LenakaBro• 27 февраля в 09:19

В некст хтось купував чашки?

Дивлюсь красиві там чашки зараз. Як вони по якості? Склад керамограніт написано.
Поділіться враженням, якщо у вас такі є. Дякую!
Да будет так• 27 февраля в 09:19
Керамограніт важкі будуть
Ноунэйм• 27 февраля в 10:46
я тоже смотрела на их чашки- останавливает высокая вероятность того, что при доставке я получу побитое
Чарівна патика• 27 февраля в 11:05
Ответ дляНоунэйм
Заказываю чашки на Нексте 10 лет, никогда ничего не побито, идеально упаковано.
Ноунэйм• 27 февраля в 11:05
Ответ дляЧарівна патика
оооо
спасибо!
Чарівна патика• 27 февраля в 11:06
Вот из последних.
автор LenakaBro • 27 февраля в 11:24
Ответ дляЧарівна патика
Вот из последних.
Ух ти, дякую. Я була в принципі впевнена, що хорошо упакують. Мабуть в пенопластовом боксі, так? А це у вас керамограніт чи ні? А може ще похвастаєтесь? Буду вдячна. Класне фото вийшло просто!)
Чарівна патика• 27 февраля в 11:41
Ответ дляLenakaBro
Дякую. Написано було в описі, що 100% глиняний вироб. Так, була велика коробка і пенопласт. У мене, в принципі, майже всі чашки з Нексту:) тільки для мікрохвильової печі Ікеа. Знайшла ось трішки видно у куту чашки і крупним планом ближче.
автор LenakaBro • 27 февраля в 12:02
Ответ дляЧарівна патика
Дякую! Тобто в мікроволновці їх не можна?
Чарівна патика• 27 февраля в 16:22
Ответ дляLenakaBro
От саме цю не можна.