Пусин Кукин• 26 февраля в 17:07

Хто постійно живе в режимі економії ?

Хочеться жити , а не виживати … І сума наче немаленька , але так на продукти , комуналки , ліки, одяг частіше сину. І далі , я так розумію буде складніше 🫣
Блондинка в Законе• 26 февраля в 17:53
Ответ дляПусин Кукин
Ніяких натяків
Якщо інвалідність не дали, значить підстав для неї немає. Це я без натяку.
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:53
Ответ дляАкукарача
Мажори! Ми пакети з собою возимо
Дохід більше
Не смішіть на 10 грн розбагатію 🫣
Прибираю щодня• 26 февраля в 17:53
Ответ дляДа Щас же
То до чого тоді нам ця інформація? :)
Я теж можу сказати, що я вмію так економити.
Я ж не знаю зачем вам эта информация.
Акукарача• 26 февраля в 17:53
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мама у Вас скромна🤭 чому на Єгипет, а не Мальдіви
Мама любить Египет і компанію.їде з подругою. Іначе - в неї депресія і будете мене лікувати за ті гроші по лікарнях.
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:53
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну звісно , тільки живе на дорогих уколах щомісяця.
Хвильоватиша• 26 февраля в 17:54
Ответ дляБлондинка в Законе
Давайте номер карти. Я не куплю ліки своєму сину інваліду, який не може працювати,на відміну від вашого чоловіка. Не буду робити ремонт, маючи на багато менше дохід ніж ваш, а допоможу вам, щоб ви що небудь собі дозволили. Може тоді у вас прокинеться совість і ви перестанете маніпулювати і створювати подібні теми?
Вы напрасно принимаете это на свой счёт. Всем сейчас приходится несладко с растущими ценами, автору плохо, вам ещё хуже. Глубина ...эээ...ямы разная.
Акукарача• 26 февраля в 17:54
Ответ дляПусин Кукин
Не смішіть на 10 грн розбагатію 🫣
Копійочка до копійочки
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:55
Ответ дляХвильоватиша
Я не знецінюю життя інших … ні в якому разі. Я пишу про свою ситуацію.
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:55
Ответ дляАкукарача
Копійочка до копійочки
😅😅😅
Маргарита и Мастер• 26 февраля в 17:55
Ответ дляАкукарача
Мама ще й маніпулятор хороший
Манка Я• 26 февраля в 17:55
Ответ дляПусин Кукин
Хто там говорить про 7 тис в місяць , сьогоднішній чек без мʼяса , риби , сиру і делікатесів близько тисячі грн
А чё огурчиков так мало? Надо больше брать! Бо вам не хватает на покупку дребедени в квартиру
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:56
Ответ дляМанка Я
Мені вистачить
Блондинка в Законе• 26 февраля в 17:56
Ответ дляПусин Кукин
Не маніпулюйте, на мене це не впливає. Маніпулювати хворобами некрасіво.
Протру пилюку• 26 февраля в 17:56
Ответ дляПусин Кукин
А диагноз можно узнать?
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:56
Ответ дляПротру пилюку
А диагноз можно узнать?
Ревматоїдний артрит
Маргарита и Мастер• 26 февраля в 17:57
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не да свой доход ездили (оплачивали все необходимое до этого) или копили несколько лет?
Я зловила акцію по-перше, по-друге зараз дохід не поганий, так як я вмію економити, для мене не проблема відкласти.
Латвийские_Номера• 26 февраля в 17:58
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вы написали, что доход меньше 50 тыс.
KROX@• 26 февраля в 17:58
Ответ дляСанька-4b93
А можете написати рацион подробнее, пока я челюсть с пола подберу?
вот да, а то мне стыдно, что мне на двоих больше..
Акукарача• 26 февраля в 17:58
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мама ще й маніпулятор хороший
Вона реально хворіє. Лягає в лікарню
Лікарі тоді всі бігають. Крапельниці тільки тягають. Тиск. Передінсульт. Тахікардія. Нервовий зрив. Що тільки не пишуть В мене тоді рахунки по 4 -5тис на аптеку в день !. Ну його нафіг. Ще й їзди зранку до вечора. Краще дати на Єгипет
Протру пилюку• 26 февраля в 17:58
Ответ дляПусин Кукин
Ревматоїдний артрит
А что за уколы такие дорогущие?
Маргарита и Мастер• 26 февраля в 17:58
Ответ дляБлондинка в Законе
Зараз важко отримать інвалідність, можна сказать нереально. Всі здорові
Василина Семеніч• 26 февраля в 17:59
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні не зрозуміло. Суми йдуть такі, які люди можуть собі дозволити
Якщо треба на лікування 40 тис а в мене дохід 50. То я віддам 40 і на 10 буду виживати. Всі люди різні і потреби теж
Марафетчица• 26 февраля в 17:59
Ответ дляПусин Кукин
Автор, а пакеты надо именно покупать? с собой взять не?
Странная тема: большинство продукты покупают по акции = это и есть экономия. А просто так не думая любая сумма будет маленькой и любой не будет хватать...
Маргарита и Мастер• 26 февраля в 17:59
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вы написали, что доход меньше 50 тыс.
Так менше, але погодьтеся після 15000 навіть 35000 це вже шикарно
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 17:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну так, хто хворіє насправді не отримає… Чоловік не оформив до війни , а зараз відмовили
Марафетчица• 26 февраля в 18:00
Ответ дляПусин Кукин
Не смішіть на 10 грн розбагатію 🫣
А-ааа, тогда тема экономии вам не понятна...
Федорино Горе• 26 февраля в 18:00
Ответ дляБлондинка в Законе
Серйозно? Тобто діти, батьки і ліки це щось виняткове? У всіх інших людей їх немає?
Ну у вас явно нет. Таким как вы обычно помогают
nennsi• 26 февраля в 18:00
в нас два села.все безкоштовно і натуральне.ще і гниє яблуко і капуста в погребі.банан апельсин чай каву солодощі докупити.ну олію.і то з села ще і тортики пиріжки кекси передають хліб з печі .є корова.яйце -все свое .тушонки курятина.закрутки салати.кабани годуються.Так що нам повезло
автор Пусин Кукин • 26 февраля в 18:00
Ответ дляПротру пилюку
А что за уколы такие дорогущие?
Краще вам не знати , що за уколи і що за хвороба
Губки-уточкой• 26 февраля в 18:01
Ответ дляМаргарита и Мастер
З меншим доходом я щойно повернулася з шикарного готелю в Яремче. Тому не пожалію вас, соррі
З якого? Діліться)