Детские_Будут?• 25 февраля в 18:11
7кл дочка 13р, нічого не робить...
В школу сама не встане, їсти не нагріє, уроки не робить, посуд за собою не миє. Всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби“. В школу те саме , буди мене інакше я не піду. Блок/обмеження телефону чи гульок не допомогає. Оцінки одні 1,2,3. Просто нічого не робить. Навіть коли я прошу зробити і кажу давай поможу, просто не відкриває підручник не бере ручку. З обличчям мені пофіг. Не била ніколи, а зараз таке бажання що жах.
Дітей в мене двоє з сином 15р жодних таких проблем немає, давно все сам, будильник сніданок до школи все сам. Навчання теж давно сам. Інколи може попросити допомогти. Репетитор теж сам, не контролюю завдання, чи вчасно пішов чи все взяв.
А тут ну просто руки опускаються. Ніякі розмови не допомагають. Обмеження теж. Намагалися домовитися гроші, покупки за гарне навчання, відповідь, тоді мені нічого не потрібно. Єдине що в принципі любить ліпити, клеїти. Все.
Намагалася взагалі не чіпати не робити зауважень, результат такий самий, а табелі за півріччя 3ки.
От що робити?
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:36
Ответ дляМеломанка Маланка
А мама рабиня?
Залишити в спокої то одне, а прислудувпти - зовсім інше.
Не рабыня. Но если заставлять,то ничего не получится. У автора вроде не получается. Можно ещё жопу набить. Но тоже не вариант. А можно копнуть глубже. Я в детстве ничего не хотела делать. Меня обижали дома и в школе,у меня была апатия и депрессия. Мне хотелось спать и спать. Со стороны тоже казалось,что родители святые,мама пчёлка,а ребенок ленивая свинья. Но на самом деле это было не так.
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:37
Ответ дляДетские_Будут?
Тримаю, але ж інколи буває залишаю. Як обмежити інтернет тільки їй?! Вона чудово обходиться і без інтернету, і телефону ( фізично). Але все одно нічого не змінюється
На роутері обмежуєте лише їй.
Пишу вірші, дорого• 25 февраля в 18:37
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Попробовать поговорить что если не будет учится то ее ждёт работа уборщицы или в магазине кассиром.
Почему вы думаете, что это ребенка напугает?
ТАЗератти• 25 февраля в 18:38
Чесно, мені авторку не зрозуміти) мене мама все шкільне життя будила і готувала мені сніданок. Своїх дітей я теж бужу, і їх вже чекає сніданок. Це піклування. Я хочу, щоб мої діти його відчували, щоб могли хоч на 15 хвилин довше поспати.
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:38
Ответ дляДетские_Будут?
Незнаю, як?
У вас повинен бути доступ, або у чоловіка. На обліковому записі написано які гаджети в даний момент працюють, і любий можна вимкнути.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:38
Ответ дляМеломанка Маланка
Навіщо по губах?
Просить щось подати - не подаєте. Розігріти - ви зайняті.
Я так і роблю. Голодна ходить .і так має недостатню вагу, лікар на це акцентує увагу. Давно. Або зробить собі какао. І це вся їжа буде за день.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:41
Ответ дляЛуноходик_Ик
В мене дітей двоє. З сином таких проблем немає. В них мала різниця, тож якось по різному виховувати в мене не виходило. Наче однаково все. А маємо ось такий результат. Син в шоці він не розуміє, каже а вона що не розуміє що так не можна?!
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:41
Ответ дляМеломанка Маланка
На роутері обмежуєте лише їй.
Як?
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:41
Ответ дляТАЗератти
У моей знакомой, девочка 11 лет. Она сама ездит в школу и обратно. Она может приготовить еду и в комнате у нее идеальный порядок. Она сознательная ужасно. Я раз ехала с ней, она рассуждает как взрослая,нет такой детской наивности. На мамины просьбы реагирует быстро и делает даже больше. Ей не надо объяснять по два раза. Но я таких сознательных детей не видела раньше.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:43
Ответ дляТАЗератти
Мені не готували, мама на роботу, я сама з 12 років. Син сам по власній ініціативі з 3го класу все сам.
Але будити по сто разів вставай, по сто разів їж, розчешись, вмийся, одягайся, ти спізнишся, слідкую за часом я. А вона може спокійно стояти в піжамі коли вже треба бути на уроці (((
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:44
Ответ дляМеломанка Маланка
Хм. В чоловіка запитаю. Я в цьому не тямлю.
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:44
Ответ дляДетские_Будут?
Так дети разные. Конечно вам с сыном легче. Но я своей раньше не то шо завтрак готовила,в кровать приносила. Была зима, холодно,темно. Спать хочется. А я дома работала. А ей в школу идти. Но мне нравилось с ней носиться. А интернет конечно это жопа. Она бывало и ночью сидела под одеялом. Я и скандалила и не реагировала. Через пару лет все прошло. Ребенок растет, меняется. Привычки тоже меняются
ТАЗератти• 25 февраля в 18:45
Ответ дляДетские_Будут?
Якщо вам не готували, чи означає це, що і ви не повинні?
невже вам не хочеться для своїх же дітей кращого, ніж було у вас, життя? Я не розумію такого відношення до своїх дітей...
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:46
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вона сидить до такого стану,що встає і падає, бліда. Теж може вночі сидіти (( сидить і не їсть, навіть в туалет не встає. Може 10-12 годин просидіти.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:50
Ответ дляТАЗератти
При чому тут готували. Дочка взагалі нічого сама не робить. Одяг принеси. Взуття подай, в рюкзак їжу поклади. Їжу приготуй постав тільки те що вона їсть. За часом слідкую я, вмийся, розчешись. І так щодня. Якщо я завтикаю, не встигне, не піде, не зробить. Прийде додому в одязі з вулиці на постіль, бо не застелено. Натоптала снігу з вулиці, тобі мама треба ти і витирай. Тарілки свої і чашки все на столі залишає. Про помити я взагалі мовчу. Навіть просити марно. Одяг до прання не носить. Може ходити в брудному з плямами.
ТАЗератти• 25 февраля в 18:53
Ответ дляДетские_Будут?
Так нехай і не робить, доки може
виросте, життя заставить все робити.
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:54
Ответ дляДетские_Будут?
А вы спрашивали чого и зачем она там сидит
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:55
Ответ дляТАЗератти
Так нехай і не робить, доки може
виросте, життя заставить все робити.
Не вчиться? І мені на все говорить, тобі треба ти й роби сама. Тобто я маю бути як прислуга, принеси подай, йди і не заважай? Тобто ніякої поваги до мене? Хай далі мені хамить? Я думаю ви б таке не терпіли.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:56
Ответ дляЛуноходик_Ик
Грає, спілкується з подругами. Відосики дивиться. Музику слухає. А що ще робити?
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:57
Ответ дляДетские_Будут?
На кружки ходит? Куда ходит кроме школы
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:59
Ответ дляДетские_Будут?
Так і я про це. Компроміси, погрози, покарання, домовленості. Нічого не допомагає (((
А як відносини з однолітками? Друзі є?
Детские_Будут?
• 25 февраля в 18:59
Ответ дляЛуноходик_Ик
На кружки ходит? Куда ходит кроме школы
Тільки на англійську, більше нікуди не хоче. Раніше ходила на басейн. Пропонуємо оберай куди хочеш, нікуди не хоче. Танці їй не цікаві, черлідінг ходила кинула бо важко.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 19:00
Ответ дляЛуноходик_Ик
На кружки ходит? Куда ходит кроме школы
Є. Подруги в класі, дружать з першого класу. Також є подруги з іншої школи. Ходить в гості, гуляє. В тих дівчат є хобі, гуртки, захоплення, гарно вчаться.
ТАЗератти• 25 февраля в 19:02
Ответ дляДетские_Будут?
Навчання, то інше. Навчатися дитина повинна. Але ж у вас взагалі купа претензій. І повага тут ні до чого. Бо те, чого ви вимагаєте, дійсно дитині не потрібно.
Луноходик_Ик• 25 февраля в 19:02
Ответ дляДетские_Будут?
Лень ей. Ничего интересного не происходит в жизни. Всё надоело. Начните шото делать вместе. Скажите,что нельзя тупо торчать в интернете,что крыша уедет. Пусть хоть каждый день по 15 минут с вами что-то делает. Салат, убрать со стола, пыль протереть. Только вместе. Она наверное не умеет ничего. Поэтому ей лень браться за что-то незнакомое.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 19:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не хоче.. ось сьогодні пропонувала разом вийти на вулицю, може в ТЦ зайти, не зараз, потім, не хочу.
Салат вона не їсть. Прибирати вона не буде. Якщо я дуже попрошу максимум тарілку після гречки помиє, і то з такою огидою, двома пальцями, в неї навіть своя губка для посуду є, щоб не жирна.
ТАЗератти• 25 февраля в 19:04
Ответ дляЛуноходик_Ик
Автор дитині сніданок не хоче готувати, а ви хочете, щоб вона з дочкою щось робила) Не думаю, що так буде. Автору треба, щоб дитина її якомога менше відволікала від її життя, щоб дитина жила там якось сама і не створювала їй проблем.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 19:05
Ответ дляЛуноходик_Ик
Казала що не можна так тупо сидіти. Вона може піти сісти ліпити щось.
Детские_Будут?
• 25 февраля в 19:08
Ответ дляТАЗератти
Так хочу щоб дитина хоч щось робила, а по вашому хай не ходить до школи не їсть на миється не вчиться і нічого взагалі не робить. Я повинна все як прислуга її обслуговувати і ще терпіти оцю поведінку що все потрібно мені то я і повинна робити.
Справа не в сніданках, але куди вам зрозуміти?!
Ответ дляДетские_Будут?
А ви часом не ставите їй в приклад брата? Чи інших дітей?
Моя мама мене постійно порівнювала і це віддаляло мене від неі і зʼявлялась апатія-навіщо щось робити якщо я всеодно гірша.