Мушля з Криму• 25 февраля 2025
Який планшет купити до 10 тис грн?
Для онлайн уроків дітям, мені фільми дивитись.
Реальго купити за такі гроші нормальний?
Пупс• 25 февраля 2025
iPad самий дешевий
Не пошкоджуєте
Зарядку тримає супер
Сама фільми з нього дивлюсь
На Алі купила ще підставку з клавіатурою
Вийшов міні ноут
Не пошкоджуєте
Зарядку тримає супер
Сама фільми з нього дивлюсь
Вийшов міні ноут
Пупс• 25 февраля 2025
Ответ дляdulenok
тоже бы посоветовала, но там цена 16-17
Чого, можна такий взяти
В мене подруга собі взяла такий (в мене за 22 дорожчий)
ОливьЕЖечка• 25 февраля 2025
Ответ дляdulenok
тоже бы посоветовала, но там цена 16-17
В Ябко нові за 12500 є )
Пупс• 25 февраля 2025
Сестра купила Сяомі за 9 к, він за півтора роки навернувся
Тому я б радила брати або самсунг або айпад, щоб потім не сидіти з павербанками або під розеткою ти чекати поки лагає щось
Водійка хімарса• 25 февраля 2025
Ответ дляdulenok
тоже бы посоветовала, но там цена 16-17
13 есть
СережкинаЯ• 25 февраля 2025
Полно планшетов, особенно если вам не обязательно под сим-карту. И Сяоми, и Леново. Мы вообще взяли в январе за 8,5 тыс какой-то Оскал, в комплекте чехол, стекло, зарядка и даже стилус (хотя и не тонкий), корпус металл, по характеристикам устроил. Вроде норм, а там время покажет.
Тріль!• 25 февраля 2025
У нас в семье два недорогих самсунга. Один в начале карантина купили, второй года два назад. Основное - именно кино и онлайн-уроки. Норм.
Борщичок• 25 февраля 2025
Самсунг 22 року за 10 тис. купувала в магазині вдома і Леново 24 року за 6 тисяч з Аліекспресу, нормально працюють. Якщо якийсь навернеться, буду брати з Алі будь який на свою ціну, різниці немає.