Дівчата, може хтось дотичний до мчс як родичка чи волонтер, чи потрібно їм таке? Бо я далека від теми забезпечення наших пожежників спецодягом. Теоретично мало би бути потрібне
Німецькі пожежники запропонували "майже неношене")
Ответ дляИрина_Б_
я думаю им все нужно. Только как это все будет выглядеть? официально что б принять это все на баланс куча геморра, а не официально разрешат ли им такое использовать в работе или они тупо домой заберут
Ні, ніхто нічого не буде офіційно ставити, ви що. Ми навіть останні машини передавали вже без цього. Питання чи треба воно їм. У мене тема продублювалася, то в дублі, який видалили, написали що нафіг не треба, у наших все є
Ответ дляAnnaOst
я сомневаюсь что есть в поселках или небольших городах
Tatianyshka• 28 февраля в 13:46
Ответ дляAnnaOst
Спробуйте спитати в ФБ, можливо комусь буде в нагоді.
freedom_2015• 28 февраля в 13:56
колись в Чернігові мчсники звертались за допомогою до тсн ,просили у керівництва саме одяг нормальний ,бо їх горить і залишає опіки на шкірі