Царевна_несушка• 28 февраля в 16:20
Сейчас такая мода?
Я в шоке, или я отстала от жизни?
Бесбардак• 28 февраля в 16:49
Ответ дляХропочка з гривкою
мода в принципі завжди безглузда та часто безумна, тому взагалі нема сенсу за нею слідкувати та слідувати, а вдягати те що подобається та в чому зручно
Я теж, оглядаючи нові ’тренди’ задумуючь, чи не уклали дизайнери парі між собою, хто впарить найстрашніше і найкарикатурніше шмаття, як ’писк моди’
Аннуитет• 28 февраля в 16:53
Ответ дляУдальонка
2 і 4 класика
И в каком классе такое носят? В Смольном институте благородных девиц?
Аннуитет• 28 февраля в 16:54
Ответ дляМалая еще та
А як вам таке?)
Здесь есть поклонница Натали Болгар. Сейчас она вам расскажет)