А шо сталося?• 25 февраля 2025
В тата був ФОП з 2005 р,він його не вів десь з 2007р, все б нічого,але не закрив
Точніше років 10 назад типу закрив , всі документи завіз , заяву написав , але як виявилось , що не закрили в податковій
По базі на ньому світилось всього лише 900 грн боргу . Я так розумію,що пощастило , що є група інвалідності, то Єсв не нараховувалось.
Вирішила я закрити цей клубок , поїхали з ним в ЦНАП, написали заяву на закриття
Але тепер хвилююсь , щоб ми цим не заколотили , що податкова якісь ліквідаційні звіти почне робити і намалює штрафи за не подачу 0 декларацій і тд
Хто стикався ? Є шанси , що все так і залишиться без змін і нічого не припишуть більше ? Той штраф , що був заплатили
Потроху читаю , то розумію , що є і строк позовної давності , тобто штраф більше ніж за 3 роки по ідеї не випишуть …
Читаю , що комусь і щастило , автоматом закривали ті фори сплячі
Продаю витрішки• 25 февраля 2025
Сейчас больше, че за 3 гола. В связи с ковидом сроки приостанавливались (был запрет на проверку), потому сейчас, вроде, с 2017 года могут штрафы начислить
Может уже с 2018
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ для75В
А звіт лікаідаційний подавався 10 років тому? Фоп якої групи?
Чесно 10 років тому я в це не внікала , він сам поїхав в податкову , що там і як подавалось не знаю , робив те , що сказали
Як сказали в ЦНАП - ви не перші кого так кинули
Маю сумніви , що він якийсь звіт подавав , він ним і не займався тим Франс , відкривав для дяді так сказати
Зараз ніякий ліквідаційний звіт не подавали , просто в ЦНАП подали заяву на припинення
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ для75В
ФОП на загальних підставах
Заставила його припинити , а тепер парюсь , що може не треба було його й рухати . Переживаю , щоб зараз не заколотилось не те , що треба
СпайдерВумен• 25 февраля 2025
Раніше податкова сама закривала сплячі ФОПи, якщо не було заборгованості, в судовому порядку.
СпайдерВумен• 25 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
ФОП на загальних підставах
Вам в будь-якому випадку потрібно закрити це питання.
Навіть якщо і будуть у податкової якісь питання, нехай. Ви ж все сплатили.
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
В нього не закритий був
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Нам в податковій так сказати жіночка шепнула , що в ЦНАП припиніть , а далі не колотіть
Не знаю як вірно далі діяти чи достатньо лише в ЦНАП припинити чи ні
СпайдерВумен• 25 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Реєстратор у ЦНАПі мав подати до податкової інформацію про припинення ФОП, і далі податкова знімає з обліку.
Зачекайте.
Вам же в будь-якому випадку потрібно було закрити ФОП.
Зачекайте.
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Зачекайте.
Ну я так розумію , що податкова може самостійно і не зняти якщо ми не подамо декларацію та ліквідаційний звіт , але не розумію чи треба подавати той звіт якщо ФОП звільнений від єсв
Та в тому то і справа , що я вже й не рада , що влізла в це , 20 років його ніхто не чіпав і боргів ніяких не було
І ФОП був зареєстрований ще до того як зʼявився електронний реєстр
І щоб в ЦНАП знятись нам треба було спочатку подати заяву на включення до реєстру і лише на наступний день писали заяву про припинення
Короче я себе вже на ніс так на грузила , тато цим займатись не буде , а я лише тепер на читавшисб зрозусіла , що могла запустити якісь не потрібні нам процеси і як тепер в цьому розібратись до кінця , що самим зробити що н я не знаю
Пульт от линолеума• 25 февраля 2025
Автор, та уже якось буде. В любом случае, надо было это сделать.
Звожу з розуму• 25 февраля 2025
Ответ дляЗапасная спина
а де подивитись, чи закрит фоп чи ні
В особистому кабінеті.
Белочкой зови• 25 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
нет не достаточно. должны подать ликвид отчетность. через кабинет налогоплательщика . довыеживаетесь.
А шо сталося?
• 25 февраля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
В особистому кабінеті.
Засвітилась в нього в дії , що дата зняття з обліку 24.02.чи можна вже в такому випадку бути спокійному , чи це ще нічого не значить ?