалюють,як у Польщі.
Ксерокопия ночи• 24 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Котельні палять скати, економлять газ
в грудні- січні при плюсовій - топили , що дурні. А тепер раптом паливо закінчилось. Ідіоти.
Галябалована• 24 февраля 2025
Я в Киеве живу с 1993 года. Никогда не было такой вони. Она появилась лет 10 назад и поначалу была редко и не сильно вонючей.
Марфа Українівна• 24 февраля 2025
Я утра смог стоит, открыла окно, гарь невыносимая. Еще такого небыло. Даже когда торфяники тлели. Ужас.
Экспертиза• 24 февраля 2025
Меня больше беспокоит то, что это все вредно для нашего здоровья(
Ку ка ку ка ку• 24 февраля 2025
У нас в передмісті Києва, південніше, теж тхне так, що вікна не відкриєш, бо то важко назвати провітрюванням - наче палять опале листя, дуже схожий запах.
Куплю орехи• 24 февраля 2025
Так угля давно нет,ТЭЦ палят всякой гадостью,даже шинами.
Джем Шакіри• 24 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
С моей стороны возле вокзала воняет чем-то токсичным(
Скіфська пектораль• 24 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
При чем в других странах нет ни вони, ни пыли. Только в Украину она телепортируется.
Скорее всего просто добивают людей всеми способами, чтоб новые хозяева ресурсы добывали без перешкод
Вы в Польше зимой были?)
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
В ІФ таке вже біля року, і щодня.
От зараз показник 164
Як вам, Київ?
IQ 80• 24 февраля 2025
Кто на высоком этаже живёт посмотрите сейчас в окно

Это жесть(((

Город черный
Анонимба• 24 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Чесно, памʼятаю тільки що в кінці літа та осінню воняло, але ж то торфяники
завжди воняло і взимку, особливо в мороз. Щось палять, щоб було у вас в квартирі тепло.
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
*зараз*??? не смешите тапки! их никогда и никто не контролировал. снимите уже розовые очки...
Такой вони зимой в Києва не было, значит каких-то норм придерживались.
автор Телячі ніжноСті • 24 февраля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
В ІФ таке вже біля року, і щодня.
От зараз показник 164
Як вам, Київ?
Ви помірятися вирішили?
Не рахую, а вважаю• 24 февраля 2025
Что вы здесь видите на карте? Внимательно смотрим😄
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ви помірятися вирішили?
Повідомити, що так не тільки в Києві і не тільки зараз
Не рахую, а вважаю• 24 февраля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Это по всей территории Украины (кроме ТОТ) и части Европы. С 2020 года.
Міні-бікіні• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
ок
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Київ на шостому місці в світі по забрудненості, все ж таки не як у всіх.
Нісенітниця• 24 февраля 2025
Все більше людей відмовляються від газу та переходять на твердопаливні котли. Не лише приватні будинки, а різні підтриємства, будують малі котельні. І палять різне вонюче сміття. Під час таких морозів палят буржуйкі в усяких гаражах. Плюс автомобілі.

А зараз повний штиль, жодного вітерця, це весь вихлоп все стоїть в повітрі і не рухається.
ТаЕщеОптимистка• 24 февраля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
В ІФ таке вже біля року, і щодня.
От зараз показник 164
Як вам, Київ?
Львів
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Подивились, Київ найбрудніший.
Хата на мати• 24 февраля 2025
Ответ дляНісенітниця

Які гаражі, які буржуйки, ії потрібно десятками тисяч затопити. ТЕЦ спалюють резинові відходи звідси і запах, подивіться як димлять труби.
Счастье_же_вот_оно• 24 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Я народилася у Києві. Ця вонь дійсно зʼявилася з 2015 року. Кажуть, що це спалюють сміття на ТЕЦ. Раніше і листя спалювали люди і машин було багато, але ніякого «смогу» і близько не було. КМДА явно знає, від чого таке забруднення, але мовчать і всім брешуть. Я неодноразово зверталася в на гарячу лінію і в МЧС дзвонила; коли на вулиці ліхтарів від диму не було видно. Усі типу «не знають» і нічого не бачать.
Мой_ужин• 24 февраля 2025
Ответ дляЧесно брешу
Кстати, о воде.
Родственники живут в пригороде Киева, правый берег. Живут там всю жизнь. Где-то с полгода как, что-то случилось с водой, у всех жителей начали желтеть волосы. И у тех, у кого центральный водопровод, и у тех, у кого скважины. Поменялся состав воды?
підтвердую аода сиала грязна жовта постійно(
Счастье_же_вот_оно• 24 февраля 2025
Ответ дляНісенітниця

Нісенітниці не пишіть! Дим зʼявляється моментально, протягом 20-15 хвилин починає затягувати весь проспект Григоренко. Починається ближче до 23.00. Які буржуйки? Який штиль? Не смішіть просто! Ви ще про багато машин і теплу без вітряну погоду напишіть.
Нісенітниця• 24 февраля 2025
Ответ дляХата на мати
Труби ТЕЦ димлять завжди