Мудрецыха мира• 26 февраля 2025
Додала палітру сумочки
Ось такі є варіанти, дівчата, є в мене така проблема, довго не можу визначитись. Чорні сумки є, червона є, світлих немає. Проблема в тому, що важко уявити з палітри як вони будуть виглядати в житті, акцентну скоріше не хочу, а щось більш базове, тільки не чорна чи біла
Що б Ви обрали? До блакитних, рожевих, бежевих і білих кольорів гардеробу, чорних суконь, джинси темні/блакитні, сорочки також світлі
Буду дуже вдячна, якщо порадите на що звернути увагу, я вже заплуталась
Единорог помог• 26 февраля 2025
Ответ дляСоветчица Года
Якщо б ви показали фото сумки, то можна б було щось думати.
Я замовляла собі сумку із шкіри нашого укр. виробника. То можна було скласти як конструктор цю сумку, поєднавши декілька відтінків шкіри. Я замовила однотон, колір - шоколад.
В на літо хочу ще одну, поєднати беж та голубий.
Крейзіхорс?