БоХатая• 02 марта в 10:50
Як часто ви робите мелірування кореній?
Мені треба кожні 2 -3 місяці робити ,волоссю капец від цього.
Бо попадає вже на освітленні.
Як часто ви робите?
Чи попадає ваш майстер вже на освітленні?
Бо попадає вже на освітленні.
Як часто ви робите?
Пиу!Пиу!• 02 марта в 10:53
Кожні 2 місяці, мій майстер не заходить на освітлене, чимдуж в неї 5 годин, вдома користуюся К18 щодня, волосся м’яке
Пишна молодиця• 02 марта в 10:53
Мені треба раз на місяць, але ледве витримую 2 місяці. Корені темні-4 тон, фарбуюсь в 10 десь. Маски, бальзами постійно, термозахист.
Vita_Nikolaeva• 02 марта в 10:56
Роблю раз на 5-6 міс
У мене не сильна різниця з моїм власним волоссям, під натуральний ефект.
Більше сивина турбує ніж відростання
Щебетушка• 02 марта в 11:03
Щопівроку, і плюс щомісяця-щотритижні фарбую відрослі корені. Хотілося б рідше це робити - волосся пошкоджується і дороговартісні процедури для мене, але це +/- оптимальні терміни.
Щебетушка• 02 марта в 11:04
Ответ дляПиу!Пиу!
Що таке ’чимдуж в неї 5 годин’?
Та не реву я• 02 марта в 11:04
Раз на 3-4 місяці
Раніше трьох моя перукар не радить. Але мені 47 і волосся вже швидко не росте
Пиу!Пиу!• 02 марта в 11:05
Ответ дляЩебетушка
Що таке ’чимдуж в неї 5 годин’?
Сиджу це означає, не побачила
БЦАшка• 02 марта в 11:15
Раз в пол года . В этот раз практически год прошел , когда корни мелировала , отрастает красиво
БЦАшка• 02 марта в 11:16
Ответ дляПиу!Пиу!
К18 это маска для волос ? Вы каждый день волосы моете ?
Пиу!Пиу!• 02 марта в 11:19
Ответ дляБЦАшка
Так, це біоміметичний догляд для волосся, маска. Її можна змивати, а можна залишати на волоссі. Мию волосся кожного дня
БЦАшка• 02 марта в 11:24
Ответ дляПиу!Пиу!
И как с ним волосы лучше стали ? Мне казалось что там в несколько этапов надо делать , поэтому не покупала , что там много бутылок
Пиу!Пиу!• 02 марта в 11:34
Ответ дляБЦАшка
Ні, там один етап. Точніше, так, є шампунь глибокого очищення, але його не можна наносити частіше ніж раз на тиждень. Власне маска. Пре-спрей, він теж в мене є, але я забуваю ним користуватися, ви нагадали)
Олійка для волосся.
Маска дає дуже потужний ефект відновлення та зволоження волосся, у мене навіть за місяць у Таїланді волосся не висушилося, тому що я також щодня наносила К18
Олійка для волосся.
БоХатая
• 02 марта в 13:32
Ответ дляПиу!Пиу!
Олійка для волосся.
В мене в Таіланді офігенне волосся було, бо там гарна вологість