Відповів всім• 29 января в 08:40

Що відвідати в Києві з дітьми 8 та 14 років?

Будемо 2 дні в Києві, хотілося б показати дітям і визначні місця і розважальні ( цікаві). В якому районі краще орендувати квартиру? Дякую
Глаголиця• 29 января в 08:42
Бюджет?
Та легко!• 29 января в 08:45
Експерементариум на Петровке
Кафе Намелака и Шоколадница
Музей Воды + стеклянный мост рядом
Та легко!• 29 января в 08:48
Есть еще экскурсия с «волшебником» вечерним Киевом. Но мы еще не были, может тут кто отпишется, расскажет.
автор Відповів всім • 29 января в 08:50
Ответ дляГлаголиця
Бюджет?
Згодні витратити кошти, але в межах розумного
Глаголиця• 29 января в 09:04
Ответ дляВідповів всім
вы с 1000 грн в кармане едете или с 1000 евро?
Психологічка• 29 января в 09:17
Ответ дляГлаголиця
Оно вам надо, любопытной варваре,нос оторвали
Бубль Гум)• 29 января в 09:17
Підіть на вднг погуляйте і в розважальний центр якийсь, наприклад в Республіку, там гарно. На два дні не думаю , що ви багато встигнете, щоб не втомитися.. Ціни подивіться на сайтах.
Глаголиця• 29 января в 09:25
Комментарии в теме - агонь
Бюджет непонятно какой, пойдите погуляйте на ВДНХ, цены посмотрите на сайте
Что смотреть? Какие цены??
Советчицы насоветовали)))
Я просила какой бюджет, чтоб понимать, советовать квартиру в центре или на отшибе - секрет)))))
Піна• 29 января в 09:31
Квартиру орендуйте поруч з метро, якщо бюджет дозволяє, можна поближче до центру, або Оболонь, до центру на метро -15-20 хвилин.
Піна• 29 января в 09:34
Відвідати Скляний міст, Паркова алея, Андріївський узвіз (це все поруч), Майдан незалежності.
Mariia_touragent• 29 января в 09:36
Може, стане в нагоді.

8 музеїв Києва, які варто відвідати з дітьми:

https://place-kyiv.com/8-muzeiv-kyieva-yaki-obovia...
В курсі діла• 29 января в 09:40
В центре отели есть, с хорошими завтраками и бассейнами. Зачем вам квартира.
автор Відповів всім • 29 января в 11:44
Ответ дляГлаголиця
Не 1000 грн, але і не 1000 євро. Можливо тис 15000 грн, конкретно ще не думали
Баррикадница• 29 января в 12:02
Ответ дляТа легко!
Експерементариум на Петровке
Кафе Намелака и Шоколадница
Музей Воды + стеклянный мост рядом
Плюсуюсь за ваш варіант, сама раджу Експерементаніум та музей води

Ще музей фотоілюзій, з нього фотки бомба
автор Відповів всім • 29 января в 13:30
Ответ дляПіна
Щиро дякую:)