Пусин Кукин• 26 февраля 2025
Хто постійно живе в режимі економії ?
Хочеться жити , а не виживати … І сума наче немаленька , але так на продукти , комуналки , ліки, одяг частіше сину. І далі , я так розумію буде складніше 🫣
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Моєму чоловіку не дали інвалідність , бо розвелося багато псевдо інвалідів. Лікарка так і сказала , а хто ж воюватиме 🫣
в якому році подавалися вперше на інвалідність? Бо я двічі проходила переогляд за війну - дуже різне відношення було. А в 2025 так почикали закон, що і без нирки чи з цукровим 1 типу не дають...а у мене переогляд щороку, вдруг зцілюсь чудом.
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ахаха. Вы сама оказывается отдыхать ездили. Экономили на детях, чтобы с подружкой в яремче прокатиться. Браво!
Дитині-підлітку нудний такий відпочинок. Йому цікавіше табір
А що таке?• 26 февраля 2025
Ответ дляKristinkaCute
У нас 7 тысяч гривен в месяц на еду уходит на четверых. Есть в рационе всё. Не голодаем. Может вы привыкли только в ресторанах кушать? Или только деликатесы?
Всё и не голодаем... Кажется где-то есть подвох
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Якщо інвалідність не дали, значить підстав для неї немає. Це я без натяку.
підстави міняються дуже швидко, на раз, ще в грудні підстава тягне на довічну інвалідність, а в січні - здорова людина (у пацієнта одна нирка, інша видалена).
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ну звісно , тільки живе на дорогих уколах щомісяця.
Ретуксимаб, Мабтеру чи щось подібне колете?
Брюлик в стразах• 26 февраля 2025
Всем всегда на что-то не хватает. Жить дальше, вести разумно траты. Что тут еще советовать.
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ну так, хто хворіє насправді не отримає… Чоловік не оформив до війни , а зараз відмовили
У мене мама більше 10 років лікувала РА, поки ввійшла в ремісію, то в активній фазі, на гормонах також відмовили в групі, задовго до війни, хоча вона тоді навіть одягтися не могла сама, так руки покрутило. Сказали, як на візку їздитимете, то тоді дадуть, так що це захворювання вони сприймали тільки вже з порушенням ходи.
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Розумію. Це така прогресуюча хвороба, нажаль невиліковна. Тільки підтримка
у мене мамі пощастило ввійти в ремісію з РА, десь 10 років була на гормонах і імуносупресії, потроху зійшла...Зараз контроль раз в рік, але печінку посадила,і тепер аутоїмунний цироз лікує. Як не одне, так інше.
Все і одразу• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Серьёзно? Я просто со своим сейчас недалеко от Яремче - ему очень нравится: катание на лыжах, бассейн в комплексе. Вторую неделю мы здесь и он домой не просится)
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Катання на лижах це дуже дороге задоволення. Він хотів би, але зараз нема можливості
Все і одразу• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Нет, не очень дорогое. Кроме буковеля есть места дешевле. Вы же хвастаетесь, что умеете хорошо экономить? Или это только для себя?
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Не бачу сенсу в цій дискусії. Я моніторила ціни і знаю, що де й по чому. Дешево лижі не бувають. Якщо хочете комусь зіпсувати настрій, це не до мене.
КокошинЭль• 26 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
Мама любить Египет і компанію.їде з подругою. Іначе - в неї депресія і будете мене лікувати за ті гроші по лікарнях.
так мама у вас ще той маніпулятор. Так і кажіть, грошей немає, все
КокошинЭль• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
як варіант, до адвоката звернутись, якщо в нього дійсно законна інвалідність
Акукарача• 26 февраля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Тоді лягає в лікарню стаціонар і помирає. Рахунки все одно платити
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
А якби не було чим платить то не помирала б🤭
Бентливуман• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Трохи більше
у нас на двоих на все про все намного меньше сумма,чем у вас,еще и собачка.
Акукарача• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так наші лікарі підтверджують діагнози
Пишуть лікування і призначення. Вони теж в зговорі ?
Фиктивная• 26 февраля 2025
Ответ дляПлакулька
А как люди живут на 6-8 тыс грн?
Очень фигово живут, я своей маме пенсионерке помогаю, год назад у неё был инсульт я за неделю несколько её пенсий в больнице оставила, в смысле эквивалент, потом стиралку покупала, потому что старая поломался, бойлер чинил, вот купила обувь на весну, старая совсем разлезлась, вообще не понимаю как бы она без моей помощи жила, стирала руками после инсульта
Королева спама• 26 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Зазвичай тут не планування, а кредитка в мінусі тоді 😂
Ну якщо замовляти з іноземних сайтів, то та ж пума коштує інколи навіть дешевше, ніж наш український трикотаж
Взуття аналогічно
Я доньці купую найк, конверс на іноземних сайтах
Найк до 3 тис грн ( в нас від 6-7 такі коштують), конверс по 1,5-2 тис грн (в нас ціна космос).
А Джордж для малих дітей на розпродажах копійки коштує
Взуття аналогічно
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
З меншим доходом я щойно повернулася з шикарного готелю в Яремче. Тому не пожалію вас, соррі
Было бы чем хвастаться,вы вроде в Доминикану слетали
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
А чё огурчиков так мало? Надо больше брать! Бо вам не хватает на покупку дребедени в квартиру
Не придирайтесь, все нормально в чеке,без чипсов, бухла и гавнячек всяких
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
Вона реально хворіє. Лягає в лікарню
Лікарі тоді всі бігають. Крапельниці тільки тягають. Тиск. Передінсульт. Тахікардія. Нервовий зрив. Що тільки не пишуть В мене тоді рахунки по 4 -5тис на аптеку в день !. Ну його нафіг. Ще й їзди зранку до вечора. Краще дати на Єгипет
Мама уже пенсионерка?
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
Автор, а пакеты надо именно покупать? с собой взять не?
Странная тема: большинство продукты покупают по акции = это и есть экономия. А просто так не думая любая сумма будет маленькой и любой не будет хватать...
Так то доставка может
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
Мажори! Ми пакети з собою возимо
Дохід більше
Писец, уже к пакетам додолбались
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
Плохо стараетесь... Акции есть и на бананы, на яблоки и на морковку с луком... и на хлеб. Захожу за раз в 3 маркета и в каждом беру только то что по акции по самой недорогой цене.. А просто так в одном маркете не беру все подряд и цены мониторю и так поступает все мое окружении с доходом выше вашего.. та хоть по 100 тыс на 1-го, но разумно закупают все. Потому как тратить деньги - разум не нужен! Он нужен чтобы разумно подходить к вопросу...
Очень разумно, после работы за заходить в три супермаркета
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я хотіла саме в Яремче. Там не гірше, ніж в Домінікані. Не треба знецінювати нашу країну
Дуже дуже вумна• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ой, не начинайте нудить. Вы просто похвастаться хотели,но не вышло