Капризуля• 19 января в 00:26
Планшет без ігор
Вітаю! Потрібно знайти бюджетний планшет, щоб можна було скачати підручники та носити в школу . Але питання ... Чи є якісь планшети, щоб не можна було грати там ігри? Можливо хтось підкаже моделі? Буду вдячна всім за допомогу
Капризуля
• 19 января в 00:29
Ответ дляПозитивна
Електронна книга.
Електронна книга = графічний планшет чи це різне?
Позитивна• 19 января в 00:32
Ответ дляКапризуля
Різне.
Позитивна• 19 января в 00:33
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Будь-який планшет + встановити батьківський контроль
Якщо в школі є вайфай, або друзі роздають, то обходять вони ті контролі на раз два.
Позитивна• 19 января в 00:34
Електронна книга тримає заряд тижнями, краще для очей, читає різні формати.
Недоліків не бачу, якщо вибір саме для підручників.
Попа как у Кардашьян• 19 января в 08:37
Візьміть найпростіший вживаний айпад і заблокуйте там доступ до налаштувань айпаду, забороніть закачування та оновлення (зникне з доступу магазин), закрийде доступ до сафарі. Залиште доступ тільки до програми де лежать книжки.
Таке не обходиться без паролю. перевірено )
Попа как у Кардашьян• 19 января в 08:38
Ответ дляПозитивна
Електронна книга.
Вони не дуже зручні для підручників.. і там теж є інтернет браузер )
Капризуля
• 19 января в 11:00
Ответ дляПозитивна
Тільки для підручників. Зважили вдома рюкзак, вийшло 8 кг. Мені здоров´я не дозволяє стільки тягати і дитину жаль також.
А скільки дюймів і які моделі найкраще для підручників підійдуть?
Лінива, не каюсь• 19 января в 15:16
Ответ дляКапризуля
Автор, из своего опыта (а у меня уже 5-й планшет, и использую я их очень активно для работы), могу сказать что наиболее оптимальный размер - 12 дюймов. Я перепробовала разные, начиная с престиджио 8’, потом 10, 12.4, сейчас 14.6. так вот самсунг S7 FE 12.4 был просто идеал по размеру. До сих пор считаю эту модель самой удачной из бюджетных планшетов.
Еще. Если есть финансовая возможность, выбирайте планшет со стилусом и palm rejection (т.е. когда при письме экран не реагирует на прикосновение руки, а толкьо на стилус). Посмотрите также модели от Леново, Хуавей, Сяоми. У хуавей есть очень классная модель mate pad (экран уже сделан матовым, как в электронных книгах, чтобы не было сильной нагрузки на глаза).
Многие учебники сделаны формата А4 или В5, т.е. на экранах меньше 10 дюймов картинку придется постоянно увеличивать, это бесит.
Капризуля
• 19 января в 16:42
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ок. Дякую)