Кукарачка• 25 февраля в 03:14

Сильно заклало ніс, евказолін не допомагає

Хворію, просто наглухо закладено ніс. Не сплю через це вже другу ніч. Не дихає взагалі, евказолін не допомагає. Боюся, що зранку вже впаду від безсилля...що ще можна спробувати для того, аби ніс дихав?
Мerida• 25 февраля в 03:17
Спать полусидя. Увлажнить воздух, открыть окно
Вредняжка• 25 февраля в 03:18
Обычная вода ,вдыхать носом, это если прямо сейчас. Отривин синий, без ментола с синей крышкой и распылителем. Это когда будет доступ к аптеке.
Коко На Страже• 25 февраля в 03:23
Нафтизин хорошо помогает
Мира всем• 25 февраля в 03:30
перекись
Emm11117• 25 февраля в 03:37
попарити ноги
Emm11117• 25 февраля в 03:38
це самий дієвий варіант, або їжа з дуже гострими спеціями але не факт що подіє
Мира всем• 25 февраля в 03:40
а еще можно поджечь стручок от чеснока и подышать им
Emm11117• 25 февраля в 03:40
вода має бути кип´яток з чайника, будете чекати по мірі охолодження починайте засовувати ноги коли зможете витримати температуру. Якщо є якісь гірчичники або ромашка теж туди можна всунуть
автор Кукарачка • 25 февраля в 03:41
Ответ дляМира всем
перекись
В ніс?
Мира всем• 25 февраля в 03:41
Ответ дляКукарачка
В ніс?
да . промывать. с водой развести. 1 часть перекиси и 4 части воды
Emm11117• 25 февраля в 03:41
Ответ дляКукарачка
В ніс?
парьте ноги, я літом в ковід лише так і врятувалась, не дихала взагалі
ТихоЯ• 25 февраля в 06:09
Антигистаминные принять отек уменьшится
Чемна панночка• 25 февраля в 06:54
Удивительно, что Эвказолин не пробивает, он ядреный. Посмотрите с другим действующим веществом.
Антигистаминные, Фликс дополнительно.
Херсон це Україна• 25 февраля в 08:02
Справа ще може бути в тому, що неправильно вприскується спрей. Спробуйте будь-які судиннозвужувальні в краплях (той же Нафтізін, він дуже бюджетний). Перед цим закапайте носик сольовими краплями (Но-соль чи просто 1 ч.л. солі на стакан води) і гарно висмаркайтесь.
Мрію про пончик• 25 февраля в 08:32
Носолин
ФсеСама• 25 февраля в 08:37
Пробиває все що завгодно
На границе• 25 февраля в 08:46
1. Заменіть на судинозвужвальне з іншою діючою речовиною.
2. Флікс або аналоги плюс Едем чи Цетрин, як писали вище.
автор Кукарачка • 25 февраля в 11:38
Всім дякую за поради. Промучилася цілу ніч, змогла заснути тільки около 4 ранку. В аптеці купила інший спрей, Лазорин. Миттєво зняв набряк і пробив ніс
Emm11117• 25 февраля в 12:48
Ответ дляКукарачка
Замість того щоб попарити ноги, за годину вже відпустило б і ви спали... люди дивні
автор Кукарачка • 25 февраля в 12:50
Ответ дляEmm11117
Не допомогло, парила. В мене був сильний набряк в носі. Антигістамінні теж не змінили ситуацію
Emm11117• 25 февраля в 12:51
Ответ дляКукарачка
Дуже дивно, яких в мене тільки набряків не було допомагало завжди...але треба кип´яток а не з крану. Дивно