Retu• 28 февраля 2025

Какой цирк устроили, Трамп и Зеленский

Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
Fresh• 28 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
А ви громадянка якої країни і що чекали? Що ми впадемо в ноги і все віддамо без жодних гарантій безпеки? Чи як? Аби тільки вашу хату не чіпали, а там хай все горить?
Цього слід було очікувати, бо Трамп товариш Путіна, що могло бути інакше?
Що він шляхом дипломатії переконає Трампа , а не буде хамити.
diana32• 28 февраля 2025
Если б Зе так рьяно и с наскоком порешал у себя в стране с коррупцией и схематозом, дал может бы не надо было оружие и деньги кляньчить по всему миру
julia_v_m_a_34• 28 февраля 2025
Ответ дляFresh
Тепер Трамп просто умиє руки. І війна буде продовжуватись.
Ага))) А так бы он её остановил за 24 часа. 200%.
spart-5037• 28 февраля 2025
Ответ дляPlov
трамп - мудак старый для которого мало что значит ценность жизни чужой.
А для нашего молодого прям значит. Заметно
Olvia1987• 28 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
мені здається версія Шейтельмана цілком правдоподібна: від Зеленського могли вимагати підписати перемир´я прям зараз без будь -яких попередніх умов і гарантій.
Це те, що цілком влаштовує путіна і Трампа. ’Просто перестать стрєлять’ версія 2.0)
І чим погане перемир´я прямо зараз?
Flower Girl23• 28 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
Так в том то и дело, а тут только и рады. Просто шок. По факту Трамп хочет заставить Зеленского подписать мирное соглашение, но без гарантий, что если Путин снова нападает, то войска Америки вступятся. По принципу как-то оно будет, лишь бы скорее. При этом мы лишаемся какого либо курса на нато и ЕС, станем просто придатком России.
Соглашение готовилось достаточно долго, обеими сторонами... Повторю свой вопрос - для чего Зе тогда туда попёрся? Для чего весь этот цирк?
Kolibri_18• 28 февраля 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Країна яка декларувала свободу зараз насаджує кльт особистости (
Моляться за нього перед засіданням
ага, оцей Джонсон недавно заявив: ’не можна піддавати сумнівам рішення Трампа’
Сталін там заздрить з могили
WomAnn• 28 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Віддати Донецьку, луганську обл. було заплановано вже давно. А скільки там хлопців полягло. Ви звідки знаєте, що там ще в них заплановано віддати ? Не попрікайте людину з прапором на аватарці, бо ви не знаєте правди, що нас чекає.
Не треба ці пафосні слова ні про що, а мене а родині загинула близька людина, племінниця без батька і дружина воїна точно не підтримую здачу України.
А якщо хочете щось розумне сказати, то скажіть, що змусить Путіна зупинитись і задовольнити тим, чим є. І не захапати херсонську і запорізьку область, яка вже в нього прописана в конституції. А через пару років ще декілька областей, бо ми будем без зброї і без людей. Дайте відповіді
mari_klim• 28 февраля 2025
Ответ дляLife-game
Всё...поговорили
Як там: балакали-балакали, сіли та й заплакали
Flower Girl23• 28 февраля 2025
Ответ дляЕленнн
Якщо не буде миру ,то і вибори будуть не скоро.
все інше- вилами по воді.
Удалено администрацией...
Kolibri_18• 28 февраля 2025
Ответ дляFashion4
Почему у вас одни крайности? Или колени или орать? Слово дипломатия вкм не знакомо?
де дипломатія в поведінці і розмовах Трампа і Венса на сьогодні?
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Сталін там заздрить з могили
Так , свято державне хочуть записати на честь уродин Трампа , на банкноту його морду , піпець і це США - вільна країна , а тут царя собі поставила
trickywicky• 28 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Ваши мысли, что нас ждёт после этого перформанса?
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 28 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...
И не сомневайтесь даже...(((((
Lv1107• 28 февраля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Позорить? Тем, что спросил где гарантии?
Sonne8752• 28 февраля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Суть в выборах что бы сдал страну кто то другой или кто по вашему может закончить этот ад на сегодняшний день?
назовите вашего кандидата
Wendy Rhoades• 28 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
І чим погане перемир´я прямо зараз?
тим, що це можливість росії очухатись, переозброїтись, оговтатись від санкцій і поперти з новими силами.
’Це ж вже було’ (с)
Natalia Кис.порошок• 28 февраля 2025
Америка гарант безопасности но виновата Украина в войне, какой маразм.
WomAnn• 28 февраля 2025
Ответ дляdiana32
Это ясно. Но это не дает право Трампу и Путину обесценивать Украину
-Инга-• 28 февраля 2025
Ответ дляЕленнн
все інше- вилами по воді.
когда идет кровопролитная война это все что вас волнует, невозможность выборов?
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляFlower Girl23
То был ответ на конкретный пост...
То був сарказм з подвійним дном
Еленнн• 28 февраля 2025
Ответ длякласс123-7dcf
Когда нечем будет платить пенсии и выплаты военным тогда и посмотрим, что будет делать Зеленский...
тут питання, не що він буде робити, а як ми тут будемо виживати.
FightingFox• 28 февраля 2025
Ответ дляКарина_я
Русня мабуть радіє 😕
мда, сочувствую, все время думать о русне. Комплекс меншовартості?
ivd_07• 28 февраля 2025
Ответ дляmar_mar
Дуже заангажованого дипломата, який крім Порошенка на чолі України нікого не бачить.
Це точно. На думку дипломата, ніби з урядом національної єдності Штати по-іншому розмовлятимуть. Звісно, ні.
-Инга-• 28 февраля 2025
Ответ для Кошкина мать
Тему всю не читала, але що там підписувати? Віддати всі корисні копалини і далі воювати? Чи як, я не розумію? Просто частину віддати путіну, а частину трампу, так виходить? А які гарантії, що війна припиниться, а не навпаки?
а никаких, и потому никто ничего не подписал и уехал
чаревна• 28 февраля 2025
Ответ дляFresh
Тобто супер що кінця не буде, до ост українця?
Вы наивно ждали, белый лист бумаги, где написано, конец войны, трамп гарантирует?
FightingFox• 28 февраля 2025
Ответ дляNikarina
Але в нашого президента точно сталеві нерви!
Удалено администрацией...
Olvia1987• 28 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
’Це ж вже було’ (с)
Тому нехай зараз нас добивають?
Дева Мария• 28 февраля 2025
Ответ дляdiana32
Удалено администрацией...
coch100• 28 февраля 2025
Ответ дляLv1107
Так а что он ехал подписывать, если его не устраивал договор?