Царевна в уггах• 26 февраля 2025
Делитесь лайфхаками в путешествиях. Я поделюсь своим
Всегда бронировала отели в букинге у меня там скидки, а это решила посмотреть на официальном сайте. И как я была удивлена, что даже с учётом скидки на букинге на официальном сайте он дешевле на 15 евро ещё и скидки иногда есть. Так что проверяйте сначала все варианты. А какие у вас лайфхаки или советы?
Царевна в уггах
• 26 февраля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ні.
Будь який круїз (один і той самий) продається круїзними компаніями по всьому світу.
Так от , якщо зайти на сайт круїзної компанії, вибрати країну США, позначити американську адресу (при цьому громадянином бути не обовʼязково) , то один і той же круїз, скажімо по Карибам - для американців буде дешевше. І вони мають право відмовитись від оплати чайових, просто написавши відмову на кораблі (в них по закону так), всі інші платять цей сервісний збір обовʼязково.
А яку американську адресу?Якщо ти, наприклад, в Європі
Їжак в панчохах• 26 февраля 2025
Ответ дляНепонятно
И это были пакетные туры? Все включено как вы указали? Для меня поездки по таким городам - это только авиа и максимум аренда авто или такси, всегда индивидуальная экскурсия. Групповые меня не интересуют,. Я привыкла к комфорту, сама выбирать отель и режим .
Да, пакетные туры с трансфером. В этом и есть комфорт, ничего не надо искать, сравнивать, подсчитывать. А отель можно выбрать в любом туре, и в групповом, и в индивидуальном. Я всегда останавливаюсь в самых лучших отелях и летаю чаще бизнес-классом. Ночевать в чужих квартирах не привыкла и не буду, надеюсь, никогда. И перелопачивать кучу сайтов, чтобы сэкономить 100 евро мне просто лень.)) Турагент все прекрасно подберет, по желанию и возможностям. И если это отельный отдых, то конечно все включено, плюс рестораны аля карт. В европейских турах обычно только завтрак в отеле, ужин в ресторане.
Петриківна• 26 февраля 2025
Лайфхак від мене: якщо маєте права, краще брати авто в оренду. Наприклад, ми їхали з Барселони до Салоу (порт Авернура парк) на авто. За оренду з бензином за 3 дні заплатити 56 євро. А друзі їхали на електричці за 120 евро.
175см55кг19лет (она)• 26 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
Доброго дня, не поділитесь телефоном оренди авто в Барселоні?
Царевна в уггах
• 26 февраля 2025
Ответ дляПетриківна
А по Пальмі де Майорці не їздили?Як там з цим?
Божа кульбабка• 26 февраля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Подорожі як хоббі, самостійні подорожі. В 44 роки. Мені 34 і я зараз в екзистенційній кризі з відчуттям, що всі свої можливості я вже втратила і нічого в цьому житті не бачила та вже не побачу. Дім, робота, дитина. Допис на який я відповіла виглядав як пост дівчини років 20-25, яка бере від життя максимум і я дуже рада, що по ту сторону опинилася доросла жінка, бо це дає мені надію, що можливо і я наважуся жити, а не проживати це життя.
Через 10 років діти виростуть й знов будете безтурботною дівчиною. Мені 44 й мені це не здається чимось дивовижним. В 34 я так не думала
Петриківна• 27 февраля 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я через інтернет замовляла. Купа варіантів, в аеропорту забирали
Мадам Тю-лю-лю• 28 февраля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Мені 37 років. Учора повернулася зі своєї першої подорожі. Також після тривалої екзистенційної кризи. Наважуйтеся! От я вже якраз шукаю подружку для нової подорожі. Мені комфортніше в компанії, не одній