Кукарачка• 25 февраля в 03:14
Сильно заклало ніс, евказолін не допомагає
Хворію, просто наглухо закладено ніс. Не сплю через це вже другу ніч. Не дихає взагалі, евказолін не допомагає. Боюся, що зранку вже впаду від безсилля...що ще можна спробувати для того, аби ніс дихав?
Вредняжка• 25 февраля в 03:18
Обычная вода ,вдыхать носом, это если прямо сейчас. Отривин синий, без ментола с синей крышкой и распылителем. Это когда будет доступ к аптеке.
Мира всем• 25 февраля в 03:41
Ответ дляКукарачка
В ніс?
да . промывать. с водой развести. 1 часть перекиси и 4 части воды
Чемна панночка• 25 февраля в 06:54
Удивительно, что Эвказолин не пробивает, он ядреный. Посмотрите с другим действующим веществом.
Антигистаминные, Фликс дополнительно.
Херсон це Україна• 25 февраля в 08:02
Справа ще може бути в тому, що неправильно вприскується спрей. Спробуйте будь-які судиннозвужувальні в краплях (той же Нафтізін, він дуже бюджетний). Перед цим закапайте носик сольовими краплями (Но-соль чи просто 1 ч.л. солі на стакан води) і гарно висмаркайтесь.
На границе• 25 февраля в 08:46
1. Заменіть на судинозвужвальне з іншою діючою речовиною.
2. Флікс або аналоги плюс Едем чи Цетрин, як писали вище.
Кукарачка
• 25 февраля в 11:38
Всім дякую за поради. Промучилася цілу ніч, змогла заснути тільки около 4 ранку. В аптеці купила інший спрей, Лазорин. Миттєво зняв набряк і пробив ніс
Кукарачка
• 25 февраля в 12:50
Ответ дляEmm11117
Замість того щоб попарити ноги, за годину вже відпустило б і ви спали... люди дивні
Не допомогло, парила. В мене був сильний набряк в носі. Антигістамінні теж не змінили ситуацію