Молчунья• 26 февраля 2025
Вы сейчас покупаете доллары или евро?
Ответ дляДівчина Бобула
Та які там десятки тисяч))
Зареєструвалась на біржі, подивилась інтерфейс і офігела)) все значно складніше ніж я собі уявляла
Трохи запутано но пофакту дуже просто
По суті вам потрібна тільки торгівля/спот (купити продати) і Р2Р щоб юсдт купити для старту
Фючерси то зло то торгівля з плечем тому туди не лізьте
На ютубі паро роліків гляньте щоб суть поняти
І ось прямі силки для старту
Реєструєтися на біржі
Потім заходити на Р2Р і купляєте юсдт ...
Потім в розділ торгівля, вибираєте бажану монету/крипту і купляєте за юсдт
І ось прямі силки для старту
Реєструєтися на біржі
Дівчина Бобула• 02 марта 2025
Ответ дляura1981
Трохи запутано но пофакту дуже просто
І ось прямі силки для старту
Реєструєтися на біржі
І ось прямі силки для старту
Реєструєтися на біржі
Дякую. Як вибрати ту монету... ви от наприклад, які зараз берете? І куди потім ту монету, вона просто висить у вас на балансі чи ви її кладете там на депозит?
Дівчина Бобула• 02 марта 2025
Ответ дляura1981
Після покупки крипта просто валяєтьсяч на спотовому рахунку до кращих часів. Або можна побавитися і продавати на піку і купояти на дні (ну то вже яка у вас чуйка)
І ще таке НЕВЕДІТЬСЯ на інфу про нові/секрекні монети які після виходу на біржу дофіга дадуть.
А стейкінгом користуєтесь? Наприклад куплену монету туди можна чи не варто?
Мона Лиза• 03 марта 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Та там копійки, і то капне як хтось позичить
Для новачків гарні проценти дають, але на 100уо ви того не відчуєте...от як 10 000 то та
В цілому цілком безпечно стейкати...але то хіба для навчання/розвитку а не прибудку
Тільки на їх WEB3 не стейкайти, а то можна більше комісії за перекази заплатити ніж заробити