lilu1990• 02 марта в 11:38

Нас склоняють до одного лобіста - сша

Схоже шо трампа наші таки підставили. Видно стармер і макрон переконали трампа шо Зе приїде всьо підписати мовчки і без заперечень. Буде гарна картинка і про нього в сша скажуть - вай, який трамп молодець.

Зе ж їхав з наміром поговорити. Трамп про це не знав. Тому венс так гостро почав реагувати. Всі думали шо це буде приємна фотосесія без наслідків.

Зе задавав справедливі питання. Але... Трамп хоче копалини не за на гарантії а в обмін на лобізм... він буде нашим лобістом у переговорах з росією. Тепер нас склоняє дуда, нас склоняє стармер і макрон -вертайся і підписуй мовчки і кланяйся в ноги.

Партнери яких ми заслужили. Всі у змові, шоб нас склонити. За наші ж гроші.

Вибачте, але ще є кандидат у лобісти. Той самий Ердоган, який і копалини не требує, лиш будівельні контракти.
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:34
Ответ дляlilu1990
Європейці нас склоняють іти до трампа вибачатись бо без сша не буде сталого миру. Стармер сказав

Намьок зрозумілий?
Це називається дипломатія )
автор lilu1990 • 02 марта в 12:35
Ответ дляMariya Prokhorova
Це називається дипломатія )
Це називається

Партнери яких ми заслужили
lapulik• 02 марта в 12:35
Ответ дляlilu1990
Всьо у них є. Їм просто це все не треба. Тим більше ради України
І тому в Пентагоні скорочення в 5000 працівників. В той час коли оборонка їх конкурентів працює на повну. Демократії гаплик, вона слабка, лицемірна і жадна.
Sova splushka• 02 марта в 12:35
Ответ дляMariya Prokhorova
Яке є , якщо нас здадуть то відкриють ящик Пандори (
Ви хочете щоб правило було , хто більше той і правий !
Імхо, вже відкрили той ящик.
Це тепер окремі люди/країни ще надіються запхати все назад. Але то в стопіцот разів складніше, якщо взагалі реально.
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:35
Ответ дляВиктория-1980
Вы смешная. Европа в первую очередь защищает своих. На словах она поможет. Умейте смириться с очевидным.
Ви самі зрозуміли , що написали ?Уточніть , хто свої ?
автор lilu1990 • 02 марта в 12:35
Ответ дляlapulik
У них своїх проблем повно. Вони там всередині у себе не розберуться
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:36
Ответ дляlilu1990
Той ящик вже дуже давно відкритий, ще з часів здачі криму
Ще ніт (
автор lilu1990 • 02 марта в 12:37
Ответ дляMariya Prokhorova
Ще ніт (
Ви помиляєтесь
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:37
Ответ дляlilu1990
Це називається

Партнери яких ми заслужили
Нормальні у нас партнери , чи ви хотіли авторітарних партнерів ?
Виктория-1980• 02 марта в 12:37
Ответ дляMariya Prokhorova
Уточняю для жителей страны розовых пони: своих граждан.
автор lilu1990 • 02 марта в 12:38
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну дивлячись на ефективність, швидке прийняття рішень авторитарних партнерів...
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:39
Ответ дляВиктория-1980
Ви у феодальному часі живете , де кожен будував фортеці для захисту ?
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:40
Ответ дляlilu1990
Просто у демократії цінується людське життя , а в автократіїї - ніт , ви ж бачите , що кацапи по своїм трупам лізуть , ну дикуни і варвари
Виктория-1980• 02 марта в 12:41
Ответ дляMariya Prokhorova
На а что вы предлагаете: денежные карманы не бесконечны, воевать за нас никто не пойдет, здесь и свои не хотят. Очнитесь, это реальный мир, - все в домике.
Sova splushka• 02 марта в 12:41
Ответ дляMariya Prokhorova
Знаєте, таке відчуття, що ми туди вже скотилися назад.
Манула• 02 марта в 12:43
Ответ дляSova splushka

Таке саме враження
lapulik• 02 марта в 12:43
Ответ дляSova splushka
Та ну, навіть в Стародавньому світі були якісь поняття про честь, справедливість. Зараз брешуть і лицемірять в очі. Зе варто не за гордість думати, а чинити так само.
автор lilu1990 • 02 марта в 12:43
Ответ дляMariya Prokhorova
Це після слів портнікова про те що треба знизити цінність життя українців щоб виграти війну?
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:43
Ответ дляВиктория-1980
За нас воювати не підуть , а зброю будуть давати , ви прокидайтесь зараз глобалізація світу , не всі в доміку , коли в де яких будиночках ядерка ’імеється’
Виктория-1980• 02 марта в 12:44
Ответ дляMariya Prokhorova
Вот именно потому что они ценят жизни своих граждан они сидят и сопят в две дырочки. А дикуны которым насрать на человеческие жизни лезут и лезут.
автор lilu1990 • 02 марта в 12:44
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто Буде Воювати?

У вас багато бажаючих?
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:44
Ответ дляSova splushka
На порозі так точно ((((
автор lilu1990 • 02 марта в 12:47
Ответ дляMariya Prokhorova
Я вважаю, що якщо у нас цінність людського життя збільшиться, то це створить проблему для нас у подальшому виживанні у війні. Тому що у війні з Росією може вижити лише Росія, лише країна, в якій цінність людського життя в принципі перебуває на близькій до російського рівня. Тож ми самі повинні бути зацікавлені, щоб люди так думали. Це єдина можливість України вистояти у наступні роки війни’, - заявив журналіст
Sova splushka• 02 марта в 12:48
Ответ дляlilu1990
Дебіл.
Якщо ми знизимо цінність людського життя, тоді росія фактично виграє, ще навіть не зайшовши на нашу територію. Бо ми тоді самі своїми руками створимо рашу всередині України.
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:48
Ответ дляlilu1990
Це аксіома , що цивілізовані люди хочуть просто жити в своїй країні , а не йти на чужі землі з війною
lapulik• 02 марта в 12:48
Ответ дляlilu1990
От зі свого життя і своїх близьких, хай і почне.
автор lilu1990 • 02 марта в 12:49
Ответ дляMariya Prokhorova
Це все гарні слова і лозунги

Хто воювати буде?
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:49
Ответ дляВиктория-1980
І ці дикуни є нашимі сусідами , на жаль
Mariya Prokhorova• 02 марта в 12:52
Ответ дляlilu1990
Це все гарні слова і лозунги

Хто воювати буде?
Армія
автор lilu1990 • 02 марта в 12:53
Ответ дляMariya Prokhorova
Армія
Ясно