Дівчина Бобула• 26 февраля в 15:55
Як же сильно я хочу додому…. Просто додому
В свій батьківський будинок, в яких я більше ніколи не зможу навіть переступити поріг….
Ні я не за кордоном…
Але це так боляче….прокинулась сьогодні, згадала минуле життя. Будинок в якому жила від самого народження…. А вже нема і не буде….. а я досі памʼятаю те подвірʼя , ті дерева в саду яких було так багато….😭😭😭😭
Ні я не за кордоном…
Трахтибидох• 26 февраля в 16:35
Автор, як я вас розумію… ще й на днях натрапила на пісню, то ревіла, не могла зупинитися…..
ХтоЯкщоНеЯ• 26 февраля в 16:50
Ответ дляДівчина Бобула
Можливо це жорстко… але краще б у мене теж не було, не мучилась би зараз
Так если у вас дом цел, то чего не можете туда вернуться?
Все питаю зарання• 26 февраля в 17:01
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
З болота занесло?
Все питаю зарання• 26 февраля в 17:03
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нормальна людина добровільно не буде жити з виродками
ХтоЯкщоНеЯ• 26 февраля в 17:16
Ответ дляВсе питаю зарання
Получается, что все кто вернулся не нормальные?