Цибулька зла• Изменено 25 февраля 2025
Кишківник
Хто має проблеми з кишківником та шлунком. Опишіть, будь ласка, ваші симптоми. Я маю ерозії в 12 палій кишці. Лікар прописав лікування, але все одно якось почуваюсь не так( Не можу зрозуміти чи то себе вже накрутила сильно і кишківник реагує чи то ще є якісь проблеми. Закрепів, проносів не маю. Але болить по всьому животі. Але не постійні болі і не сильні. Кольнуло і перестало і так декілька разів на день. Інколи ще болить в правому та лівому боках, посередині. На УЗД все нормально. Застою жовчі не має.Вздуття, метеоризму як такого теж не має. Мая проблеми з спиною, артроз, сколіоз, протрузії, сидяча робота - може це є причиною такого стану. Повторна гастроскопія в суботу. Але вже накрутила себе сильно. При огляді лікарем та пальпації живота не боліло зовсім, де б він не тиснув.
Цибулька зла
• 25 февраля 2025
Ответ дляСтефанія
остеопат?
Не була. Хочу виключити проблеми жкт
Василина Семеніч• 25 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Ви сдавали анализ кала на скрытую кровь?
Нет, на эластазу панкреатическую
Василина Семеніч• 25 февраля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Ерозії саме в 12 палій? Які у вас при цьому симптоми і яке лікування проходили?
И в 12ти персной и в желудке были, диета, таблетки не помню название, симптомов очень много, но половина была связана с нервами, сейчас пью АД, морально легче стало, но с жкт так и есть плохо временами
Клин_Кляйн• 25 февраля 2025
Ответ дляФайна цьоця
Ви колоноскопию делали?
Навіщо? Показань немає. Хіба що вік
Клин_Кляйн• 25 февраля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Теж схиляюсь, що проблема в голові більше за все.
І в хребті може бути
Цибулька зла
• 25 февраля 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
І в хребті може бути
Так, це також може бути.