kuskus• 01 марта в 22:19

У Трампа вимагають публічних вибачень від Зеленського

За що вибачатись? Ваші версії
kissaniya• 02 марта в 00:51
Ответ дляsymbol
Доїли вишневий тортик, незважаючи на пізню годину🎂
Ахахахааа
-sofi-• 02 марта в 00:56
Ответ дляЧомучка
Звісно, а як інакше може бути?
Якщо ЗСУ вважатимуть беззмістовною подальшу боротьбу, вони складуть зброю і Україна стане частиною Російської Дегенерації
Щоб скласти зброю ее нужно иметь для начала.
Сейчас закончатся ракеты для ПВО, чем будут сбивать все , что летит на Киев?
Я за рациональное и логическое мышление.
Мама Никитки-2• 02 марта в 00:57
Ренесанс, а от Порошенко то інша справа. Прям український Обама 🤣🤣🤣
А головне поки до дир не зносить, нового не купує, це я про останнє фото
@ альонка@• 02 марта в 00:59
Ответ дляЧомучка
Навіщо залучати на свій бік лідера, який відверто заявляє що українці винні у війні, бо спровокували Російську Дегенерацію?
Сьогодні саме в руках рудого довбойоба з Вашингтону ключі від складів зі зброєю для ЗСУ. Ейфорія від демонстрації боневтікової потужності та незламності зникне, коли побачимо ціну за відмову від ключів. Не в гривнях чи в доларах, а в людських життях.
Чомучка• 02 марта в 00:59
Ответ для-sofi-
Хочете сказати, що військові на фронті не мають зброї і б´ються зараз лопатами та палками?
Чомучка• 02 марта в 01:01
Ответ для@ альонка@
І що ж завадило рудому довбойобу хоча б проєкт запропонувати в Конгресі на розгляд про домогу Україні, цікаво? 2 місяці пройшло з інаугурації.
Можливо те, що він і не збирався давати зброю?
@ альонка@• 02 марта в 01:01
Ответ дляЧомучка
Про це ні вам ні мені не відомо.
Мама Никитки-2• 02 марта в 01:05
Ответ дляAntiprom
Ну чому ж, говорять що Келлог на 5 ефективних менеджерів привіз в Київ велику кількість компроментуючого матеріалу, щоб їх вернути до реальності.. тому вони не такі борзі стали, говорячи про Угоду про рідкоземи
Хммм. Так навпаки б, злякались розголосу і підписали в першому варіанті і бігом би Келлогом передали … щось алгоритми кацапськи не спрацювали. Вже навіть ну дуже дрімучі не використовують цю методичку
@ альонка@• 02 марта в 01:12
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
’Дипломатія є мистецтвом неможливе зробити можливим’ Шарль Моріс де Талейран.
-sofi-• 02 марта в 01:17
Ответ дляЧомучка
Ну чего ж. Шо Америка дала тем и бьются.
Мама Никитки-2• 02 марта в 02:59
Ответ дляЧомучка
В січні Байден намагався внести. Трамп не дозволив розгляд.
Мама Никитки-2• 02 марта в 03:00
Ответ для@ альонка@
Про це ні вам ні мені не відомо.
В сенсі не відомо. Сайт палати представників у вільному доступі. Ідіть і читайте.
всем надо• 02 марта в 03:28
Трамп ничем не обязан Украине. Можно Зеленскому дружить с президентом Эстонии или Латвии например.
Чомучка• 02 марта в 03:43
Ответ для-sofi-
Ну і все, наразі ваша дупа у відносній безпеці завдяки ЗСУ.

Будьте вдячні і донатьте.
Мандарина• 02 марта в 05:53
Ответ дляAksinia 111
В той же час на Манхеттені протестують.
«Трамп инициирует высылку украинских мигрантов из США за сегодняшние митинги»
Seehund• 02 марта в 06:53
Ответ дляPinkMa
Удалено администрацией...
AnnaOst• 02 марта в 07:39
Я не володію англійською аж на стільки, щоб об´єктивно оцінювати ту розмову. Але думка всіх абсолютно моїх друзів і знайомих, які англійською володіють, що конфлікт спровокував Зеленський, відреагувавши на абсолютно нейтральну репліку весна про те що байден був мудак, а от ми молодці і зараз все владнаємо дипломатією. Це взагалі було для американського глядача сказано на камеру. Тут два варіанти: або у зеленського в голові вже кукусіки і там щось клацнуло і його понесло. Або він свідомо хотів зірвати ці переговори і підвищити ставки
Мама Никитки-2• 02 марта в 08:01
AnnaOst, я не в курсі, якій у вас рівень англійської, Но точно знаю, шо у ваших друзів він ще нижчій. Такий бред навіть кацапи не несуть
luizka• 02 марта в 08:15
Ответ дляAnnaOst
Ну я смотрела он-лайн. Зеленского возмутили слова Венса про то что у нас нет людей, вы не способны оборонятся, у вас нет никаких карт. И начали вспоминать зачем то сына Байдена.
Я потом читала стенограмму, там вообще как унижение Украины.
Leka_Leka• 02 марта в 08:19
Ответ дляOlvia1987
Та все можна,якщо йому пофіг на долі українців.
Ви в себе? То есть это Украина напала на рашку? Это мы виноваты в войне? Надо было еще и ресурсы отдать, просто так, в обмен ни на что?
helga2014• 02 марта в 08:22
Leka_Leka• 02 марта в 08:25
я вот ничего не перепутала? Когда в Америке Бен Ладен устроил тер акт, то был признан международным террористом, и в скорости был уничтожен. Когда оркостан снес с лица земли тысячи домов, загублены сотни тысяч, а на самом деле с мирными, миллион точно, и больше( , то мы должны извиниться, и вслед за ядерным оружием , с меморандумом где США были одной из стран гарантов, должны еще и отдать все ресурсы, и извиниться, так как спровоцировали нападение? я правильно понимаю тех кто против поведения Зеленского?
Olvia1987• 02 марта в 08:25
Ответ дляLeka_Leka
Отдать ресурсы предложил сам президент Украины.Все ваши вопросы ему адресуйте.
Leka_Leka• 02 марта в 08:26
Ответ дляOlvia1987
угу. Взамен на что то более весомое чем бумажка
Flower Girl23• 02 марта в 08:27
Ответ дляluizka
А у нас люди есть, конечно... Добровольцы в очередях у ТЦК стоят, и скоро наша армия будет превосходить , по численности российскую... Ни о какой принудительной мобилизации/бусификации речи нет - то всё российское/американское ИПСО... И мы сейчас наступаем по всей линии фронта и отбиваем свои территории - так? Венс - реалист, он абсолютно прав...
Olvia1987• 02 марта в 08:31
Ответ дляLeka_Leka
Бен Ладен совершил теракт в США и был уничтожен американцами.Путин напал на Украину и никто не запрещает украинцам его уничтожить.
Olvia1987• 02 марта в 08:32
Ответ дляLeka_Leka
На что более весомое?
luizka• 02 марта в 08:32
Ответ дляFlower Girl23
Как бы то ни было, его слова ослабляют нашу позицию на переговорах. Он вообще за кого?
А Зеленский тоже не должен был себя так вести.
unser• 02 марта в 08:33
Ответ дляAnnaOst
Согласна. Он изначально ехал туда за скандалом
Серафима-54c1• 02 марта в 08:41
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Як це припинення вогню? А рашка?