Купи слона• 01 марта в 17:20
Вживаєте спиртне перед дітьми?
Я можу інколи випити пива.
Завжди думаю, чи варто вживати перед дітьми алкоголь?
Що про це кажуть психологи і педагоги?
Чижик Пижик• 01 марта в 17:21
Ніколи. І не курю також.
Я пʼю алкоголь і курю, але ніколи при дитині. Навіщо?
ГонУрова дівка• 01 марта в 17:22
Вживаємо. Нічого в цьому не бачу критичного. Я ж не валяюсь, під себе не хожу, в морду чоловіку не скачу. Під вкусняшки-пивко запросто.
Мимишная Булочка• 01 марта в 17:22
Ответ дляБ´ю байдики
Да, а что прятаться должна
Такого же мнения
Все равно они это увидят на улице. Каков смысл прятаться?
Пишу_граммотно!• 01 марта в 17:24
Не вживаю взагалі спиртного і не курю, і чоловік теж. Але , не бачу нічого поганого , якщо пити бокал вина іноді, хіба це те, що треба приховувати від дітей?
Твоя подружайка• 01 марта в 17:25
Мои видят, я не прячусь. Но пью я очень редко и не до поросячьего визга. Иногда к ужину бокал вина. Или летом коктейль. Пьянок у нас нет.
Файна_зупка• 01 марта в 17:26
Прям так чтобы садиться напротив детей и пить демонстративно, то нет) но уже даже с ними пью, подросли детки. А если серьёзно, то пью, но в меру. Муж тоже. Так что пример даю положительный. Не обязательно же напиваться.
Успокойся_Успокойся• 01 марта в 17:27
Зашла за малым в садик, а в его группе один малый ходит с ’подносом’ из какой-то книги, на котором стоит несколько кубиков и кричит: ’Пиво, кому холодного пива?’
На месте родителей мне было бы неловко и при воспитателе и даже при самом ребенке.
Мы с мужем алкоголь не употребляем, но даже безалкогольное пиво я пью так, чтобы ребенок не видел
Пишу_граммотно!• 01 марта в 17:27
Ответ дляGaleTTa
Мне в детстве и наливали за столом попробовать. Я всегда бежала с рюмкой за пивом)) ну алкоголиком я не стала и абсолютно спокойно отношусь к алкоголю
В нас родичі в Скадовську , і кожен рік ми тусили на морі там, у них свій виноград і вина бутлями весь погріб. То і дітям наливали молоде шипуче)))
Хоч пий, хоч дивись. Ми звісно пили))) Зараз майже ніхто не п´є.
Пишу_граммотно!• 01 марта в 17:29
Ответ дляУспокойся_Успокойся
На морі був скоріш за все, і наслухався))) В мене малий кукурузу і креветки продавав ще місяць, як поверталися з моря.
Love_Love_Love_• 01 марта в 17:35
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Думаєте наслідки вашого психологічного стану ніяк не вплинуть на вашу дитину, проблеми лише з пивом?
Успокойся_Успокойся• 01 марта в 17:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо? Вы считаете что не пить алкоголь, не показывать ребенку садиковского возраста безалкогольное пиво это психологическая патология?
Купи слона
• 01 марта в 17:40
Ответ дляЧижик Пижик
Ніколи. І не курю також.
Ну з тієї точки зору, щоб вони бачили, що випити алкоголь це
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
Це не зробило мене алкоголіком(поки що))).
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
Чижик Пижик• 01 марта в 17:41
Ответ дляКупи слона
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
А навіщо пити навіть трошки при дітях? Звідки така теорія? Щоби що?
Успокойся_Успокойся• 01 марта в 17:43
Ответ дляКупи слона
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
1) випити трошки і не падати під стіл
2) не сідати за руль
3) алкоголь це для дорослих
...
Але насправді, я не знаю як правильно.
У нас дома були застілля.
Батько не міг зупинитись.
Знаете, я как мама ребенка садиковского возраста отвечала про своего ребенка. Не подумала, что дети бывают старше
На деле самом все же от возраста зависит. Лет в 10 это совершенно другой разговор. В таком возрасте об алкоголе уже стоит поговорить
Купи слона
• 01 марта в 17:46
Ответ дляЧижик Пижик
Офіційних теорій в мене немає)
З дітьми я 24/7 сама.
Пити вночі на кухні якось не те, коли можна випити на відпочинку в кафе в жарку погоду на терасі.
Хоча це буває не так часто.
З дітьми я 24/7 сама.
Хоча це буває не так часто.
Чижик Пижик• 01 марта в 17:48
Ответ дляКупи слона
Офіційних теорій в мене немає)
З дітьми я 24/7 сама.
Хоча це буває не так часто.
З дітьми я 24/7 сама.
Хоча це буває не так часто.
Нічого кримінального в цьому немає, але моя теорія така - менше знають діти ліпше сплять)
Герцогиня• 01 марта в 17:59
Коли так ставлять питання, я завжди думаю, що в автора був якийсь травматичний досвід. Бо і в моїх батьків, і в моїй родині ніколи не потрібно було ховатися від дітей, щоб випити келих вина або бокал пива. А ми частіше за все це і п´ємо, і завжди помірну кількість. Дитина не бачить не те що, щоб хтось валявся під столом, але навіть п´яним нікого з нас не бачить. То чому ми маємо ховатися?
Love_Love_Love_• 01 марта в 18:15
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ні, патологія це критикувати і осуджувати інших вигулюючи своє біле пальто, бути зашуршеною і закомплексованою, думаючи що про тебе скажуть інші через дитячу гру
Патика-мотика• 01 марта в 19:19
Нет. Психологи говорят, что нельзя пить при детях и нельзя, чтобы дети видели родителей в измененном состоянии под алко
Успокойся_Успокойся• 01 марта в 21:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, перестаю быть зашуршиной. Разшуршиваюсь специально для вас.
Прикольное слово, заберу себе в лексикон