Великий сатирик• 25 февраля 2025
Кто-то ставил недавно горчичники или банки?
Их при ОРВИ ставят обычно?
Пиу!Пиу!• 25 февраля 2025
Ахах недавно дочка спросила что это китайцы себе ставят такое))) и я вспомнила свое детство) жестяк конечно)
Банки не вызывают у меня такого ужаса, как горчичники, как они пекли… мучение какое-то)
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ви про вакуумний масаж банками? Зараз модно. Все нове- добре забуте старе.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Якось поставили мені банку масажну...нєєєє, не моє. Кажуть користі вагон, можливо, але я виберу інші методи
Пиу!Пиу!• 25 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Массажную не знаю, мне просто ставили статически) и потом снимали) такие кружочки потом от них на спине))
Я когда дочке (11 лет) об этом рассказываю, она говорит, что я в детстве и от динозавров убегала)))
Я шалунья• 25 февраля 2025
Це все ’відволікаючі процедури’, щоб зайняти чимось руки і голову. Бо не всім дано змиритись з тим, що прохолодне свіже повітря і рясне пиття - і є лікування.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Кружочки то ще просто(колись в таборі дитячому нам ставили, я дуже заздрила одноліткам в яких бабусі вміли ставити ці банки), під масажною сплошна гематома, вона потім розсмоктується, але сам факт
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Не погоджуся. Теплотерапія
Я шалунья• 25 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Не погоджуся. Теплотерапія
Ваше діло не погоджуватись. Але доказової ефективності вони не мають, а на додачу до вірусу отримати опіки шкіри і гематоми - це круто.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Доказова медицина вбиває не менше ніж недоказова
Мир Мир Мир!• 25 февраля 2025
Припускаю, що гірчичники гріють, коли потрібно зігріти. Але для цього є мазі зігріваючі. Ще й потрібно добре оцінити, чи можна гріти, бо є випадки, коли не можна.
А банки - це для лімфообігу. Якщо й є від них ефект, то ви його не відчуєте.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я хіба пишу, що я ’за´ банки? Це не мій метод лікування тим більше вірусу.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Лімфообіг покращує відновлення організму при хворобі.
Я шалунья• 25 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Ну і до чого ці ваші коментарі? Не ваш метод лікування, але ви не погоджуєтесь. З чим?
Мир Мир Мир!• 25 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Ну якщо авторка має справу з застоєм лімфи, може, їй потрібно більше гуляти або робити масажі.
Але каже, що у неї вірус.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля 2025
При сильном кашле горчичники помогают Но если нет температуры. Но сейчас нет хороших горчичников они туда добавляют зачем-то перец и оно сильно печёт. Надо выдержать 20 минут то ты его просто не выдержишь это время
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Да ну. Горчичники хорошо помогают при сильном кашле. Я себе когда-то давно лепила один на грудь. Кровь в это место приливает температура в этом месте повышается вирусы убивает. Процесс восстановления быстрее проходит. Вечером налепил с утра у тебя уже всё откашливается . За 3 дня любой кашель проходил.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля 2025
Так же как и синяя лампа при сильном насморке. Да и вообще любое прогревание. У меня гайморит начинался так я грела перед обогревателем с открытой спиралью. Кто-то предпочитает у врача кукушки делать мне лучше это дело всё прогреть.. короче выбор каждого
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Але каже, що у неї вірус.
Зачем люди ходят в бани и сауны? Потому что чувствует себя лучше. Или вы тоже это будете отрицать ? Горчичники это такая сугубо локальная сауеа для бронхов.
Я шалунья• 25 февраля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Якщо пацієнт вважає, що йому допомагає - ну нехай робить. Психологічний настрій теж важливий. Ефект плацебо на цьому і базується.
Можливо дійсно комусь це на користь. А хтось і без ’процедур’ одужує з однаковою швидкістю.
Я є прихильницею доказової медицини і мені оце все не допомагає. Згадую дитинство з отими інгаляціями над картоплею, гірчичниками, лампами, банками, компресами і досі здригаюсь. Діти мої того всього не знають і хворіють так само як і я в їх віці.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Синя лампа це ультрафіолет (можна віднести до знезаражувальної дії). Зовсім інший спектр випромінювання.
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я ходжу в баню, вже не пам´ятаю коли останній раз хворіла вірусним. Так гірчичник,це стимулювання кровообігу в зоні грудної клітки.
Этожзвяздаяегообожаю• 25 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Шошо? Причём тут ультрафиолет?😆 всё с вами ясно
Нехай щастить• 25 февраля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Соррі, поспішила,спектр синього світла. Фототерапія. Є ще в фіз кабінетах апарат біоптон, але особисто мені він був ні до чого, хоча невропатолог призначала