Викачую яйцями• 02 марта 2025
Допоможіть розділити кімнату. Будь ласка. Є архітектори чи дизайнери? Буду вдячн
Дівчатка. Як розділити таку кімнату? Потрібно тут ліжко двоспальне, диван навпроти телевізора, робочий стіл і шафу для одягу хоч невелику.
Можливо є ідеї?
Ласую колобками• 02 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую. Думаю тоненький шкаф влізе туди. На всю стіну
Смотрите, система раздвижных дверей это 10 см сразу, т.е. ваш шкаф по ширине уже ограничен. Но 4м ширины - это громадина, такой может и не нужен. Особенно если делать прям под потолок.
Миллениалка• 07 марта 2025
Ответ дляЛасую колобками
Я не понимаю, что вы хотите разделить. Нарисуйте с соблюдением размеров мебели. У меня получилось вот так исходя из фото и размеров 4*4м. Диван сюда не влезет.
Оце реалістичний сценарій, усе решта відверто компроміси. Якщо і висунеться все в ті 16 м, ходити, жити і спати буде так собі заради якихось інколи гостей.