За що вибачатись? Ваші версії
Макака Джо• 01 марта в 23:51
Ответ дляПодрысь
Унижать президента другой страны вопросом «а есть ли у Вас вообще костюм»? это видимо верх дипломатии Трампа. Команда Трампа при этом ржёт, как кони.
За что извиняться, простите?
За то, что они действительно за океаном и мало знают о нашей войне?
За что извиняться, простите?
Ага, за те, що Венс дозволив собі при розмові 2 президентів ротяку розкривати. З яким ще президентом таке прокатить?
Макака Джо• 01 марта в 23:52
Ответ дляAntiprom
Які є підтвердження що ми могли втратити Запоріжжя? Чи це нова методичка від зелених?
Ні, це нові апетити путьки) не сказав вам?
Мама Никитки-2• 01 марта в 23:55
Ответ дляirina2005
ну тут же не про довірчевість Трампа. Трамп веде переговорний процес і більш всього повинен тримати хоча б видимий нейтралітет, він же не може казати путін х..., а потім з ним далі вести переговори
Вчора був «відімий нейтралітет» від Венса і Трампа?
Макака Джо• 01 марта в 23:55
Ответ дляAntiprom
Дали США, а він зараз їх президент якби вам це не подобалось... все ви набридли..бувайте
По принципу, якщо ваш начальник дав вам колись премію, то новий через 3 роки може її забрати. Бо він тепер новий директор компанії, і ці гроші він вирішив витратити по-іншому
Aksinia 111• 01 марта в 23:57
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Так, все так. Тепер загугліть слово ’сарказм’
Ага ’ ложечки нашлись, но осадок остался’
Ответ дляМакака Джо
верх дипломатии еще обзывать байдена глупым президентом..
много на себя берет этот трамп и его приспешники, больно будет падать.
Aksinia 111• 02 марта в 00:01
Ответ дляРеверанс
Запросто.
Після пострілів по людям на вулицях,посадок бойових генералів,повальних смертей за участю ТЦК і закритих наглухо кордонів.Знищення законів,Конституції,вільної преси.
Уже даже Ваш кумир Порошенко кричит ’не время критиковать Зеленского’ , а Вы ещё не перестроились на новую волну ЕС ?
Макака Джо• 02 марта в 00:03
Ответ дляAntiprom
Підтвердження про Запоріжжя будуть?
Звичайно. Пуйло вам завтра скине. Ви йому тільки ссилку на цю тему дайте)
Ответ дляЧомучка
Одразу, щойно Трамп публічно вибачиться за те, що звинуватив Україну в нападі і провокації на Російську Дегенерації, ща неправдиві звинувачення в бік Зелі про 4% та диктаторство.
І за відібрану свого часу ядерку. І за обіцянки вступу до нато-всрато, до якого ніхто Україну брати не збирався.
Макака Джо• 02 марта в 00:06
Ответ дляAntiprom
Здається ви сказали що Трамп вимагав віддати Запоріжжя вчора..до чого тут путін? То які підтв ваших слів?
Удалено администрацией...
Макака Джо• 02 марта в 00:09
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
І? підкресліть мені цитату ’ Трамп вимагав віддати Запоріжжя’. Якщо не зможете це зробити, то тупенька ви. Ок?
А чому у вас бан?
Ответ дляAksinia 111
Ця лінія від початку повномаштабки,ніяк але не завадила Зеленському забрати дозволи за закупку зброї за кордоном і блокування рахунків опозиції.Відтепер без Спартанів і решти зброї.
Анал-Табу Слуга Народу кричав посеред Ради,що нічого Порошенко дрони на ЗСУ закупати.
Спочатку спонсором тероризму Порошенка оголосив Путін,відтепер те саме зробив Зеленський.
Якщо,терористи для Зеленського це ЗСУ,то що тут казати.
У Путина і Зеленського единий спільний ворог.
Aksinia 111• 02 марта в 00:14
Ответ дляРеверанс
Ещё раз , внимательно слушайте Гетьмана и не спорьте !