kuskus• 01 марта в 22:19

У Трампа вимагають публічних вибачень від Зеленського

За що вибачатись? Ваші версії
Чомучка• 01 марта в 23:51
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
З якого б ото дива я залишала кацапські пики в спокої? Щоб що?
Чомучка• 01 марта в 23:51
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ви для початку власну поясніть
Макака Джо• 01 марта в 23:51
Ответ дляПодрысь
Унижать президента другой страны вопросом «а есть ли у Вас вообще костюм»? это видимо верх дипломатии Трампа. Команда Трампа при этом ржёт, как кони.
За что извиняться, простите?
За то, что они действительно за океаном и мало знают о нашей войне?
Ага, за те, що Венс дозволив собі при розмові 2 президентів ротяку розкривати. З яким ще президентом таке прокатить?
Antiprom• 01 марта в 23:52
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Макака Джо• 01 марта в 23:52
Ответ дляAntiprom
Які є підтвердження що ми могли втратити Запоріжжя? Чи це нова методичка від зелених?
Ні, це нові апетити путьки) не сказав вам?
Antiprom• 01 марта в 23:54
Ответ дляМакака Джо
Ще раз, які є підтвердження ваших слів що США вимагали відмовитись від Запоріжжя? Є підтв то надайте
Мама Никитки-2• 01 марта в 23:55
Ответ дляirina2005
ну тут же не про довірчевість Трампа. Трамп веде переговорний процес і більш всього повинен тримати хоча б видимий нейтралітет, він же не може казати путін х..., а потім з ним далі вести переговори
Вчора був «відімий нейтралітет» від Венса і Трампа?
Макака Джо• 01 марта в 23:55
Ответ дляAntiprom
Дали США, а він зараз їх президент якби вам це не подобалось... все ви набридли..бувайте
По принципу, якщо ваш начальник дав вам колись премію, то новий через 3 роки може її забрати. Бо він тепер новий директор компанії, і ці гроші він вирішив витратити по-іншому
Aksinia 111• 01 марта в 23:57
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Так, все так. Тепер загугліть слово ’сарказм’
Ага ’ ложечки нашлись, но осадок остался’
Подрысь• 01 марта в 23:57
Ответ дляМакака Джо
верх дипломатии еще обзывать байдена глупым президентом..
много на себя берет этот трамп и его приспешники, больно будет падать.
Antiprom• 01 марта в 23:58
Ответ дляМакака Джо
Підтвердження про Запоріжжя будуть?
Antiprom• 01 марта в 23:59
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
Masushki2• 02 марта в 00:00
Це просто фуйня.
Тьі виноват лишь в том, что хочется мне кушать ........
Aksinia 111• 02 марта в 00:01
Ответ дляРеверанс
Запросто.
Після пострілів по людям на вулицях,посадок бойових генералів,повальних смертей за участю ТЦК і закритих наглухо кордонів.Знищення законів,Конституції,вільної преси.
Уже даже Ваш кумир Порошенко кричит ’не время критиковать Зеленского’ , а Вы ещё не перестроились на новую волну ЕС ?
Подрысь• 02 марта в 00:02
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
до гопника путина ему еще далеко
Макака Джо• 02 марта в 00:03
Ответ дляAntiprom
Підтвердження про Запоріжжя будуть?
Звичайно. Пуйло вам завтра скине. Ви йому тільки ссилку на цю тему дайте)
Pole• 02 марта в 00:05
Ответ дляЧомучка
Одразу, щойно Трамп публічно вибачиться за те, що звинуватив Україну в нападі і провокації на Російську Дегенерації, ща неправдиві звинувачення в бік Зелі про 4% та диктаторство.
І за відібрану свого часу ядерку. І за обіцянки вступу до нато-всрато, до якого ніхто Україну брати не збирався.
tosja_80• 02 марта в 00:05
Ответ дляAntiprom
З вами в одному окопі, принципова ви наша.. але на відміну від вас, ображенку із себе не строїть, і свої принципи чужими життями не прикриває
’в одном окопе’ - это на советчице? Ну, естественно. Только стороны разные этого ’окопа’
Antiprom• 02 марта в 00:05
Ответ дляМакака Джо
Здається ви сказали що Трамп вимагав віддати Запоріжжя вчора..до чого тут путін? То які підтв ваших слів?
Макака Джо• 02 марта в 00:06
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Подрысь• 02 марта в 00:06
Ответ дляPole
да какое там нато, скоро новая коалиция будет
Antiprom• 02 марта в 00:07
Ответ дляМакака Джо
Удалено администрацией...
Чомучка• 02 марта в 00:08
Ответ дляМакака Джо
Удалено администрацией...
Вона засмучена. Бачте, їй ЗП скоротили, бо погано рашкаботом працювала. Аж заїкатися почала і на словах економити.
symbol• 02 марта в 00:09
Ответ дляDaimyo
Это не те ощущения.
Как к примеру смотреть на авто и представлять что на нём ездишь, но никогда его не купить, чтобы ощутить всё в полной мере.
Ви гумору зовсім не розумієте? Навіть після того, як на аналогічний пост вам написали, що то був сарказм?
Oksana-Rai• 02 марта в 00:09
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Фу🤮🤮🤮
Макака Джо• 02 марта в 00:09
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
І? підкресліть мені цитату ’ Трамп вимагав віддати Запоріжжя’. Якщо не зможете це зробити, то тупенька ви. Ок?
А чому у вас бан?
Реверанс• 02 марта в 00:09
Ответ дляAksinia 111
Ця лінія від початку повномаштабки,ніяк але не завадила Зеленському забрати дозволи за закупку зброї за кордоном і блокування рахунків опозиції.Відтепер без Спартанів і решти зброї.
Анал-Табу Слуга Народу кричав посеред Ради,що нічого Порошенко дрони на ЗСУ закупати.
Спочатку спонсором тероризму Порошенка оголосив Путін,відтепер те саме зробив Зеленський.
Якщо,терористи для Зеленського це ЗСУ,то що тут казати.
У Путина і Зеленського единий спільний ворог.
symbol• 02 марта в 00:10
Ответ дляunser
Это их будущий президент, после Трампа
Ну якщо Краснов загнеться, то таки буде
roksinata• 02 марта в 00:12
Не розумію тих хто на стороні Трампа. Це те ж саме що вимагати вибачення від жінки яку гвалтує маніяк. Типу, сама винна що тебе ще й побили. Просто перестань пручатись і хай спокійно гвалтує далі, зате не будеш бита при цьому.
Aksinia 111• 02 марта в 00:14
Ответ дляРеверанс
Ещё раз , внимательно слушайте Гетьмана и не спорьте !
https://t.me/vidsichu/10218