Чорнобаївка• 26 февраля в 23:21
Цікава тема, давайте поговоримо. Кому вже за 40
Сьогодні задумалась. Що б я змінила в житті, якби можна було б повернутися назад в 18 років.
Перше, це намагалася б всіма способами виїхати в іншу країну і там вже влаштовувати своє життя.
Друге, пішла б вчитися на стюардесу. Облітала б весь світ.
Третє, зайнялася б йогою ще з молодості, а не в 40🙂
А що ви б змінили, якби могли?
Шотуткоїться?• 26 февраля в 23:22
Я б не спала з отіма всіма, тому що хороший секс після тридцяти і як виявилося і без нього теж можна
Свій варік• 26 февраля в 23:23
Продала б квартиру в Донецьку і купила десь у Чернівцях більшу.
Міняйловна• 26 февраля в 23:25
Зробила б усе щоб отримати гарну освіту і зробити кар´єру. Ніколи б не виходила заміж.
жижифреймут• 26 февраля в 23:25
Мені 38,не дотягую до категорії,але вже скоро.
Я б більше робила акцент на розвитку ,навчанні та чомусь одному,не розпилялася та не сподівалася б на чоловіка.
бездіяльність,лінь,невпевненість та надія на когось-то зло.
ПриснитсяЖЕ• 26 февраля в 23:26
Не выходила бы замуж за кого вышла😅 простила раз предателя. А сейчас в какой-то опе и не знаю за что хвататься... надо было не семью, а карьеру. Слушала б не сердце свое, а разум. Быть меркантильной стервой и эгоисткой, а не хорошей и прекрасной😅 Единственное спасибо, ребёнок у меня лучший))))
Дівка в намисті• 26 февраля в 23:27
Автор, почула б вас моя донька, вона проробила в МАУ и скай ап 5 и 3 роки. Назбирала на житло, і відразу звільнилась. Каже ніколи і ні за які гроші. Це дійсно дуже важко. Але була майже всюди. Хоча і до була і після.
наКоблучках• 26 февраля в 23:28
Ответ дляШотуткоїться?
Тю, а я бы наоборот
Дівка в намисті• 26 февраля в 23:29
Ответ дляГоловнаЯ
Нічого б не змінювала, я жила життя мудро.
А скільки вам, і коли до вас мудрість прийшла?
Кому там слова не давали• 26 февраля в 23:31
Учила бы иностранные языке, Английский как минимум. И на все деньги покупала биткоины
волосатое стекло• 26 февраля в 23:32
Ничего бы не меняла, моя жизнь меня устраивает. То, что надо менять страну я поняла в 2014м, а чтобы летать по миру стюардессой быть не обязательно))
Куколка-мяуколка• 26 февраля в 23:32
поступила бы в мед
учила языки
занималась собой
уехала бы за границу
учила языки
занималась собой
уехала бы за границу
Телепузик• 26 февраля в 23:33
1. Бросила бы институт или поступила куда хочу, в не куда родители заставили. 2 Делала бы все наоборот, а не как советовали родители. 3. Не рожала бы так рано. 4 Постараюсь бы уехать из страны.
Коко На Страже• 26 февраля в 23:39
Не начала бы курить.
Купила бы биткоин.
Раньше поменяла бы профессию.
Осталась бы после универа за границей.
Не приглашала бы на свадьбу 200 незнакомых человек (это прям незакрытый гештальт какой-то).
Купила бы биткоин.
Раньше поменяла бы профессию.
Осталась бы после универа за границей.
ПриснитсяЖЕ• 26 февраля в 23:41
Ответ дляТелепузик
О да ещё плюсую.
Пошла бы учиться не туда куда родители заставили. Эх, жалею...
Бочка порохУ• 26 февраля в 23:44
Пішла б вчитися на лікаря.
Мені через тиждень 39.
Завжди мріяла з дитинства, але доля склалася інакше (
Мені цікаво все що стосується медицини. Можливо в наступному житті 🥰
Мені через тиждень 39.
Миссис Буркул• 26 февраля в 23:46
Ответ дляМіняйловна
Я б займалася Тим, що подобається, заробляла б гроші. Не кидала б вчити англійську мову.
ПолБатона• 26 февраля в 23:52
Посадила б батька і звернулася до психолога одразу, а не в сорок років
интайм_не_предлагать• 27 февраля в 00:02
Нічого принципово. Не довіряла би чоловіку і зробила би евтаназію своїй кішці, бо я її тільки мучила
не хотіла відпускати
Кашка-маняшка• 27 февраля в 00:02
Ответ дляТелепузик
Хаха, а я бросила институт, потом поступила куда хотела. Делала все наоборот, а не как родители советовали, уехала от них за тыс км. Родила в 30. И что вы думаете, все в шоколаде?? Нет!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 февраля в 00:03
Пользовалась бы своей молодостью и красотой максимально, для достижения своих целей. Делала бы карьеру и вкладывалась в собственное развитие что-бы не зависеть от кого либо.
Встидаюся запитать• 27 февраля в 00:06
По-перше - отримала ті освіти, які здавалися, що не знадобляться взагалі. Народила б одразу 3 дитини. І так, можливо, не поверталася б після навчання з-за кордону в Україну
Бадабум• 27 февраля в 00:08
Точно бы не согласилась на военный институт ( папа настоял) , это во - впустую . Зачем курила - вот не знаю, тоесть не курила бы .
За стюардессу Вы погорячились , у меня , по работе и в связи с раком у родителей мужа ( оба умерли) последние 4 года , ежегодно было 30-50 перелетов , даже при очень хорошем здоровье это тяжелая штука
Вилами по воде• 27 февраля в 00:09
Я би в 13 хотіла повернутись і переконала би бабусю з дідусем чи не перший раз в житті прислухатись до моєї мами: її сусіди недорого продавали будинок, якраз стільки лежало на ощадній книжці, бабуся з дідусем щомісячно відкладали певну суму на моє повноліття. Вони подумали, що їхня квартира і так мені залишиться, а гроші потім зайвими не будуть. Хто ж би міг знати, що через два роки з тих грошей залишиться дуля з маком, а вартість нерухомості виросте в рази... І що найсумніше, цю квартиру через багато років мені доведеться ділити з вдовою мого батька, який вирішив одружитися вдруге вже на пенсії і не встиг переоформити на мене - раптово помер.
Це якщо з матеріального, а так то затягнула би дідуся до лікаря - на момент, коли у нього з´явились перші симптоми хвороби, були всі шанси його врятувати. Крім теперішньої спеціальності (без неї я би в 90х не вижила), здобула би ще одну, до якої лежала душа, і яка зараз би приносила хороший прибуток.
Просто звязда• 27 февраля в 00:09
Ответ дляБочка порохУ
Пішла б вчитися на лікаря.
Мені через тиждень 39.
у меня так сестра и муж- несостоявшиеся ортопед и хирург - всю жизнь интересуются медициной и мечтали о медицинском