Кредитная• 24 февраля в 14:50
Насколько лет я выгляжу?
Спасибо
Кредитная
• 24 февраля в 15:16
Ответ дляdf364tye3
смертью пахнет , юлия владимировна ,,,
Не завидуйте
Пуки-куки• 24 февраля в 15:16
Ответ дляТримбулька
Я теж жіночка)
Але мені не важко зробити комплімент симпатичній людині)
Ви молодець) Ю.В. комплімент зробили і мене розсмішили) дякую)
Тримбулька• 24 февраля в 15:17
Ответ дляПуки-куки
Та будь ласка)
Приходьте ще)
Королева Сарказма• 24 февраля в 15:18
На її вік вона дуже і дуже. Такий собі бебі-фейс в 60+
Але в неї і з молоду було красиве обличчя, таким простіше все підтримувати. Головне не розжератися і не бухати. А якщо ще є гроші і наполегливість то ти завжди будеш гарніша за інших однолітків. Кеп
Млинець Мій• 24 февраля в 15:21
Вашу зовнішність і вік обговорювати не буду. А от з розумовою діяльністю авторки цієї теми таки є проблеми, тут можна і прокоментувати
Кредитная
• 24 февраля в 15:21
Ответ дляМлинець Мій
давайте)
Бідося• 24 февраля в 15:50
Тигриця Юля краще виглядає чим модні, молодші від неї, рекламовані тут блогериці Холоденко та Мічковська