Підкажіть може хто стикався. Рефлюкс-езофагіт дуо поставили діагноз. Печія виникла одразу після гастроскопіі сину лиш 17. Два клапана не змивається кардіа. Дуже переживаємо і він мучається спить майже сидячі. Іноді ще пече шлунок від закиду жовчі. Ну і печія постійно. Омеги не допомагають. Вже півтора місяці. Вправи робе. Знайшли. В ютубі. Я у розпачі(
Моя улюблена страшко• 01 марта 2025
Нужно корректировать диету, разбираться с кислотностью. Для заливания слизистых можно использовать льняной кисель и солодку дгл. Дальше разбираться
Свекруня• 01 марта 2025
Які вправи? Омеги яким боком?
Нольпаза, гавіскон, дієта.
Менше нервів. Вийде в ремісію з часом.
Що в нього з харчуванням?
Нольпаза, гавіскон, дієта.
Менше нервів. Вийде в ремісію з часом.
Що в нього з харчуванням?
рукиЖимолости• 01 марта 2025
Ответ дляBombastic
Автор я не лікар.
Мені 42.
Страждаю 20 років
Так дієти, харчування
Я на постійні основі пʼю есенціалє.
Сама вирішила спробувати, читала дуже багато.
Пишуть що це ліки з не доказовим ефектом, але я собі доказала- мені підходить
Мені 42.
Страждаю 20 років
Так дієти, харчування
Я на постійні основі пʼю есенціалє.
Як часто у Вас загострення і які симптоми?
Ответ длярукиЖимолости
Важко сказати. Я в жовтня постійно на есенсіале. Їздила у відрядження на три дні, забула взяти з собою, на третій день знову почалася печія у шлунку.
До слова. Я пройшла дуже багато досліджень. Дуже. В Україні що тільки не проходила. У Чехії лікувалася. Онлайн проходила консультацію з британським лікарем….
Коли зрозуміла що я сама один на один з цією проблемою / почала сама шукати для себе вихід.
У моєму випадку есенсіале виводить мою жовч , до того як вона почне підніматися.
Дуже важливо: я не лікар.
Свекруня• 01 марта 2025
Ответ дляИРиШкААа
Вправи на дихання. Оабепразол приймає двічі на день. Лікар приписав АД. Боюсь давать ( зараз дієте вже 1,5 місяці.
Нольпаза краще. 20 мг, вранці, ввечері.
Дієта це добре. Якщо дотримується і не їсть на вулиці заборонене. Каву, шоколад, вейп треба виключити.
В АД нема нічого страшного. Поступово вхід, поступово вихід.
Льон запарюйте обов´язково.
Ще є така добавка Слизький вяз, погугліть. Я беру на айхерб. Допомагає в загостренні. Але треба 2-3 години інтервал з іншими ліками. Можно на ніч.
І дуже добре допомагає звіробій, заварювати, пити по інструкції.
Льон запарюйте обов´язково.
Воздух в банке• 01 марта 2025
Ответ дляАюшка
А такой диагноз только через зонд поставить можно?
Подтвердить можно через зонд. А поставить можно и по симптомам.
Шмоточницаца• 01 марта 2025
Ответ дляИРиШкААа
Ні він спортсмен.
Просто сыну доктор советовал спорт и набрать вес. С возрастом сын набрал вес и легче стало
ХвостПистолетом• 01 марта 2025
Ответ дляИРиШкААа
Зайдіть в переписку.Написала Вам.
Каркуша Клара• 01 марта 2025
Рефлюкс ушел на антидепрессантах. Под контролем врача. А так дышать не могла от постоянных отрыжек. Диета, полное спокойствие. Только понервничаю - привет рефлюкс.
Ответ дляМerida
У моего сына было. Пол года мучения. Таблетки мимо, изжога нон-стоп.
Помогло успокоение. Сменили обстановку, и все прошло. 🤷🏼♀️
Никаких нервов. Полный покой.даже если с виду все ок, внутри могут быть нервы
скажіть є, будь ласка,а який діагноз був у вашого сина??? Печія була???
Ответ дляИРиШкААа
Рефлюкс, блаблабла кардии. Выпало из головы, а документы далеко. Изжога была от всего. От еды, напитков, наклонов тела.
Было это в промежуток с 10-12 лет
Пол аптеки пропил. И омезы и нольпазы, и все от изжоги. Ничего не помогло. Пока обстановку не сменили.
Было это в промежуток с 10-12 лет
Помилуйте мадам• 01 марта 2025
у мене рефлюкс с 27 років. зараз мені 45. омепразол не домогав, сначалу пила нольпазу, потім визвала звикання. перейшла на рабепразол. пью іноді при загостреннях. а так просто не їм то що викликає печію і здорове харчування
Ответ дляМerida
Было это в промежуток с 10-12 лет
Вам було лиш 10 років?????
Капуста Маша• 02 марта 2025
Ответ дляСвекруня
Нольпаза краще. 20 мг, вранці, ввечері.
Льон запарюйте обов´язково.
Будь ласка, підкажіть по АД, які вам допомогли? Живу у невеликому місті, з лікарями просто біда, нема у кого нормальну консультацію отримати((
Свекруня• 02 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Мені не призначали. Хіба що магній.
Але я для себе коли вже зовсім зле беру біфрен.
Капуста Маша• 02 марта 2025
Ответ дляСвекруня
Мені не призначали. Хіба що магній.
Дякую за відповідь, біфрен вам допомагає позбавитись від печії?
Свекруня• 02 марта 2025
Ответ дляКапуста Маша
Допомагає менше нервувати. Це все комплексно працює.
Безпосередньо від печії допомагає дієта, льон, звіробій та нольпаза.
При загостренні мінус кава, шоколад. Гостре, смажене, консервацію практично не їм багато років.
Капуста Маша• 02 марта 2025
Ответ дляСвекруня
А як ви звіробій прийиаєте, вам лікар цю траву призначив?