Викачую яйцями• 02 марта 2025
Допоможіть розділити кімнату. Будь ласка. Є архітектори чи дизайнери? Буду вдячн
Дівчатка. Як розділити таку кімнату? Потрібно тут ліжко двоспальне, диван навпроти телевізора, робочий стіл і шафу для одягу хоч невелику.
Можливо є ідеї?
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Не ставьте диван. Я так понимаю что это для ребенка смотреть мультики и играть на приставке. Поставьте два пуфика геймерских и будет больше места
Ні.. у доньки своя кімната.
Хочеться диван, шоб розкладний - для гостей
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ длямладокошкина
автор,есть программы с расстановкой мебели, воспользуйтесь. каждый см имеет значение.
Які саме програми?дякую
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Дайте нормальні розміри кімнати, ви ж маєте тех план? Як тут можна щось радити, як пальцем в небо🤦
Є квартира, немає плану)
ХуАнита• 02 марта 2025
Там где телевизор у меня кровать стоит, сбоку можно шкаф торцом поставить. напротив комод/ стол и телик.
Там все розмивчато• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ні.. у доньки своя кімната.
Это гостевая комната? Там будет та кровать что на фото детская + диван. Верно? И там будут изредка оставаться гости, жить никто не будет?
Тримаю свічку• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Є квартира, немає плану)
То сама поміряйте, намалюйте нормально з зазначеними розмірами, по клітинках. Ну як можна по цій вашій карточці щось зрозуміти?
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляХуАнита
Також думаю вже міняти або взагалі прибирати телевізор. Просто там вже стоїть кріпьож
Прикуси Язика• 02 марта 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Тоді можна поставити ліжко узголів´ям на протилежну стіну, ноги до вікна. І під вікном стіл
Тільки так!
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Моя спальня і чоловіка. Іноді гості будуть, дуже іноді. Прямо дуже дуже рідко)
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Не можу)
Купили квартиру у січні, доступ до неї буде у кінці березня. Зараз думаю просто як то все зробити.
Замірів у документах немає.
Там все розмивчато• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Вы готовы жертвовать своим каждодневным комфортом ради редких гостей? Купите матрас надувной и не морочьте себе голову. Вы там каждый день, ради гостей ставить диван - это глупость
Голубец• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ні.. у доньки своя кімната.
Ви гостей у своїй спальні готові спати вкладати? і для цього її захаращувати? Купіть надувний матрас для кухні і все.
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Та думаю по різному все. Дякую
Думала може впихну і диван і все)))
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляГолубец
Думаю може на кухню диван? Але хочу таку саму кухню залишити.
І у нас кухня більша ніж спальня .
Хз як зробити то ..
І у нас кухня більша ніж спальня .
Хз як зробити то ..
младокошкина• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Не можу)
Замірів у документах немає.
без тех плана купили? вы на приколе?
ХуАнита• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
У нас также было, переставили. Так намного удобнее. Комод я большой и широкий брала, много помещается. Можно как то так.
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ длямладокошкина
без тех плана купили? вы на приколе?
Це не в Україні. Тех плану немає. Є нотаріальний акт про кількість приміщень і все) тут так 😀
Повірте, самі в шоці були ))
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляХуАнита
Оооо. Мабуть ідеально. Мабуть на фіг той диван …
Ласую колобками• 02 марта 2025
Я не понимаю, что вы хотите разделить. Нарисуйте с соблюдением размеров мебели. У меня получилось вот так исходя из фото и размеров 4*4м. Диван сюда не влезет.
ХуАнита• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Кровать однозначно удобнее, у нас угловой диван раньше был.
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляЛасую колобками
Дякую вам велике!!!!
Так, тепер розумію що диван не влізе
Ласую колобками• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую вам велике!!!!
Так, тепер розумію що диван не влізе
И еще обратите внимание, что у вас батарея вынесена, это тоже сантиметры. Окна можно считать за одно, зона между ними не учитывается вообще.
И вопрос в зоне за дверью, влезет ли там шкаф или надо меньше делать. В любом случае нужно учесть все размеры.
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляЛасую колобками
Дякую. Думаю тоненький шкаф влізе туди. На всю стіну
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
А навіщо ділити? Верніше, хто буде там жити?
Писала вище. Це наша спальня.
Мульйонерша• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Писала вище. Це наша спальня.
В пріоритеті має бути ліжко громадне, раз це спальня. Розкладний диван нафіг.
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляМульйонерша
Так і зроблю. Дякую
Миллениалка• 02 марта 2025
Якщо 4х4 то на ширми та етпжеркт місця немає. Ліжко з підйомним механізмом (доп.зьерігання), диванчик невеликий, та перенести між вікна, і не блокуватиме екран, і дивитися з ліжка та дивана можна. Стіл таки або доведеться ставити під ТВ (не дуже зручно, але як є, та на стіну кріпити), або шафу робити під замовлення й остання секція це полиці, одна з як х продовжується у невеликий стіл. Кімната 16 і два вікна не особливо розгуляєшся
Викачую яйцями
• 02 марта 2025
Ответ дляМиллениалка
Дякую ❤️❤️❤️
ЯниЯ• 02 марта 2025
Авторе, з досвіду, бо дуже специфічне планування у вас.
Берете міліметрову, або склеюєте два листка в клітинку розгорнутих.
Малюєте план в чіткому масштабі. Але не мілко. Наприклад метр = 10 см. Чітко за масштабом позначаєте вікна, двері.
Потім ваші меблі знову ж таки в тиск ж масштабі вирізаєте з кольорового картону. Включаючи стільці (бо потім виявляється що саме вони заважають) І починаєте ’грати в тетріс’. Так ви знайдете найкращий варіант розстановки саме в вашому приміщенні. Доречі це цікаво.