ЖонДуан• 08 февраля в 13:02

Скільки зараз коштує провести воду в будинок та зробити скептик?

Свердловина є. Будинок не новий, дві літні людини. Може хтось нещодавно проводив? А якщо ще напишете вартість обладнання простенького санвузлу , буду дууууже вдячна
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:03
Сорі, СЕПТИК
Парова машина• 08 февраля в 13:11
вода идет по улице? вам в водоканал нужно звонить! а так дорого все...яму рыть кирпичем обкладывать трубы и так далее
сама себе прекрасная• 08 февраля в 13:14
Тис на 100 розраховуйте
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:15
Ответ дляПарова машина
Вода з колонки у дворі, якість води нормальна, питна, перевіряли. Від колонки до будинку 12 метрів
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:16
Ответ длясама себе прекрасная
Тис на 100 розраховуйте
Це з септиком, чи тільки вода?
сама себе прекрасная• 08 февраля в 13:17
Ответ дляЖонДуан
Це з септиком, чи тільки вода?
Все разом, плюс робота
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 13:17
Колонка водоканала чи зі скважини?
Шеллар• 08 февраля в 13:23
Два роки тому міняла старі труби, від центральної до будинку вийшло майже 40 метрів, робота під ключ обійшлась у дві тисячі дол.
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:35
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Колонка водоканала чи зі скважини?
Скважина у дворі
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:36
Ответ длясама себе прекрасная
Все разом, плюс робота
Дякую. Супер. Думала більше:)
автор ЖонДуан • 08 февраля в 13:38
Ответ дляШеллар
Дякую. У нас відстань в 2.5 разів меньша, але від колонки
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 14:17
Ответ дляЖонДуан
Скважина у дворі
Тоді насос є. Якщо гарний септик, то все разом десь 60 тис.
Natalia505• 08 февраля в 17:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тисяч 30-40 септик, з кілець, найпростіший, ями з переливом, ще насос для септика, подача кисню. Воду завести 30 тисяч плюс 6 в будинку розводка. Як ви плануєте трубу завести? В нас через весь будинок каналізаційна. Копати довелось в будинку. Демонтаж це окремі гроші. Знімали підлогу. Якщо з санвузлом більше 100 тисяч.
Natalia505• 08 февраля в 17:52
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не вистачить 60.
Natalia505• 08 февраля в 17:58
Копати на вулиці під трубу, це окремі гроші автор. Міряйте відстань, плануйте, питайте в робітників. Ціни дуже різні як і септики. Я пройшла всі етапи від планування до пошуку працівників, своїми довольна. Але в мене чоловік дуже багато зробив сам.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 18:01
Ответ дляNatalia505
Не вистачить 60.
Чого, дозволи не треба, не всі унітази по 10 тис. Яма є, насос є, септик середній, кільця дешевше заливати або в два рівні. Хоча в різних регіонах сума за роботу різна, як і в різних майстрів. У вас крутий септик з насосом, подачею кисню. Зазвичай прості пенсіонери таке не роблять. Хтозна що для автора і для вас ’простий септик’
У вас гарна ідея. Погуглю
Natalia505• 08 февраля в 18:03
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У вас гарна ідея. Погуглю
Простий септик це не вигрібна яма. Дві або три ями, з переливом, насос, подача кисню. Я написала ціни минулого року, простого септику.)) Є виробничі з готовими ємностями, там на багато більше вартість. В мене унітаз звичайний безобідковий, два роки тому він коштував 8, це було недорого. Інсталяція дорожче.
Natalia505• 08 февраля в 18:10
Ціни, автор, зараз скажені.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля в 18:46
Тоді сорі, я не з таких багатих. Унітаз з Епіцентру. Авторе, а вам реально септик треба і інсталяція? Радію, що є такі зарплати і дбайливі діти. Ще раз, вибачте, суму писала на найпростіше. Якщо робити усе по канонам, то вийде набагато дорожче.
автор ЖонДуан • 08 февраля в 22:41
Ответ дляNatalia505
Дякую! Під Санвузол плануємо частину віранди, щоб в будинку підлогу не чіпати