Чесно, назву своє ставлення де пана Президента особливим.
Ну але ото зараз не можливо ні слухати, ні дивитись, я без поняття як він тримається. Трамп гів….к рідкісний, просто слів не хватає. Фу
дякую аж підскакую• 28 февраля в 20:46
У меня смешанные чувства
Смотрела и первая мысль, две бабки базарные
Marina444448• 28 февраля в 20:47
Я вообще не фанат Зеленского, но его откровенно унижали...Это вообще за гранью... Так не ведут переговоры, тупое давление и диктат...
дякую аж підскакую• 28 февраля в 20:47
Ответ дляПадаюВреверансах
Давайте всі разом порчу наведем.
А що ще йде онлайн?
Вызываете всех наших астрологов, тарологов, нумерологов на шабаш
Пора отрабатывать )
Ответ длядякую аж підскакую
У меня смешанные чувства
Ви дивилися все чи уривки
Ответ дляMarina444448
Так я і пио те саме, хамили, принижували і в тому ж його звинувачували
v.melnik_km• 28 февраля в 20:49
Ответ дляHelloKitty18
Капець якийсь, що нас чекає, як пережити ці чорні дні
Переживемо, гірше 24.02.22 вже не буде
Ответ дляBeiliss
це попахує імпічментом
Я на це надіюсь, бо американці теж в шоці.
Ми за цим не слідкуємо але на рахунок Афганістану/Талібану він там теж перли видає
Веточка сакуры67• 28 февраля в 20:50
Трамп не может дать гарантии, не может закончить войну, поэтому лучшая защита это нападение.
дякую аж підскакую• 28 февраля в 20:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви дивилися все чи уривки
Смотрела полностью, но на фоне
HelloKitty18• 28 февраля в 20:51
Ответ дляv.melnik_km
Переживемо, гірше 24.02.22 вже не буде
Та вже не знаю, тоді хоч була якась надія.
Marina444448• 28 февраля в 20:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Я смотрела на английском... П...ц просто
Мое мнение Украина ничего от провала переговоров не потеряет, т.к. терять особо нечего. Если капитулировать, то можно это делать и без участия этого рыжего урода, а помощи с той стороны я и не ждала.
Ответ дляMarina444448
100%