Комиссия50%• 28 февраля в 00:45
Анализы щитовидки
Все в норме кроме АТПО (1456 результат при норме 35)
У кого похожие результаты, как лечитесь? Л-тироксином?
Комиссия50%
• 28 февраля в 00:47
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
АТПО лікувати не треба, якщо гормони щитовидки в нормі
Навіть при таких завищених показниках?
Завтра їду за кордон, не встигаю до лікаря, там не купиш ліки, а аналіз здала контрольний для себе а тут таке
ЖаннаНеАгузарова• 28 февраля в 00:51
Ответ дляКомиссия50%
Навіть при таких завищених показниках?
Якщо будете пити тироксин при нормальних гормонах щитовидної залози, то зробите собі медикаментозний гіпертиреоз (надлишок гормонів).
АТПО показує тільки вірогідність того, що колись у вас може бути зниження гормонів. Але може і не бути ніколи.
Є просто носії АТПО так би мовити
ЖаннаНеАгузарова• 28 февраля в 00:51
Ответ дляКомиссия50%
Навіть при таких завищених показниках?
Який ТТГ, Т3 і Т4?
Луноходик_Ик• 28 февраля в 01:04
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Нащо тоді його здавати?
Ви лікар?
ЖаннаНеАгузарова• 28 февраля в 01:11
Ответ дляКомиссия50%
фото
Гормони у вас ближче до верхньої границі норми. Тироксин вам точно не потрібен.
Буде час - звернетесь до лікаря. Але прочитала багато про щитовидку, то АТПО не лікують. Максимум призначають селен.
Зробіть УЗД ще перед візитом до лікаря
ЖаннаНеАгузарова• 28 февраля в 01:17
Ответ дляЛуноходик_Ик
Нащо тоді його здавати?
Ви лікар?
Навіть якщо є жалоби, то ендокринолог в першу чергу призначає здати гормони щитовидної залози і УЗД. І от якщо по УЗД бачать картину АІТ, то тоді призначають здавати антитіла.
Якщо по УЗД є картина АІТ, антитіла підвищені, але щитовидка виробляє гормони нормально, то нічого не призначають. Тобто ’пляшуть’ від рівня гормонів
Шпондєр• 28 февраля в 02:58
Ответ дляКомиссия50%
фото
Т3/Т4 должно быть не меньше чем 0,33. Автор не парьтесь
Смурфетта• 28 февраля в 04:30
Ответ дляКомиссия50%
фото
Так у Вас и другие гормоны не в норме.
Хотя странный разбег... ТТГ высокий, как гипотериоз. В то же время и т3, т4 высокие...
За рубежом есть лекарства) к эндокринологу сможете обратиться онлайн.
Апофиозная• 28 февраля в 11:59
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
ну да, чекати коли організм від нестачі Т3 почне здихати і тільки потім щось робить?
Апофиозная• 28 февраля в 12:19
Ответ дляКомиссия50%
фото
картина маслом.
у вас зараз періодично гинуть клітини щитовидки і в кров попадає велика кількість гормонів з них. коли ви робили аналіз то потрапили саме в такий період. ви бачите який у вас Т4? в нормі має бути 10-11 по вашому референсу. а судячи по тому що Т3 там де він має бути (в самому верху), я можу зробити висновок що залишок Т4 у вас конвертується в реверсивний Т3 і через деякий час у вас полетить вага вгору і волосся з голови.
ТТГ теж уже поліз вгору, оптимальне значення до 1, нормальне до 2,5 (у моєї здорової дочки 0,79).
вам зараз потрібно купити селен в дозуванні 200 і приймати кожен день одну капсулу/таблетку, це буде знижувати антитіла.
і лікувати АІТ. пошукайте в інтернеті інформацію про аутоімунний протокол, бажано його витримати рік, а потім дуже поступово вводити заборонені продукти і слідкувати за станом
Апофиозная• 28 февраля в 12:21
Ответ дляСмурфетта
Так у Вас и другие гормоны не в норме.
при АІТ стани гіпо і гіпер чергуються в той період коли гинуть клітини щитовидки
Смурфетта• 28 февраля в 13:26
Ответ дляАпофиозная
картина маслом.
О, вижу что Вы в теме. Подскажите по моему случаю, если сможете.
У меня ттг 0,05
при этом
т3св 3,36 (реф2,0-4,4)
Т4св 1,24 (реф0,92-1,68)
Как-то пробовали мне выписать тирозол, но уже через месяц ттг улетел до 6,3. Отмненили методом блокируй и замещай, то есть тирозол+эутирокс по убыванию. И сказали не трогать))) я периодически пооверяю ферритин, д3 и тд. Восполняю.
У меня ттг 0,05
при этом
т3св 3,36 (реф2,0-4,4)
Т4св 1,24 (реф0,92-1,68)
Апофиозная• 28 февраля в 14:32
Ответ дляСмурфетта
У меня ттг 0,05
при этом
т3св 3,36 (реф2,0-4,4)
Т4св 1,24 (реф0,92-1,68)
У меня ттг 0,05
при этом
т3св 3,36 (реф2,0-4,4)
Т4св 1,24 (реф0,92-1,68)
по гормонам у вас усе чудово, ТТГ такий низький може бути варіантом норми.
якщо у вас нема головних болей, високого тиску, серцебиття частого, аритмії, тахикардії, якщо ви не схожі на Кощія, у вас не випучені очі і не збільшена щитовидка то я би вам нічого не призначала, а спостерігала би.
пару років раз на рів року аналізи і узі щитовидки, потім раз на рік якщо рівень гормонів і антитіл не міняється і на узі щитовидка стабільна.
наступного разу як будете здавати аналізи, здайте ось такий список: АТрТТГ, АТПО, ТТГ, вільний Т3, вільний Т4. і зробіть узі обов´язково. усі функціональні зміни добре видно на узі
Смурфетта• 01 марта в 06:14
Ответ дляАпофиозная
Спасибо. Нет, мне очень далеко до кощея))
Давление бывает иногда скачет. Но может быть как 130/85 так и 100/60.
Ну и голова бывает что болит. Обратить внимание, если очень часто?