Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
Ответ дляWomAnn
Не треба ці пафосні слова ні про що, а мене а родині загинула близька людина, племінниця без батька і дружина воїна точно не підтримую здачу України.
А якщо хочете щось розумне сказати, то скажіть, що змусить Путіна зупинитись і задовольнити тим, чим є. І не захапати херсонську і запорізьку область, яка вже в нього прописана в конституції. А через пару років ще декілька областей, бо ми будем без зброї і без людей. Дайте відповіді
Удалено администрацией...
Ответ дляNoel
Я взагалі не розумію чому такі важливі речі обговорюються в прямому ефірі? Це має бути бесіда за закритими дверима? У Зе таких розмов з Байденом було «мульйон» і знали ми вже про висновки? Взагалі, мені здається етично розмовляти один на один, а не коли двоє кидаються на одного і він має відгавкуватися. Невже це ідея Трампа такий формат бесіди? Це точно якась тупа гра не на користь Україні.
А рашка з папірцями сидить, слухає і записує контраргументи, які ще більше схилять на її сторону Трампа
Естественно. Это сделано специально, что б надавить на Зкленского, привести к такому результату и потом это использовать в своих целях!
trickywicky• 28 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Зеленский этого и добивался. Кто то сомневался в этом ?
Удалено администрацией...
FightingFox• 28 февраля 2025
Ответ дляksusha1155
Яка угода? Старий пень геть здурів. Ресурсами в державі розпоряджається народ
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 28 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Тому нехай зараз нас добивають?
ми не знаємо, що вимагав Трамп, це все лише припущення. А якщо віддати Херсон і Запоріжжя? Воно ж ’вписане в констітуцію’.
На таке ви б погодились?
Flower Girl23• 28 февраля 2025
Ответ дляMellisa
Они не дали пресс-конференцию, разошлись по углам, недовольные - так пишут журналисты - в те их встречи - было много комментариев , а тут тишина со всех сторон. Потому такие выводы
Ну видимо, далеко не всё подлежит прилюдному обсуждению...
Ответ для Кошкина мать
Достатньо подивитися на відповіді в цій темі, люди думають, що підпишуть угоду про копалини і все війна закінчилася. Але ж і коли віддавали ядерну зброю теж так думали
про копалини- першими запропонували ми.- в кінці 24р.
. ніхто за язика не тягнув. ( допомогу і гранти давала безкоштовно.( якраз помниться,Єрмак цим і хвалився. ). а тут Трампу ідею підкинули.)
FightingFox• 28 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
На таке ви б погодились?
Удалено администрацией...
Bransoletka• 28 февраля 2025
Ответ длякласс123-7dcf
Когда нечем будет платить пенсии и выплаты военным тогда и посмотрим, что будет делать Зеленский...
Пожене пенсіонерів на війну. Нащо їм ще пенсії платити
Bransoletka• 28 февраля 2025
Ответ дляPlov
трамп - мудак старый для которого мало что значит ценность жизни чужой.
Інша справа наш президент, для якого життя українців вище всього
Wendy Rhoades• 28 февраля 2025
Ответ дляBattleBunnyInAction
Удалено администрацией...
Джулияробертс• 28 февраля 2025
Ответ дляBattleBunnyInAction
Удалено администрацией...
А чого Україна їх повинна віддавати? Як же боляче від усього цього.
Wendy Rhoades• 28 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
А ви б погодились зараз жити в Херсоні?
я не в Херсоні, але точно не погодилась би жити під російською окупацією.
Bransoletka• 28 февраля 2025
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
Чим же воно воювати буде? Жінки з лопатами?
Ответ дляAnnalise
Ахахахаах, вот это зеля опозорился, интересно, кто его заставляет так на рожон лезть, полагаю, специально, чтобы объяснить, почему США так резко начали охладевать к помощи Украине
Надо в оригинале бы еще посмотреть, чтобы убедиться, что в переводе не переврали
Но эти кусочки из телеги просто шедевральны
А он должен был повесить голову и со всем соглашаться?