Великий сатирик• 25 февраля в 12:14

Кто-то ставил недавно горчичники или банки?

Их при ОРВИ ставят обычно?
Щебетуха• 25 февраля в 12:15
Здається , це не доказова медицина
Пиу!Пиу!• 25 февраля в 12:17
Ахах недавно дочка спросила что это китайцы себе ставят такое))) и я вспомнила свое детство) жестяк конечно)
Банки не вызывают у меня такого ужаса, как горчичники, как они пекли… мучение какое-то)
Нехай щастить• 25 февраля в 12:20
Ви про вакуумний масаж банками? Зараз модно. Все нове- добре забуте старе.
Прокачую сідниці• 25 февраля в 12:20
При кашлі, але не повинно бути температури
Нехай щастить• 25 февраля в 12:21
Ответ дляПиу!Пиу!
Якось поставили мені банку масажну...нєєєє, не моє. Кажуть користі вагон, можливо, але я виберу інші методи
Мerida• 25 февраля в 12:23
мне ставит банки массажист, когда ущемляется мышца. сначала хорошо разминает, а потом банки минут на 20. эффект хороший. но, это не орз. какая связь вируса в носу или горле, и банок?
Пиу!Пиу!• 25 февраля в 12:24
Ответ дляНехай щастить
Массажную не знаю, мне просто ставили статически) и потом снимали) такие кружочки потом от них на спине))
Я когда дочке (11 лет) об этом рассказываю, она говорит, что я в детстве и от динозавров убегала)))
Я шалунья• 25 февраля в 12:26
Це все ’відволікаючі процедури’, щоб зайняти чимось руки і голову. Бо не всім дано змиритись з тим, що прохолодне свіже повітря і рясне пиття - і є лікування.
Нехай щастить• 25 февраля в 12:27
Ответ дляПиу!Пиу!
Кружочки то ще просто(колись в таборі дитячому нам ставили, я дуже заздрила одноліткам в яких бабусі вміли ставити ці банки), під масажною сплошна гематома, вона потім розсмоктується, але сам факт
Нехай щастить• 25 февраля в 12:28
Ответ дляЯ шалунья
Не погоджуся. Теплотерапія
Запароленое одеяло• 25 февраля в 12:29
Банки можуть більше нашкодити
Я шалунья• 25 февраля в 12:30
Ответ дляНехай щастить
Не погоджуся. Теплотерапія
Ваше діло не погоджуватись. Але доказової ефективності вони не мають, а на додачу до вірусу отримати опіки шкіри і гематоми - це круто.
Нехай щастить• 25 февраля в 12:31
Ответ дляЯ шалунья
Доказова медицина вбиває не менше ніж недоказова
Мир Мир Мир!• 25 февраля в 12:31
Припускаю, що гірчичники гріють, коли потрібно зігріти. Але для цього є мазі зігріваючі. Ще й потрібно добре оцінити, чи можна гріти, бо є випадки, коли не можна.
А банки - це для лімфообігу. Якщо й є від них ефект, то ви його не відчуєте.
Нехай щастить• 25 февраля в 12:32
Ответ дляЯ шалунья
Я хіба пишу, що я ’за´ банки? Це не мій метод лікування тим більше вірусу.
Нехай щастить• 25 февраля в 12:33
Ответ дляМир Мир Мир!
Лімфообіг покращує відновлення організму при хворобі.
Я шалунья• 25 февраля в 12:35
Ответ дляНехай щастить
Ну і до чого ці ваші коментарі? Не ваш метод лікування, але ви не погоджуєтесь. З чим?
Мир Мир Мир!• 25 февраля в 12:39
Ответ дляНехай щастить
Ну якщо авторка має справу з застоєм лімфи, може, їй потрібно більше гуляти або робити масажі.
Але каже, що у неї вірус.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля в 13:01
При сильном кашле горчичники помогают Но если нет температуры. Но сейчас нет хороших горчичников они туда добавляют зачем-то перец и оно сильно печёт. Надо выдержать 20 минут то ты его просто не выдержишь это время
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля в 13:05
Ответ дляЯ шалунья
Да ну. Горчичники хорошо помогают при сильном кашле. Я себе когда-то давно лепила один на грудь. Кровь в это место приливает температура в этом месте повышается вирусы убивает. Процесс восстановления быстрее проходит. Вечером налепил с утра у тебя уже всё откашливается . За 3 дня любой кашель проходил.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля в 13:07
Так же как и синяя лампа при сильном насморке. Да и вообще любое прогревание. У меня гайморит начинался так я грела перед обогревателем с открытой спиралью. Кто-то предпочитает у врача кукушки делать мне лучше это дело всё прогреть.. короче выбор каждого
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля в 13:10
Ответ дляМир Мир Мир!
Але каже, що у неї вірус.
Зачем люди ходят в бани и сауны? Потому что чувствует себя лучше. Или вы тоже это будете отрицать ? Горчичники это такая сугубо локальная сауеа для бронхов.
Я шалунья• 25 февраля в 13:30
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Якщо пацієнт вважає, що йому допомагає - ну нехай робить. Психологічний настрій теж важливий. Ефект плацебо на цьому і базується.
Можливо дійсно комусь це на користь. А хтось і без ’процедур’ одужує з однаковою швидкістю.
Я є прихильницею доказової медицини і мені оце все не допомагає. Згадую дитинство з отими інгаляціями над картоплею, гірчичниками, лампами, банками, компресами і досі здригаюсь. Діти мої того всього не знають і хворіють так само як і я в їх віці.
Нехай щастить• 25 февраля в 13:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Синя лампа це ультрафіолет (можна віднести до знезаражувальної дії). Зовсім інший спектр випромінювання.
Нехай щастить• 25 февраля в 13:44
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я ходжу в баню, вже не пам´ятаю коли останній раз хворіла вірусним. Так гірчичник,це стимулювання кровообігу в зоні грудної клітки.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля в 14:08
Ответ дляНехай щастить
Шошо? Причём тут ультрафиолет?😆 всё с вами ясно
Нехай щастить• 25 февраля в 14:25
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Соррі, поспішила,спектр синього світла. Фототерапія. Є ще в фіз кабінетах апарат біоптон, але особисто мені він був ні до чого, хоча невропатолог призначала