Пусин Кукин• 26 февраля 2025
Хто постійно живе в режимі економії ?
Хочеться жити , а не виживати … І сума наче немаленька , але так на продукти , комуналки , ліки, одяг частіше сину. І далі , я так розумію буде складніше 🫣
KROX@• 26 февраля 2025
Ответ дляnennsi
в нас два села.все безкоштовно і натуральне.ще і гниє яблуко і капуста в погребі.банан апельсин чай каву солодощі докупити.ну олію.і то з села ще і тортики пиріжки кекси передають хліб з печі .є корова.яйце -все свое .тушонки курятина.закрутки салати.кабани годуються.Так що нам повезло
отдайте то, что гниет людям
Василина Семеніч• 26 февраля 2025
Ответ дляKristinkaCute
У нас 7 тысяч гривен в месяц на еду уходит на четверых. Есть в рационе всё. Не голодаем. Может вы привыкли только в ресторанах кушать? Или только деликатесы?
Ви з 2017 десь пишите?
Блондинка в Законе• 26 февраля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ну у вас явно нет. Таким как вы обычно помогают
Ну вам звичайно видніше. А хто допомагає, благодійні фонди, волонтери, коханці, хто саме?
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляПротру пилюку
А что за уколы такие дорогущие?
В моєї свекрухи ця хвороба, але таких коштів ніхто не витрачає. Двічі на рік капається в лікарні
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
Автор, а пакеты надо именно покупать? с собой взять не?
Странная тема: большинство продукты покупают по акции = это и есть экономия. А просто так не думая любая сумма будет маленькой и любой не будет хватать...
Так і я купляю по акції , наприклад олія аж га 10 грн менше, чай також по акції. На яблука , банани, моркву , гриби , хліб я не спостерігаю акцій
Блондинка в Законе• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Краще вам не знати , що за уколи і що за хвороба
Чого, подивимось на ціни в інтернеті. Чи їх там також немає, як і інвалідності? Інвалідів також немає, бо війна, всі липові.
Протру пилюку• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Зависит от степени. Может, там Актемру капают, это очень дорогой препарат
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Це добре , що маєте подібну підтримку.
Протру пилюку• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
У меня этот же диагноз и еще один сопутствующий, тоже автоимунный
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
🫣
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляПротру пилюку
Тоді ви повинні знати подібні препарати , і не так багато
Марафетчица• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Плохо стараетесь... Акции есть и на бананы, на яблоки и на морковку с луком... и на хлеб. Захожу за раз в 3 маркета и в каждом беру только то что по акции по самой недорогой цене.. А просто так в одном маркете не беру все подряд и цены мониторю и так поступает все мое окружении с доходом выше вашего.. та хоть по 100 тыс на 1-го, но разумно закупают все. Потому как тратить деньги - разум не нужен! Он нужен чтобы разумно подходить к вопросу...
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляПротру пилюку
Я думаю, в неї вже остання 4-та стадія, ій дуже важко ходить. Тільки по дому й на подвірʼї😢
Татяна1001• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
В мене паніка , бо я не можу ні в квартиру нічого купити , ні собі щось дозволити . Гроші просто в руках потримати.
Теж так живем,чоловік і двоє дітей,працюємо у 2 , 35 тисяч грн доходу в місяць.Дуже складно.Одягаємось практично в секенді,ще є допомога продуктами від батьків.Аптека постійно,діти хворіють і самі теж.Сьогодні малий захворів,в аптеку 1600 це все по мінімуму,навіть нурофен не купувала-був...Хто ,де підробляє в інтернеті поділіться,де ще грошей підзаробити
Марафетчица• 26 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
То нікому нецікаво. Плач Ярославни навколо 50+ не заважайте страждати.
++ Народу просто поныть..
- акции? - нет не слышали
- экономить по 10 грн на пакетах? - нет это не для нас
- ездить на машине.. а что? это же статус..
Ну, народ тогда не нойте..
Автор, нытье - это форма вампиризма... валом тем было об экономии и об акциях. Прежде чем идти в маркет - изучайте цены на сайте и акции там же... кто хочет экономить ДУМАЕТ и мыслит и знает цены разных супермаркетов..
- акции? - нет не слышали
Ну, народ тогда не нойте..
Протру пилюку• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Я ниже написала про Актемру. Но ее ведь нужно вводить раз в 4 недели и насколько я знаю там лечение до 1 года. Потом ремиссия.
Если у вашего мужа тяжелая форма, странно, что ему не дали инвалидность
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мій чоловік ще доволі молодий і тому витрачається на дорогі ліки, щоб функціонувати
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Розумію. Це така прогресуюча хвороба, нажаль невиліковна. Тільки підтримка
Губки-уточкой• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ведмежа гора
Хм… Мій улюблений готель. Відпочиваємо там сімʼєю вже більше 10 років. Тому, я орієнтуюсь і добре ознайомлена з їх цінником..,Я підозрюю, що ви кажете неправду)
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ми з подругою за 5 ночей заплатили по 10000. Тому є як є. Я там теж не вперше. В 2023 заплатили теж смішну суму за сімʼю. Нам тоді дуже пощастило
маминаБубочка• 26 февраля 2025
Дело не только в доходах, а в расходах. Аренды, болезни, родители-пенсионеры, дети... короче, дофига факторов.
Пусин Кукин
• 26 февраля 2025
Ответ дляПротру пилюку
Ні, то інший препарат. Коштував спочатку тис 7, потім 10, зник з аптек , був тільки онлайн і ціна до 15 тис. Чоловік приймає роки 3 його, рік не могли встановити діагноз , потам лікувався таблетками , але не дало результату, потім ревматолог порадила ці уколи. Я писала про інвалідність , він був у стаціонарі в Олександр лікарні , я наполягла , але багатьом відмовляла у інвалідності . А коли пропонували , він вдома змовчав та в якось йому соромно було молодий , а має інвалідність
Все і одразу• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ахаха. Вы сама оказывается отдыхать ездили. Экономили на детях, чтобы с подружкой в яремче прокатиться. Браво!
Губки-уточкой• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Бо, сімʼєю, за таку суму, погодьтеся, там робити нічого. Але, ви дуже негарно висміяли автора, стосовно свого відпочинку. Не всі їздять відпочивати з подругою, бо з дітьми «не по кишені»
Принцепесочка• 26 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Це ліки чоловіка, аутоімунне захворювання .
розумію, також з аутоімункою живу, ліки,а ще ж аналізи, обстеження...Не до Яремчого.
Гладиолус• 26 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Из темы в тему у Мани одна и та же пластинка про село, бабушек, подвалы полные капусты и яблок
Новое будет что то??? Или как о Пете заело ???🤡🤡🤡🤡🤡🤡
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
З дитиною теж відпочиваю. Я ж не писала, що відпочивала з сімʼєю. Так зараз це дорого для нас