Тень льва• 01 марта в 16:20
Рекомендації співробітникам
Ви даєте чесні рекомендації співробітникам? Чи все ж таки тільки позитивні? Чи перевіряєте рекомендації надані колишнім керівником? Чи приймаєте на роботу, якщо кандидат сподобався, а рекомендація негативна?
Галя-краля• 01 марта в 17:07
Ответ дляТень льва
Так і пояснив, що хотів зросту, тут робота складається з проектів, той що є, буде до серпня. А вакансія є зараз.
Тоді я б не розглядала цього кандидата, він непорядна людина
Галя-краля• 01 марта в 17:08
Ответ дляЧервона ікорка
Ось роботодавець не виконав, то й робітник може знехтувати.
В мене проекти різні бувають. Є двомісячні, є на півроку, є довгограючий, разів 5 вже точно скінчитися мав, і все ніяк. І вони йдуть в паралель. То я маю робити за 3 копійки до скінчення проектів? В мене у договорі зобов´язання - попередити про свій ухід за місяць, більше зобов´язань немає. І я не альтруіст, працюю тільки за гроші, і особисті пріоритети і пріортети своєї родини я завжди ставлю вище за все інше. Тому хай хоч пожежа в них - якщо мені не доплачують, будемо прощатися.
Кандидат автора нічого не казав про те, що йому обіцяли кращі умови і не надали їх.
Тень льва
• 01 марта в 17:11
Ответ дляГаля-краля
Бажання зросту- це прекрасно, але реалізація його має не порушувати домовленостей із діючим роботодавцем. І так, співробітник має завершити роботу, а тільки потім йти,якщо він хоче зберігати свою професіональну репутацію
Ну тут робота складається з проектів, на кожен не підписується ніяких угод всередині компанії. Проект може і рік тривати.
Тень льва
• 01 марта в 17:12
Ответ дляГаля-краля
Так, ніхто нічого не обіцяв, бо рости нема куди.
Галя-краля• 01 марта в 17:15
Ответ дляТень льва
Я вже кілька раз написала: кандидати,які не доводять проекти до кінця, не дивлячись на те,що всі домовленності від працедавця виконані- погані кандидати. Якщо ви хочете поганого кандидата у вашу команду- наймайте його.
Лукава_Кiшка• 01 марта в 18:04
Ответ дляГаля-краля
Тобто, якщо наприклад, проєкт триватиме ще рік, людина ще рік має терпіти непідходящі умови, аби роботодавцю було добре? Роботодавці чомусь не терплять до кінця проєкта, якщо їх щось не влаштовує у роботі працівника. То може це у два боки має працювати?
Тень льва
• 01 марта в 18:06
Ответ дляГаля-краля
Ви власник бізнесу чи найманий працівник?
Галя-краля• 01 марта в 18:10
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, бо саме на ці умови людина погодилася на наступний рік. В так, якщо працедавець/ працівник не відповідають заявленим вимогам, то з ними можна прощатися і посеред проекту. Але,коли домовленності відповідають дійсності, розривати їх- непорядно з будь-якого боку.
Галя-краля• 01 марта в 18:12
Ответ дляТень льва
Я і власник і найманий.
Тень льва
• 01 марта в 18:13
Ответ дляГаля-краля
А якщо річних домовленостей підписаних не було? Тобто всі працюють, як працювали.
Галя-краля• 01 марта в 18:15
Ответ дляТень льва
Якщо нема проектної роботи, то все простіше, обидві сторони можуть розійтися , передавши справи/ розрахувавшись у повному обсязі. Але,у вашому випадку є робота,яка розпочата і кинута.
Лукава_Кiшка• 01 марта в 18:33
Ответ дляГаля-краля
Погодилася, бо треба годувати сім´ю. Але не зобов´язана витрачати своє життя на ті умови, які не підходять у перспективі на майбутнє і не допоможуть реалізувати потенціал. З´явилася вакансія з хорошими умовами для майбутнього - йде туди. І це не означає, що людина буде так робити постійно, треба просто знайти своє місце, де добре буде все. Незамінних не буває, роботодавець легко знайде іншого на його місце. А якщо він такий фахівець,якого важко замінити, то роботодавець мав би це цінувати і відповідно мотивувати працівника, щоб не опинитися у подібній ситуації.
Галя-краля• 01 марта в 18:38
Ответ дляЛукава_Кiшка
Звичайно, роботодавець знайде,але репутація співробітника вже буде зіпсована. Працівник підвів команду, і через нього могли бути зруйновані домовленності із контрагентами, зіпсована репутація працедавця, втрачені кошти та інше. Тому рекомендації роботодавця будуть відповідні.
Лялькодзьоб• 01 марта в 18:54
Ответ дляТень льва
Якщо серйозно , то питання не в підписаних домовленостях, а в порядності. Домовленості не змінилися. Просто одній стороні запропонували кращі умови.
Лукава_Кiшка• 01 марта в 18:55
Ответ дляГаля-краля
Ви серйозно? Роботодавець тимчасово перерозподілить його обов´язки між іншими працівниками і катастрофи не трапиться. Не перебільшуйте масштаби ситуації. Такий підхід,про який ви говорите - звичайна маніпуляція. Давайте змоделюємо ситуацію: відповідальний працівник,який шукає іншу роботу через те, що хоче розвитку, повідомляє роботодавцю про це, він починаєте шукати йому заміну, знаходить і виставляє працівника за двері, як це виглядає з боку роботодавця? Як він себе зарекомендував? А головне, чи переймається він через це, чи думає,як почуває себе працівник, який хотів вчинити чесно?
Лялькодзьоб• 01 марта в 18:57
Ответ дляТень льва
А якщо по простому -Ви домовилися на весільну зачіску і перукар погодилася виконати її за 1000грн. А перед весіллям телефонує і каже вибачте, мені запропонували більше. Ви такого перукаря комусь порадите-дійсно хорошого майстра? Ні. Так і тут або доробляти або попереджати за такий час, який дає змогу знайти інформацію працівника.
Лукава_Кiшка• 01 марта в 19:04
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви навели недоречний приклад. Разова робота і тривалий довгограючий багатогранний проєкт -це зовсім різні речі.
Галя-краля• 01 марта в 19:04
Ответ дляЛукава_Кiшка
Абсолютно серьезно. Уявіть, що ви розпочали ремонт, найняли майстрів, і людина,яка мала прокладати електрику, кинула роботу, бо в іншому місці платять більше. І так, робота всіх стала, вам потрібно терміново шукати іншу людину, бо інші майстри також на можуть сидіти і чекати у них також все розписано. І майстри починають відмовлятися, бо в них горять інші об´єкти,а ви не можете завершити ремонт, переїхати та платите за оренду офісу/ виробничого цеху або житла.І ще щастя, що все обірвалося на вас, і вам не потрібно платити штрафи за вчасно не зроблений ремонт кінцевому замовнику. Або не горять сроки,у які вам необхідно розпочати роботу у неремонтованому приміщенні. В які рекомендації отримає такий працівник?
Галя-краля• 01 марта в 19:05
Ответ дляЛукава_Кiшка
Однакові, розумієте? Репутація зруйнована
Лукава_Кiшка• 01 марта в 19:08
Ответ дляГаля-краля
Я вам ще раз напишу, ви наводите недоречні приклади. Не буду довго розписувати, але разова робота і робота над проектом, багатогранним, де задіяно багато людей і процесів і є взаємозамінні люди (а вони у нормальній компанії обов´язково є) - це зовсім різні речі.
Галя-краля• 01 марта в 19:12
Ответ дляЛукава_Кiшка
Жодна компанія не тримає запас співробітників на випадок , якщо хтось вирішить кинути роботу. Всі мають повну загрузку,і коли хтось йде несподіваного , інші розпочинають працювати у стресовому режимі,а можуть і зовсім зупинитися, поки не знайдуть нового співробітника,не введуть його у курс . І так, час, гроші та репутація команди псуються від дій однієї непорядної людини.
І якщо ви цього не розумієте, то , напевне, саме такою непорядною людиною і являєтеся.
Лукава_Кiшка• 01 марта в 19:17
Ответ дляГаля-краля
Ви погано розбираєтесь у людях в робите невірні висновки. Нехай вам завжди попадаються такі ’правильні’ роботодавці ,як ви, тоді можливо додасться емпатії на власному досвіді.
Лялькодзьоб• 01 марта в 19:30
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це невиконання домовленостей, на які погодились сторони в обох випадках. Так, у компанії є люди які підхватять, замінять, закриють можливо на якийсь час і тд. Але...
Тень льва
• 01 марта в 22:00
Ответ дляГаля-краля
Тобто, треба ще півроку працювати над проектом на шкоду собі і прогавити можливість підвищення посади і зарплати, при тому, що документально, нічого не оформлено?
Галя-краля• 02 марта в 00:06
Ответ дляТень льва
Що значить ’не оформлено’? Людина працювала без офіційного влаштування?
Тень льва
• 02 марта в 07:45
Ответ дляГаля-краля
Ні, працевлаштування офіційне, не оформлені домовленості щодо проекту.
Галя-краля• 02 марта в 15:47
Ответ дляТень льва
Умови обговорені, а усна домовленість має також силу ,як і письмова