САМ_ТАКОЙ• 28 февраля в 09:04
Чи є у вас улюблений тип кухні?
Наприклад, італійська (паста, піца), японська (суші, місо-суп) або східна (хумус, кускус).
Не виправдовуюсь• 28 февраля в 09:14
Нема..
З кожної щось люблю.
Піца, шашлик, суші, борщ, бограч. Десерти найбільш люблю французькі: еклери, макаронс, наполеон, тарт татен і тд.
З кожної щось люблю.
Твоя подружайка• 28 февраля в 09:19
Живу на Балканах і дуже полюбила середземноморську кухню, особливо круто та таву
дожену і ощасливлю• 28 февраля в 09:21
Ответ дляТвоя подружайка
Перепрошую, навsть погуглила? що таке ’особливо круто та таву’.
Я тут с краю постою• 28 февраля в 09:24
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нема..
З кожної щось люблю.
Бограч это простенько
Не виправдовуюсь• 28 февраля в 09:26
Ответ дляЯ тут с краю постою
Бограч это простенько
В якому розумінні? 4 години вариться - це простенько?
Порівняно з шашликом, піцою, сушами і борщем- це найскладніша страва
Я тут с краю постою• 28 февраля в 09:27
Ответ дляНе виправдовуюсь
4 часа ?? Чему тем 4 часа вариться ? Именно по сравнению с другими блюдами - просто по вкусу , даже рядом с борщом
Я тут с краю постою• 28 февраля в 09:28
Ответ дляНе виправдовуюсь
По факту бограч это простое жаркое с паприкой и томатом
Вероятненько• 28 февраля в 09:29
Бляха))) я прочитала тип куни
зшла спросить какие бывают)))
очки не надел, удивился
Не виправдовуюсь• 28 февраля в 09:30
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну в гуглі є рецепт чому там 4 годити готуватися)
А де ви їли його, що можете порівняти?
Не виправдовуюсь• 28 февраля в 09:32
Ответ дляЯ тут с краю постою
Підозрюю, що бограч ви не їли)
Щось ви не те описуєте
Я тут с краю постою• 28 февраля в 09:34
Ответ дляНе виправдовуюсь
Підозрюю, що бограч ви не їли)
Щось ви не те описуєте
Сама готовила , очень легкое блюдо в приготовлении ( ну ок вы скажите что я готовила неправильно ), но ела в Карпатах в ресторанах , особо не отличается от того что готовила сама
Не виправдовуюсь• 28 февраля в 09:37
Ответ дляЯ тут с краю постою
В казані на вогні готували? Справжніій готується на вогні, багато етапів, різні сорти мʼяса, готується повільно під кришкою 3-4 години.
Там дуже багато спецій, через що він не може бути ніяк простіший за борщ. Борщ набагато зрозуміліший суп. Бограч густий, наваристий, з копченостями і прянощами.
Борщ по своєму смачний, але з бограчем дуже різні.
куркулиха• 28 февраля в 09:39
С удовольствием пробую разнообразную кухню заграницей, но очень быстро устаю от их еды. С удовольствием возвращаюсь к нашей нормальной пище, первый борщ или супчик кажется божественным после пасты, пиццы, ризотто и т.п
когдадеЦкие• 28 февраля в 09:40
Ответ дляТвоя подружайка
Що таке круто і тава?
Хачапууури• 28 февраля в 09:40
Как ни странно, украинская кухня на мой вкус самое то, что надо. Странно, потому что кажется, что чужое лучше, но нет
Я тут с краю постою• 28 февраля в 09:41
Ответ дляНе виправдовуюсь
В казане , на плите . Ну специй много добавить , это не сложно , я добавляла )) И копчености.Просто то что пробовала в Карпатах , мне по вкусу ,как то что я и готовила полюс минус . Чему там 4 часа вариться не понятно
Твоя подружайка• 28 февраля в 09:44
Ответ длякогдадеЦкие
Що таке круто і тава?
Пробачте. Т9. Крудо - накшталт карпаччо тільки з риби та морепродуктів. Повністю сире. А тава- національне блюдо. Чимось нагадує гуляш. Робиться в керамічних плошках( як горшики) та печеться у печі. Робиться з креветок чи сепії, кальмари і печеться в м´якому сирі, вершками і спеціями. Якщо варіант мясний чи овочевий то в томатний пасті з солодким перцем
когдадеЦкие• 28 февраля в 09:45
Ответ дляТвоя подружайка
А де ви мешкаєте?
когдадеЦкие• 28 февраля в 09:49
Ответ дляТвоя подружайка
На балканах
А країна? Балкани великі, там де я жила, в основному їли чевапі)
Твоя подружайка• 28 февраля в 09:49
Ответ длякогдадеЦкие
Албанія.