Каркуша Клара• 01 марта в 08:04

в Киеве есть игровые группы для общения дошкольников?

такие, что приводишь ребенка на час или два в неделю и дети там общаются, если нужно им помогает специалист.
Залізний занавіс• 01 марта в 08:29
Є
Садочки
Ігрові центри - там є няня
Розвиваючі центри
Гуртки
Спортивні секції
Дитячий майданчик + няня

Дітей потрібно чимось займати, самі по собі пори спілкуватись не будуть. Їх потрібно для цього спонукати захоплюючи якимось спільним заняттям
автор Каркуша Клара • 01 марта в 08:36
Ответ дляЗалізний занавіс
Є
Садочки
Ігрові центри - там є няня
Розвиваючі центри
Гуртки
Спортивні секції
Дитячий майданчик + няня

якраз там діти і не спілкуються і не грають разом, хіба що в садочках. на гуртках діти займаються, на дитячих майданчиках зараз не гуляють. у мене дитина не ходить до садочку, я хочу альтернативу знайти для соціалізації, але під наглядом фахівця.
автор Каркуша Клара • 01 марта в 10:43
+
Залізний занавіс• 01 марта в 12:10
Ответ дляКаркуша Клара
Мої діти ходили і грали всюди, і на секціях, і на гуртках. Тому що це для маленьких.
автор Каркуша Клара • 01 марта в 12:37
Ответ дляЗалізний занавіс
гурток - це заняття. перерва зазвичай 10 хв. моїй дитині потрібно більше часу на адаптацію. тому я шукаю спеціальну послугу. для таких дітей кабінети зазвичай не мають окремо ігрової зони. тому мені цей варіант видається малореалістичним. гуртків я вже бачила багато
Залізний занавіс• 01 марта в 14:37
Ответ дляКаркуша Клара
Не знаю, шо ви бачили.
Моя дитина, на приклад, ходила на теквондо з 4 років.
Дітки прийшли, разом пограли в розминку. Не стали колом і розсипаються, а один з одним у вигляді гри. Потім гра в певні рухи і певні спортивні ігри. Саме ігри, де діти один з одним розмовляють, грають.

Те саме з іншими гуртками. Але так, вони не довго - година, півтори максимум

Якщо вам потрібне саме спілкування - це майданчик, або типу садка
автор Каркуша Клара • 01 марта в 14:44
Ответ дляЗалізний занавіс
Не знаю, шо ви бачили.

а у нас був інший досвід: у кожного викладача свій стиль. зараз більшість викладачів орієнтовані на результат, для них вільна гра та спілкування - перешкода для досягнення цілей навчання.
на майданчиках зараз, на жаль, немає дітей або вони приходять хв на 15-20. ми зазвичай єдині відвідувачі протягом останніх місяців. зрідка приходять мами з зовсім маленькими дітьми. можливо, в інших районах не так, але в нашому і в сусідньому ми обійшли багато майданчиків