Нога на ногу• 26 февраля 2025

Роумінг інтернет на три дні, Польща

В мене картка водафон, треба буде поїхати на три дні, скажіть, як буде працювати роумінг? Автоматично включиться? Які є вигідні тарифи, де не 1 гб інтернету? Не обовʼязково від водафону
Або як краще зробити?
Иванка Бур• 26 февраля 2025
Не знаю на рахунок водафону, в Київстарі роумінг як вдома.
Роумінг у всіх включається автоматично , хоча в мене був відключений в ручному режимі. Включила.
Моторошні троянди• 26 февраля 2025
Я в Київстарі купляла роумінг як вдома, він зберігається три роки, якщо не використаєте.
Гадаю_По_шнуркам• 26 февраля 2025
У водафоні послуга Доступний роумінг автоматична, при умові підключеного тарифного пакету послуг. Скільки там доступно хв і гб можна подивитися в кабінеті
ДинамоКит• 26 февраля 2025
У Лайфа є акція гігабайти без кордонів. Поповнюєш свій звичайний місячний тариф і користуєшся роумінгом. Але не знаю чи доцільно вам картку Лайф купувати, якщо у вас Водафон.
автор Нога на ногу • 26 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Яка ціна? Скільки ГБ на який період?
автор Нога на ногу • 26 февраля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую
tereska• 26 февраля 2025
Зайдіть та перегляньте у Водафоні пропозицію ’доступний роумінг’, надається безкоштовно 10 ГБ, 70 вихід та 30 вхідних. Підключитись (там даже легко), коли будете у Польщі, то тільки нажмете використання моб.інтернету і він підключиться.
Борщичок• 26 февраля 2025
Ответ дляИванка Бур
у водафона точно так же
ТаЕщеОптимистка• 26 февраля 2025
У нас продаються польскі пакети. Не знаю, як це працює.
З другого боку, навіщо роумінг, якщо є месенджери.
автор Нога на ногу • 26 февраля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А вони працюють без інтернету?
Я для них і хотіла інтернет в роумінгу,
автор Нога на ногу • 26 февраля 2025
Ответ дляtereska
Вау. Дуже дякую
ТаЕщеОптимистка• 26 февраля 2025
Ответ дляНога на ногу
А вони працюють без інтернету?
Я для них і хотіла інтернет в роумінгу,
Інтернет є в кожному магазині, кафе і т.д.
Всі дані е в спец додатку з Гугл плей.
Мэри Попкинс• 26 февраля 2025
Доступний роумінг активуйте. Там 10 гб інтернету і купа хвилин на розмови