Телячі ніжноСті• 28 февраля в 20:22

Как не тратить деньги?

Только получила, уже куча расходов
Море_море_я_скучаю• 28 февраля в 20:24
Деньги улетают каппу как((
В магазин зайдёшь купить по мелочи
Уже штукаря нет😓
ПростоБелка• 28 февраля в 20:24
Лишнее тратите или просто их хватает только на нужное?
Автопортрет нурофена• 28 февраля в 20:25
Не знаю. Не получается не тратить.
Кукарикуууууу• 28 февраля в 20:25
Не ходіть в магазини
Сито для думок• 28 февраля в 20:25
Це завжди так, якщо є відкладені покупки, на які в попередній період не вистачало грошей
Закуйовджена життям• 28 февраля в 20:26
Гроші, які планую відкласти просто одразу виводжу на біржу і вкладаю
Звідти вже не так просто їх зняти, та й шкода
Коник-стрибунець• 28 февраля в 20:31
И у меня так. В последнее время просто сразу откладываю отдельно 10%. Ну а остальные уже трачу, да, выходит что в ноль до следующей зарплаты 🤷‍♀️
тогдалия• 28 февраля в 20:40
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Деньги улетают каппу как((
В магазин зайдёшь купить по мелочи
Уже штукаря нет😓
Страшно заходити,чесно
Кукарикуууууу• 28 февраля в 20:42
Ответ дляКоник-стрибунець
Я мін.20% відкладаю, а максимум 50%, коли які трати.
БЦАшка• 28 февраля в 20:54
Не знаю, в нас аванс вже скінчився. Завтра має бути підробіток. Зарплатня лише через тиждень.Якщо є що витрачати це не проблема, гірше коли немає.
мегамоСГ• 28 февраля в 21:12
Ну как у зумеров чи кто там, не вышел из дома - бесплатный день👌🏼😆
автор Телячі ніжноСті • 28 февраля в 21:13
Ответ длямегамоСГ
Так чтобв тратить из дома не обязательно выходить)
Анчо Ус• 28 февраля в 21:21
Яка зп?
автор Телячі ніжноСті • 28 февраля в 21:22
Ответ дляАнчо Ус
Яка зп?
Анчо Ус• 28 февраля в 21:34
Ответ дляТелячі ніжноСті
А місто?
На оренді?
автор Телячі ніжноСті • 28 февраля в 21:40
Ответ дляАнчо Ус
А місто?
На оренді?
Харків
Дома
Анчо Ус• 28 февраля в 21:50
Ответ дляТелячі ніжноСті
Харків
Дома
Тоді нормально , якщо це на одну людину
ЖонДуан• 01 марта в 11:35
Ответ дляЗакуйовджена життям
На яку біржу?
Закуйовджена життям• 01 марта в 15:38
Ответ дляЖонДуан
На яку біржу?
IBKR
ЖонДуан• 01 марта в 15:43
Ответ дляЗакуйовджена життям
IBKR
Як заводите туди гроші? Які комісії?
Закуйовджена життям• 01 марта в 15:50
Ответ дляЖонДуан
Як заводите туди гроші? Які комісії?
З гривневої картки привату на євро картку привату, звідти на револют, з революта на IBKR
1% бере приват, ще щось бере револют (десь 1,5% мені здається, але не точно)
Револют - IBKR в євро безкоштовно, в доларі ще якась додаткова комісія американських банків, тому я тільки в євро переводжу
І далі на покупці в IBKR комісія за кожну купівлю від 0,35 до 1$
За продаж/вивід не в курсі, не продаю і гроші не виводжу звідти
Всього в середньому виходить десь 3-3,5% в мене
r25-1• 12 марта в 15:51
Ответ дляЗакуйовджена життям
IBKR
и в чем там суть? они за тебя торгуют твоим? или ты выбираешь?
какой доход и тп
Закуйовджена життям• 12 марта в 20:03
Ответ дляr25-1
какой доход и тп
Сама обираю. Дохідність залежить сильно від стратегії яку обираєш
В мене виходить десь 10-12% річних в доларах, це реальних десь 7% з врахуванням інфляції. але в мене стратегія просто на збільшення капіталу, з мінімальними ризиками. І треба розуміти - це не дохід для життя. Це подушка на пенсію, яка за рахунок складних відсотків має збільшитись за 20-30 років в кілька разів.
Теоретично можна обирати більш ризикові і більш дохідні варіанти. Але там треба мати гарну вдачу плюс знання.
Хоча зараз на біржі повний капець, все попадало, що буде в цьому році і найближчі роки не дуже зрозуміло, фактично це вкладення в американський бізнес, а їх зараз штормить через Трампа. З іншої сторони - зараз мабуть самий класний момент щоб купувати, якщо на довгий період вкладати (від 5 років і більше) - думаю можна буде гарно набагато дорожче продати, коли все стабілізується
Я продовжую притримуватись своєї стратегії - просто вкладаю туди гроші. Але знову таки - це не буде високоліквідний актив, не завжди вийде вигідно продати і тп.
Основна ідея в тому, що ви роками накопичуєте туди гроші, нічого не знімаєте, ваш капітал росте. Наприклад, в 25 років ви починаєте вкладатись і кожен місяць вкладаєте 500$. Через 30 років, в 55 у вас має бути на рахунку приблизно 600к$ з урахуванням інфляції. І зможете знімати приблизно 4% свого капіталу, щоб капітал продовжував рости, тобто десь по 2к$ в місяць.
При такій схемі і якщо немає ніяких криз і тп близько к 65 рокам капітал буде складати вже приблизно 800к, а знімати ви зможете по 2,5к. В 75 років капітал вже буде близько мільйона і суми зняття можуть бути більшими
Короче, воно при такій схемі продовжує рости
Можна жити на 4% як на пенсію, а основний капітал залишити в спадок дітям
А можна продавати більшу частину портфеля за потреби.
Суть в тому, що за рахунок складних процентів на ці гроші можна буде добре жити в старості
r25-1• 13 марта в 19:11
Ответ дляЗакуйовджена життям
та суть накопления я прекрасно понимаю и пользую.
Вы уверены что биржа останется и не скаманет?
Схема не плоха и тем не менее опасна , так как все яйца в одной корзине.
Закуйовджена життям• 13 марта в 19:46
Ответ дляr25-1
Вы про IBKR? Или про американскую биржу)?
r25-1• 15 марта в 19:21
Ответ дляЗакуйовджена життям
про IBKR
Закуйовджена життям• 15 марта в 22:46
Ответ дляr25-1
про IBKR
Там если не дробные акции - то они хранятся в Depository Trust Company, кроме того гарантирует SIPC до 500к$ и ещё кто-то. То есть клиентские акции хранятся отдельно от активов IBKR
Тюрюнь_Тюнь• 25 марта в 12:56
Ответ дляЗакуйовджена життям
Хорошо конечно, но была в США финансовая пирамида, которая просуществовала 40 лет, за счёт того, что не обещали огромные проценты
Закуйовджена життям• 25 марта в 14:18
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Вы про пирамиду Мэдоффа?
Есть существенные отличия между биржей, которая существует уже более 50 лет, находится под надзором нескольких международных регуляторов, регулярно публикует публичные отчеты и клиенты которой имеют реальные ценные бумаги, которые в любой момент можно перевести на другую биржу и частной компанией, которая не была подотчетна никому, являясь частной компанией и без возможности для клиентов проверить реальность существования своих активов
Но все равно это риск
Это всегда риск - и банки, и сейф дома и банковская ячейка, и движимое-недвижимое имущество