lilu1990• 02 марта в 11:38

Нас склоняють до одного лобіста - сша

Схоже шо трампа наші таки підставили. Видно стармер і макрон переконали трампа шо Зе приїде всьо підписати мовчки і без заперечень. Буде гарна картинка і про нього в сша скажуть - вай, який трамп молодець.

Зе ж їхав з наміром поговорити. Трамп про це не знав. Тому венс так гостро почав реагувати. Всі думали шо це буде приємна фотосесія без наслідків.

Зе задавав справедливі питання. Але... Трамп хоче копалини не за на гарантії а в обмін на лобізм... він буде нашим лобістом у переговорах з росією. Тепер нас склоняє дуда, нас склоняє стармер і макрон -вертайся і підписуй мовчки і кланяйся в ноги.

Партнери яких ми заслужили. Всі у змові, шоб нас склонити. За наші ж гроші.

Вибачте, але ще є кандидат у лобісти. Той самий Ердоган, який і копалини не требує, лиш будівельні контракти.
автор lilu1990 • 02 марта в 13:30
Ответ дляMariya Prokhorova
А їх лобізм зараз , що робить з країною США , яка завжди гордо несла прапор свободи і демократії ?
особливо у в´єтнамській війні
Sova splushka• 02 марта в 13:32
Ответ дляМанула
Слухайте, я з вами повністю згодна. Тільки при цьому згадайте ще одного гумористичного персонажа з х*** по роялю
Може, щось зламалося вже в самій демократії?
Раз в різних країнах різні люди вже масово вибирають у владу якихось фріків?
Mariya Prokhorova• 02 марта в 13:33
Ответ дляlilu1990
особливо у в´єтнамській війні
Там була громадянська війна , північ підтримував совєцькій союз , південь -США
автор lilu1990 • 02 марта в 13:33
Ответ дляSova splushka
Ви ще скажіть шо існують вільні незалежні змі
Sova splushka• 02 марта в 13:34
Ответ дляlilu1990
Я швидше скажу, що якраз ’вільні незалежні змі’ і зламали демократію.
Коли стало можливим за допомогою політтехнологій маніпулювати думкою мас.
автор lilu1990 • 02 марта в 13:34
Ответ дляMariya Prokhorova
Це мені шось нагадує треба було захистити права бідних і поневолених? У чужій країні?
автор lilu1990 • 02 марта в 13:34
Ответ дляSova splushka
Не можна зламати те чого ніколи не існувало
Дева Мария• 02 марта в 13:35
Ответ дляМанула
Тут Береза трохи зради накидав

А для розуміння про що мова, то наведу два моменти з статті, в якій її автор цитує чиновника Єврокомісії: «Україна важлива для нас, але не настільки важлива».

«Запевнення Європи про підтримку України навряд чи вийдуть за межі позитивних дописів у соцмережах», — йдеться у статті.
Я с ним согласна . Что так позор , еще больше будет позор , за все это просить прощения . Европа максимум даст бабки один раз ,которые разворуют и будут поддерживать словами . В Евросоюз нас никто так и не взял , а помните вначале войны что обещали? Прям три месяца и мы в Евросоюзе . Нас имеют все . Как этого не видеть , не понятно .
автор lilu1990 • 02 марта в 13:36
Ответ дляДева Мария
Європейці п-здаболи, пора це признати
Манула• 02 марта в 13:36
Ответ дляSova splushka
Напевно зламалось, перехід на новий рівень світопорядку, злам епох
Sova splushka• 02 марта в 13:36
Ответ дляlilu1990
Ну чому, протягом деякого історичного періоду демократія була більш прогресивним соціальним устроєм, ніж монархія чи диктатура.
Але таке відчуття, що зараз наступила криза, і або буде знайдено кращий варіант, або світ скотиться назад до монархії/диктатури, хай навіть під якимись красивими назвами.
Дева Мария• 02 марта в 13:37
Ответ дляlilu1990
Європейці п-здаболи, пора це признати
Согласна . Плюс у них нет ни хрена , сидят и молятся , чтобы война подольше у нас была, а то мало ли .
Mariya Prokhorova• 02 марта в 13:38
Ответ дляSova splushka
Трохи зломалося , так точно (
А хто старався як не кегебе , раніш вони опікувалися страйками робітників західних країн , свободу Анжелі Девіс , потім коли Захід зробив соціяльний пакет для безробітних, вони зрозуміли , треба шукати инших ущімленихаі з стали вливати гроші в лгбд , а потім кричати , що це неподобство , де ж хрістіянські цінності
Olga_72• 02 марта в 13:38
Ответ дляlilu1990
У нас є наші власні феодали, які можуть бути лобістами наших інтересів. Раді бога.
А ви взагалі то вкурсі, що Венс по протоколу Білого Дома не мав знаходитись на зустрічі президентів і тим паче щось казати Зеленському? Тільки Трамп і Зеленський. По протоколу Зеленському не мали права ставити запитання без перекладача і в присутності журналістів до початку переговорів. Бо це була всього тільки фотосесія для журналістів. То хто кого підставив?
Хто його підставляв?
Sova splushka• 02 марта в 13:38
Ответ дляДева Мария
От не погоджусь, що нічого немає.
Сумарний воєнний потенціал Європи приблизно дорівнює потенціалу раші, і це не враховуючи Україну. Я трохи раніше цифри дивилася, то лише по ядерці раша сильніша.

З рештою посту згодна.
автор lilu1990 • 02 марта в 13:38
Ответ дляSova splushka
Не може бути демократії там де на виборах тасують одну й ту саму колоду
Olga_72• 02 марта в 13:39
Ответ дляTori1602
Ви ж вчора писали що наш президент НАЧУДИВ! Сьогодні вже все подобається?
В уяві трампа ’миротворця’ - капітуляція України з великою подякою саме йому.
Росіяни писали, чи трампісти?
автор lilu1990 • 02 марта в 13:39
Ответ дляOlga_72
Хто його підставляв?
Та це все прекрасно. Але ми ніхто і звати нас ніяк. І це нам вибачитись, не їм
Mariya Prokhorova• 02 марта в 13:41
Ответ дляlilu1990
А в Сірію чого росіянці приперлися тоді ?
Навіщо ви все до купи валити ?
Вам в якості партнера більше Китай подобається ?
автор lilu1990 • 02 марта в 13:42
Ответ дляMariya Prokhorova
Навіщо ви все до купи валити ?
До купи валю бо американці і росіяни то є суть одне й те саме. І французів туди ж
Olga_72• 02 марта в 13:42
Ответ дляlilu1990
Та їдьте та особисто вибачайтесь. І перед хуйлом не забудьте вибачитись. Але тільки від себе, не від імені українців.
Дева Мария• 02 марта в 13:42
Ответ дляSova splushka
От не погоджусь, що нічого немає.

З рештою посту згодна.
Я відслідковую , що нам передавала Європа . Так от, те що вона там передавала , штати потім перекривали .
автор lilu1990 • 02 марта в 13:42
Ответ дляOlga_72
А ви підете воювати? Горда і незалежна?
Olga_72• 02 марта в 13:44
Ответ дляlilu1990
А ви підете воювати? Горда і незалежна?
В мене родичи чоловіки воюють. Моя допомога їм там не потрібна.
Манула• 02 марта в 13:45
Аха-ха, добірка по костюмам під´їхала
https://t.me/RomaTsymbaliuk/6027
Mariya Prokhorova• 02 марта в 13:45
Ответ дляlilu1990
А ви берете на увагу , що президент у США виборна посада ?
Трамп там не назавжди , порахуйте скільки президентів змінилося за 11 років війни з рашею
автор lilu1990 • 02 марта в 13:45
Ответ дляOlga_72
Родичі чоловіка. А чоловік?
автор lilu1990 • 02 марта в 13:46
Ответ дляMariya Prokhorova
У сша дві партії. Яка нафіг демократія? І 80 літні президенти які міняють один одного
Mariya Prokhorova• 02 марта в 13:46
Ответ дляSova splushka
От не погоджусь, що нічого немає.

З рештою посту згодна.
Тому зараз і піднімають питання ’ядерної парасолькі ’ для Европи без США
автор lilu1990 • 02 марта в 13:47
Ответ дляMariya Prokhorova
Уже не піднімають