Замулена ріка• 26 февраля в 18:11
Допомога малозабезпеченим
Вітаю. Хто розбирається в призначенні допомоги, підкажіть будь ласка. Якщо буде купівля не житлового будинку і землі разом не перевищує 50 тисяч гривень. Чи буде втрачена допомога?

Оля_с_киркою• 26 февраля в 18:13
У вас зʼявилося два обʼєкти нерухомості за договором купівлі-продажу? Ще є питання? Подумайте
Мастер Пис• 26 февраля в 18:22
С наших налогов пособие получают, типа бедные, а тут 50 тис. на покупку недвиги нашлось.

Замулена ріка
• 26 февраля в 18:23
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ціна є дійсною в регіоні?
Я не знаю. Ціна для договору занижена буде

Тільки не про гроші• 26 февраля в 18:23
Яка ж ви малозабезпечена, якщо нежитлову нерухомість купуєте?

Замулена ріка
• 26 февраля в 18:24
Ответ дляМастер Пис
Ой, не починайте

Заместитель Анонима• 26 февраля в 18:24
Ответ дляЗамулена ріка
Тобто не знаєте? Вартість землі і забудови. Який район? То хутір?
Замулена ріка
• 26 февраля в 18:24
Ответ дляТільки не про гроші
Щоб город посадити і було що їсти.

Замулена ріка
• 26 февраля в 18:25
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це село
Тільки не про гроші• 26 февраля в 18:26
Ответ дляЗамулена ріка
Щоб город посадити і було що їсти.
А гроші звідки? Воно ж не коштує 50 тис, а набагато більше, ви й самі це сказали

Да Щас же• 26 февраля в 18:28
Ответ дляЗамулена ріка
Тут були теми що за менше допомого позбаляли
І соцзахист може замовити оцінку або глянути середню ціну за таке, і на тій підставі позбавити виплат

Заместитель Анонима• 26 февраля в 18:30
Соцхахист і буде просити оцінку. А її роблять по середній в регіоні. Може й через місяць.
Реальна ціна яка?
Замулена ріка
• 26 февраля в 18:31
Ответ дляЗаместитель Анонима
Реальна ціна яка?
2000 доларів
Замулена ріка
• 26 февраля в 18:33
Ответ дляОля_с_киркою
Підкажіть конкретніше. Бо оформлятиму на себе, більше немає на кого.
Заместитель Анонима• 26 февраля в 18:33
Ответ дляЗамулена ріка
2000 доларів
Ну то може по всілякому бути. Але питання будуть. Ви без чоловіка?
Да Щас же• 26 февраля в 18:43
Ответ дляЗамулена ріка
Покупка нерухомості не дуже вяжеться з малозабезпеченістю...тому тут можуть бути інші моменти а не 50 000 як при субсидії

MacOS-ница• 26 февраля в 19:57
Ответ дляМастер Пис
Так и пенсия Ваша потом будет идти с налогов, так что считайте что в пенсию свою будущую вкладываетесь. Там за такие мелкие деньги наверное рухлый домик в селе, может мать одиночка и необходимо купить хоть такой домик на свои отложенные сбережения что бы хоть как-то выжить в первое время. Это первая мысль которая в голову пришла, так как я мама одиночка и когда-то получала как малообеспеченная. Добрее нужно быть к ближнему, не знаем же что там за ситуация и в шкуре этой женщины не были