Законна дружина• 28 февраля 2025

У кого діагноз неврастенія зайдіть будь ласка.

Які клінічні прояви цього розладу у вас були,чи проходили якісь обстеження і на підставі чого вам поклали такий діагноз,дякую
Tranquila• 28 февраля 2025
Цей діагноз має право ставити лише лікар-психіатр. Без аналізів, на підставі скарг та анамнезу.
автор Законна дружина • 28 февраля 2025
Ответ дляTranquila
Зрозуміло,дякую.
PodolyankaUA• 28 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
Зрозуміло,дякую.
Неврастенія (ще називають астено-невротичний синдром, неврастенічний синдром, астенічний синдром) - патологічний стан, захворювання групи неврозів. Тепер частіше застосовується термін астено-невротичний синдром. Це виснаження нервової системи.

Проявляється надмірною дратівливістю, слабкістю (іноді вираженою), виснаженністю. На фоні тривалого АНС можуть виникати симптоматика з боку ШКТ, пульсу, головні болі, розлад сну, зниження апетиту, порушення концентрації уваги.

Причини АНС - стреси, тривожність, постійне емоційне напруження, психологічні травми, хронічне недосипання.

Причина появи АНС може бути внаслідок тривалого протікання іншого захворювання - дисциркуляторна енцефалопатія, серцево-судинні захворювання, анемія, захворювання щитоподібної залози, у постінфекційний період.

Призначає лікування невролог після збору анамнезу, неврологічного огляду, можуть бути призначені деякі обстеження пройти.
navariya• 01 марта 2025
Ответ дляPodolyankaUA

Мама невролог. Вона несла цей бред.
Я сама вивчила медицину. Висновки: все це фігня. Субїєктивно.