Підкажіть скільки приблизно буде коштувати з нуля побудувати будинок, хочаб приблизно. Під чистову обробку, меблі, техніка вже є
Цікавить починаючи з фундаменту і до рівних стін/підлоги. Хочаб приблизно
Люблю Украину• 26 февраля в 23:13
Подивіться, скільки коштує більш-менш новий будинок такої квадратури в вашій області. От стільки і буде, якщо у вас немає безкоштовної бригади.
Ответ дляPrervana
Погрешность может вас удивить. Когда мы входили в стройку, нам ванговали ’тысяч 70’. А потом как понеслось... На каком-то этапе я просто перестала считать😆
От і я думаю що так і буде 😂
Залізна тьотя• 26 февраля в 23:15
100+. Меблі кажете є? А ви впевнені шо та кухня, яка у вас є вам підійде?
Ответ дляЗалізна тьотя
Я думаю що кухня за 3-5 тисяч доларів не зіграє вже велику роль в загальній сумі😁
Залізна тьотя• 26 февраля в 23:18
Ответ дляStaisy_shop
Щей як зіграє! Це я лиш один приклад навела.
Ответ дляStaisy_shop
От і я думаю що так і буде 😂
Так и будет. Поверьте. Вписываться в бюджет могут только те, кто собаку съел на стройках, занимается этим годами и строит массово дома на продажу. Там и свои бригады, и крупно оптовая закупка стрлйматериалов, и типовые проекты и прочее, прочее. Частное строительство ’дома собственного и единственного’ это зло для кошелька
Дивилась калькулятор цін будинків під ключ, пишуть в районі 700 долл за 1 кВ метр
Пес Патрон• 26 февраля в 23:19
Відкриваєте ютуб і шукаєте останні відео. Декілька міс тому озвучували приблизно 800 дол за квадрат.
Ответ дляПес Патрон
Дякую 🤩
Жертва интернета• 26 февраля в 23:20
Ответ дляStaisy_shop
Забула дописати, будинок не великий 80-90 квадратів
Тысяч 40
ПростоБелка• 26 февраля в 23:20
60-70 тис вже пішло. Ще без даху...Це без бригад. Але на 150 кв.м
Прокачую сідниці• 26 февраля в 23:27
Ответ дляPrervana
Мы сейчас строим сравнительно большой
Сумму не напишу, а то заклюют. Очень дорого . Даже не в 2 раза дороже, чем запланировали изначально
Сільський ансамбль• 26 февраля в 23:29
Ответ дляЖертва интернета
Тысяч 40
Перекрыть дом сейчас от 30 тыс))) толтко крыша
Умничка-помощничка• 26 февраля в 23:29
Автор, зараз велика проблема з будівельниками.
Ви, з початку, знайдіть адекватну бригаду з прорабом. А потім вже будете шукати проект під їх можливості.
Жертва интернета• 26 февраля в 23:34
Ответ дляСільський ансамбль
Не выдумывайте, 260 тысяч позапрошлым летом перекрывали дом
Сільський ансамбль• 26 февраля в 23:36
Ответ дляЖертва интернета
Вы б еще 10 лет назад вспомнили)))) за 2 года цены выросли в 2, 5 раза)) сейчас сделать чернрвую електрику в квартиру 2 комнаты 1 тыс дол. А было 2 гтда назад 20 тыс грн))))
Згадала баба як дівкою була. Ціни рванули уверх сильно
Ответ дляПрокачую сідниці
Мы сейчас строим сравнительно большой
Да я в курсе. У меня в 3 раза вышло) и еще нет брусчатки, сада оформленного, автополива. А в доме нет кухни, одного из санузлов и обшивки бетонной лестницы. По бетонным ступенькам скачу😆
Прокачую сідниці• 26 февраля в 23:40
Ответ дляPrervana
У нас тоже бетонная будет и сверху микроцемент, без обшивки
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну у меня дуб. И периметр внутреннего балкона перила. Пару контор посчитали, сумма приближается к десятке. Чешу репу, видимо будем опять своими силами, заказывать всё на местной пилораме, сами красить, шлифовать и устанавливать.
Прокачую сідниці• 27 февраля в 00:26
Ответ дляPrervana
Мы тоже 10 заплатили, без дуба) Прозрачное стекло
Прокачую сідниці• 27 февраля в 00:40
Ответ дляPrervana
Да, стекло еще дороже. А если не зеленое, а диамант - так сильно дороже😆
Не зеленое)
ВЫВсеВрете• 28 февраля в 12:38
Авторе, будинок ніколи не буде дешево, якщо робити для себе і нормально) Але відчуття, що це твоє, і все по-твоєму - того вартує. Плюс будинок же ж не за місяць будується. Тобто сума, яка вона б не була велика за будівництво та оздоблення, розтягується в часі. Ціну множити на 2 мінімум, і раджу не лише слухати повністю майстрів, а й досліджувати по матеріалах самостійно.
Ну й будинок побудувати одне, а ще навколо є територія - це теж коштує облагородити. + Наявність комунікацій на ділянці рішає.