Аж гидко від цієї дружби
Bransoletka• 22 января в 18:14
А що, хтось думав, зо Америка любить Україну?)
Ні, в неї тут свої інтереси
Я это прочитала по другому.
Я вас люблю,но если вы не угомонитесь,то я вас уничтожу
Я не хочу нашкодити Росії. Я люблю російський народ і завжди мав дуже добрі стосунки з Путіним. Росія допомогла нам перемогти у Другій світовій війні, втративши при цьому майже 60 000 000 життів. Я збираюсь зробити Росії, чия економіка зазнає краху, і президенту Путіну дуже велику ПОСЛУГУ. Домовтеся зараз і припиніть цю безглузду війну! ДАЛІ БУДЕ ТІЛЬКИ ГІРШЕ.
Якщо ми не укладемо ’угоду’, і найближчим часом, у мене не буде іншого вибору, окрім як накласти високі податки, тарифи і санкції на все, що Росія продає Сполученим Штатам та іншим країнам-учасницям.
Настав час ’УКЛАСТИ УГОДУ’. БІЛЬШЕ НЕ ПОВИННО БУТИ ВТРАЧЕНО ЖОДНОГО ЖИТТЯ.
Трамп.
дякую аж підскакую• 22 января в 18:17
Ответ дляBransoletka
Ні, в неї тут свої інтереси
Тут скорее даже, почему кто-то думает, что Украину должны любить?
Ну и опять же, не отождествляйте президента и народ. Уйдет с поста Дуда, поляки также могут начать признаваться в любви рашистам
Ответ дляRemensa
Росія перемогла у другій світовій🤦
Саме так
Ответ дляМимо_шла
Я это прочитала по другому.
Трамп.
Воно так і є. Трамп не дурень. Але про другу світову то він загнув
Bransoletka• 22 января в 18:21
Я думала, що такі справи вирішуються на державному рівні, зустрічі дипломатів, президентів. А не писаниною в твітері
Ответ дляBransoletka
Після вистави з Маском вже нічого не дивує
Ответ дляLisa_m
Так свято верит, что санкции пугают пуйло, что призывы вспомнить историю тронут его.. нет уж, Дональд, обещал удар в центр гребаной москвы - лупи! А то уже и вторые 24 часа прошли.
До цього не дійде, бо у Маска свої інтереси з рашкою. Наче щось пов´язане з космічними ракетами. Не здивуюся, якщо ті санкції скоро знімуть
Дева Мария• 22 января в 18:25
Ответ дляBransoletka
У него это так всегда . Начинается с твиттера . Вы плохо наблюдали его президентство ранее?
Espresso_caffe• 22 января в 18:25
так Америка любит кацапов
потому что те готовы бездумно рубиться с Германией, а это соответствует интересам Штатов
Ответ длядякую аж підскакую
В ’любви’ к нам они уже признавались. Перекрывая границу и зерно высыпая (даже не задумавшисть в каких кошмарных условиях его растили и собирали)
Espresso_caffe• 22 января в 18:27
Ответ дляLisa_m
первая часть той статьи это лубрикант
Ответ дляDaria0000
Вы точно читали до конца? Или только первые пару строк. Тут он наоборот угрожает в какой-то степени. Но это пост ’на двух стульях’. И рашистам подлизать, и вроде как для Украины хочет быть хорошим. Все они пид....расы.
рашка для них більш значима, на жаль. До війни взагалі американці прогнозували, що нас ´проковтнуть´ за три дні
Ответ дляDaria0000
А вообще, Трамп обещал закончить войну- Трамп сделал 🤣🤣 вон даже пост настрочил с просьбой войну закончить 🤣
Так діло пішло, у них ще 98 днів є
Ответ дляAnastasiia-9046
Да то і дураку зрозуміло. Звичайно це для всіх країн так, як би і що вони не кричали. Це болотоцарство займає пів світу. На що модна сподіватись взагалі.
Автор,он путьке тут угрожает вообще то,а не в любовях признается Дональд Трамп закликав Росію завершити війну. В іншому випадку американський президент погрожує ввести нові санкції та мита на весь російський експорт до США.
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на допис Дональда Трампа у власній соцмережі Truth Social.
Ответ дляsamtaymss
Так собі погрози. Ті санкції рашці до одного місця. Буде через треті країни купувати.
Ответ дляlus_so
Мімімі. ’Taxes’, не заборона, зауважте, а ’страшні’ податки і тарифи. І облизав аж до гланд, русофілітик старий.
Ці податки будуть самі американці платити зі своєї кишені